Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka CSI: Miami (PC)
OkładkaCSI: Miami (PC)

CSI: Kryminalne Zagadki Miami PC

CSI: Miami

CSI: Miami to przygodowo-detektywistyczna produkcja, która bezpośrednio bazuje na serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Jest to już trzecia odsłona serii CSI - poprzednie dwie to CSI: Crime Scene Investigation oraz CSI: Crime Scene Investigation 2 - Dark Motives.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Kryminalne Zagadki Miami Premiera PC

16listopada2004

pudełko PL

13kwietnia2007

producent: 369 Interactive wydawca: Ubisoft wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do CSI: Kryminalne Zagadki Miami

X-Files: The Game

CSI: Mordercze Zamiary

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

„CSI: Miami” to przygodowo-detektywistyczna produkcja, która bezpośrednio bazuje na serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Jest to już trzecia odsłona serii „CSI” na komputerach PC, poprzednie dwie to „CSI: Crime Scene Investigation” oraz „CSI: Crime Scene Investigation 2 - Dark Motives”. Naturalnie obie bazują na kolejnych edycjach serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Pierwsze odcinki „CSI: Miami” pojawiły się we wrześniu 2002 roku. Podstawowa różnica pomiędzy tą a poprzednimi odsłonami, to zmiana miejsca akcji. Znane z pierwszego „CSI” Las Vegas zostało zastąpione przez słoneczne Miami. Gracz spotyka również znane z tego serialu postaci, między innymi Tima Speedle'a czy Erica Delko.

Podobnie jak w przypadku tytułów bazujących na pierwotnym serialu, gracz ma do rozwiązania szereg zagadek kryminalnych, podczas wykonywania których może liczyć na pomoc postaci znanych z prawdziwego „CSI: Miami”. Pracownicy biura nie ingerują jednak we właściwe śledztwo, ograniczają się do udzielania cennych rad czy wspierania sterowanej postaci przy dokonywaniu przesłuchań. Do dyspozycji gracza oddano ogromny arsenał specjalistycznych narzędzi, przy użyciu których dokładnie przeszukuje on kolejne miejsca istotne dla danego śledztwa. Podobnie jak w przypadku pierwszych gier z serii „CSI”, co pewien czas należy przesłuchiwać świadków (kilka opcji dialogowych do wyboru) czy też rozwiązywać proste zagadki (np. porównywać zdobyte dowody rzeczowe czy analizować pobrane próbki DNA).

Akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby przy czym gracz nie ma pełnej swobody ruchów, jak ma to miejsce w popularnych grach FPP. Kolejne ruchy są wykonane skokowo, można się natomiast swobodnie rozglądać. Otoczenie jest prerenderowane, podobnie jak w przypadku obu seriali telewizyjnych kolejne posunięcia w śledztwie są obrazowane ciekawymi filmikami prezentującymi zakładany w danym momencie przebieg zdarzeń. Warto dodać, iż na potrzeby gry kwestie głównych postaci zostały nagrane przez aktorów znanych z serialu „CSI: Miami”.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD / 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 540 głosów czytelników.

CSI: Kryminalne Zagadki Miami cena w dniu premiery: 14,90 PLN

Klasyfikacja PEGI CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

CSI: Kryminalne Zagadki Miami Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 750 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 650 MB HDD