Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 kwietnia 2007, 17:43

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej gry. Szczegółowo objaśniam wszystkie czynności, których wykonanie będzie niezbędne do rozwiązania każdego z przydzielonych zadań.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej gry. Szczegółowo objaśniam wszystkie czynności, których wykonanie będzie niezbędne do rozwiązania każdego z przydzielonych zadań. Wykorzystując zdobytą tu wiedzę można oczywiście liczyć na zdobycie najwyższej rangi. Ponadto sam opis odnosi się do najwyższego poziomu trudności gry – Ekspert. Jeśli bawisz się na niższym poziomie trudności, część z wymienionych w poradniku czynności będzie już automatycznie wykonana. Tyczy się to między innymi pozyskiwania dodatkowych poszlak od napotykanych osób. „Kryminalne zagadki Miami” są stosunkowo liniową produkcją, niemniej jednak w niektórych miejscach czynności można wykonywać w wybranej przez siebie kolejności. Jeśli nie chcesz się nigdzie zgubić, proponowałbym jednak wykonywać wszystko zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi w tym poradniku.

Życzę udanej gry!” - „Stranger”

CSI: Kryminalne Zagadki Miami - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry CSI: Kryminalne Zagadki Miami w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.