Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2007, 13:55

autor: Metatron

Kolejne klasy postaci w Mass Effect ujawnione

Mass Effect, wyczekiwana przez posiadaczy X360, osadzona w dalekiej przyszłości gra RPG powinna ukazać się już w ciągu najbliższych miesięcy (większość źródeł podaje czerwiec jako najbardziej prawdopodobną datę). W międzyczasie Bioware stara się dozować nam nowe informacje o tworzonej produkcji. Ostatnio wyjawiono kompletną listę klas postaci, do których należeć będzie nasz bohater.

Mass Effect, wyczekiwana przez posiadaczy X360, osadzona w dalekiej przyszłości gra RPG powinna ukazać się już w ciągu najbliższych miesięcy (większość źródeł podaje czerwiec jako najbardziej prawdopodobną datę). W międzyczasie Bioware dozuje nam nowe informacje o tworzonej produkcji. Ostatnio wyjawiono kompletną listę klas postaci, do których należeć będzie nasz bohater.

Dotąd wiadomo było o żołnierzu, mechaniku i adepcie. Teraz do znanych już klas dołączyły kolejne trzy: posiadający spore umiejętności techniczne, nastawiony na walkę na odległość (i to dużą) infiltrator, śmiertelnie skuteczny w zwarciu, posługujący się mocą vanguard oraz wspierający i leczący swoich towarzyszy strażnik, który jednak nie ma szans na zostanie dobrym wojownikiem.

Kolejne klasy postaci w Mass Effect ujawnione  - ilustracja #1

Jak więc widać, przygotowany przez Bioware wybór klas pozwoli każdemu dostosować postać do preferowanego przez siebie sposobu rozgrywki. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy bezpośrednich starć, lecz także gracze preferujący bardziej techniczną zabawę.

Więcej informacji o grze znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Vercettiego.