Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 kwietnia 2007, 18:38

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Myśli nieprzemyślane - Gra Roku!!!

Dzisiaj będzie o plebiscycie na Grę Roku 2006 – w takim ujęciu, iż uchylę rąbka tajemnicy, jak się walka pomiędzy tytułami ma.

Za oknem słoneczko świeci i grzeje tak, że każdy powrót do klimatyzowanych pomieszczeń nosi znamię ocalenia. Mózg pracuje wolniej i jeśli czegoś pożąda, to jakiejś lekkiej rozrywki. Dlatego dzisiaj będzie o plebiscycie na Grę Roku 2006 – w takim ujęciu, iż uchylę rąbka tajemnicy, jak się walka pomiędzy tytułami ma. :-) Bez podawania konkretnych liczb, miejsc ani tytułów gier, rzecz jasna, tylko tak ciut-ciut.

Myśli nieprzemyślane - Gra Roku!!! - ilustracja #1
Oto zdjęcie głównej nagrody, która zostanie rozlosowana pomiędzy głosujących. Tło do zestawu się nie zalicza ;-), reszta natomiast – 3 konsole i duuuży telewizor LCD – leży w redakcji w pudłach i czeka.

Najbardziej zacięta walka trwa w głównej kategorii plebiscytu – na miano najlepszej gry minionego roku można przyjąć, że ma wciąż szansę nawet 10 tytułów, niemniej 3 z nich toczą naprawdę zacięty bój. I zważywszy na przetasowania, które miały miejsce dotychczas, wciąż za wcześnie prorokować, która gra wygra.

W kategoriach najlepszej gry na konsole nowej generacji oraz na handheldy sytuacja jest stosunkowo klarowna. Dlatego na tym skończę jej odtajnianie.

Wiele zależy od końcówki wyścigu w kategoriach na najlepszą fabułę, najlepszą grafikę oraz na najlepszą muzykę i dźwięk – w każdej z nich dają się zauważyć przynajmniej dwa tytuły, które idą łeb w łeb. :-)

Wygrane w kategoriach najbardziej nowatorskiej gry oraz najlepszej gry, w którą nikt nie grał wydają się przesądzone. Natomiast w najbardziej swojskiej rywalizacji o miano najlepiej wykonanej rodzimej wersji gry o najwyższą stawkę walczą przede wszystkim... dwie gry.

I to tyle odtajniania. Tak naprawdę ostateczne wyniki plebiscytu na Grę Roku 2006 zależą od Waszych głosów, a na ich oddawanie na preferowane przez siebie tytuły gier macie jeszcze ponad tydzień czasu. (Dla formalności, głosy oddajecie tu: https://graroku.gry-online.pl/).

Borys „Shuck” Zajączkowski

Powiązania do myśli