Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 kwietnia 2007

Electronic Arts o grach dla kobiet

Metatron, 22 kwietnia 2007, 15:32

Ostatnie badania statystyczne wskazują, że zainteresowanie grami u żeńskiej części społeczeństwa wciąż rośnie. Dlatego też trudno się dziwić, że coraz więcej firm tworząc nowe produkcje pragnie, by dotarły one również do kobiet. Nie inaczej jest w przypadku Electronic Arts.

Poznaliśmy pełną listę samochodów dostępnych w grze Forza Motorsport 2
Poznaliśmy pełną listę samochodów dostępnych w grze Forza Motorsport 2

Metatron, 22 kwietnia 2007, 14:52

Do premiery drugiej części niezwykle popularnej i cenionej gry wyścigowej, Forza Motorsport, pozostał nieco ponad miesiąc. Wraz z mijającym czasem nowa odsłona serii ma przed nami coraz mniej tajemnic. Poznaliśmy udostępnione tryby rozgrywki, możliwości, jakie oferuje tryb online, a także ostatnio pełną listę samochodów, którymi przyjdzie nam się ścigać.

Blitz Games pracuje nad nową grą na PS3 i X360

Metatron, 22 kwietnia 2007, 14:46

Ostatnio informowaliśmy was o tym, żę firma Blitz Games wstrzymała prace nad ciekawie zapowiadającą się grą Possession. Jak się okazuje, twórcy powrócą jeszcze do tego projektu, jednak najpierw muszą uporać się z nową produkcją – jeszcze niezapowiedzianą grą na PS3 i X360.

Premiera Tomb Raider: Anniversary 25 maja?
Premiera Tomb Raider: Anniversary 25 maja?

Metatron, 22 kwietnia 2007, 14:07

Sporo osób oczekuje na grę Tomb Raider: Anniversary. W końcu perspektywa ponownego przeżycia przedstawionych w pierwszej części gry przygód Lary Croft przedstawionych w odpowiadającej dzisiejszym standardom oprawie grafice jest dosyć kusząca. Chętni do zapoznania się z tą produkcją będą mogli najprawdopodobniej to uczynić już 25 maja.

Kolejne klasy postaci w Mass Effect ujawnione
Kolejne klasy postaci w Mass Effect ujawnione

Metatron, 22 kwietnia 2007, 13:55

Mass Effect, wyczekiwana przez posiadaczy X360, osadzona w dalekiej przyszłości gra RPG powinna ukazać się już w ciągu najbliższych miesięcy (większość źródeł podaje czerwiec jako najbardziej prawdopodobną datę). W międzyczasie Bioware stara się dozować nam nowe informacje o tworzonej produkcji. Ostatnio wyjawiono kompletną listę klas postaci, do których należeć będzie nasz bohater.

Nowy Mortal Kombat bardziej realistyczny

Metatron, 22 kwietnia 2007, 13:48

Wraz z Mortal Kombat: Armageddon twórcy pożegnali się z odchodzącą właśnie generacją konsol i choć nie wszystkim fanom odpowiadały zastosowane w grze rozwiązania (jak np. brak indywidualnych fatality oraz nieprzystające do cyklu wyścigi gokartów), produkcja spotkała się z całkiem dobrym przyjęciem. Teraz twórcy biorą się za kolejną, ósmą już część tej popularnej serii bijatyk.