Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka CSI: Miami (PC)

CSI: Kryminalne Zagadki Miami PC

CSI: Miami

CSI: Miami to przygodowo-detektywistyczna produkcja, która bezpośrednio bazuje na serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Jest to już trzecia odsłona serii CSI - poprzednie dwie to CSI: Crime Scene Investigation oraz CSI: Crime Scene Investigation 2 - Dark Motives.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV

PC Windows
Okładka CSI: Miami (PC)

producent: 369 Interactive

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16listopada2004

13kwietnia2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

„CSI: Miami” to przygodowo-detektywistyczna produkcja, która bezpośrednio bazuje na serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Jest to już trzecia odsłona serii „CSI” na komputerach PC, poprzednie dwie to „CSI: Crime Scene Investigation” oraz „CSI: Crime Scene Investigation 2 - Dark Motives”. Naturalnie obie bazują na kolejnych edycjach serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Pierwsze odcinki „CSI: Miami” pojawiły się we wrześniu 2002 roku. Podstawowa różnica pomiędzy tą a poprzednimi odsłonami, to zmiana miejsca akcji. Znane z pierwszego „CSI” Las Vegas zostało zastąpione przez słoneczne Miami. Gracz spotyka również znane z tego serialu postaci, między innymi Tima Speedle'a czy Erica Delko.

Podobnie jak w przypadku tytułów bazujących na pierwotnym serialu, gracz ma do rozwiązania szereg zagadek kryminalnych, podczas wykonywania których może liczyć na pomoc postaci znanych z prawdziwego „CSI: Miami”. Pracownicy biura nie ingerują jednak we właściwe śledztwo, ograniczają się do udzielania cennych rad czy wspierania sterowanej postaci przy dokonywaniu przesłuchań. Do dyspozycji gracza oddano ogromny arsenał specjalistycznych narzędzi, przy użyciu których dokładnie przeszukuje on kolejne miejsca istotne dla danego śledztwa. Podobnie jak w przypadku pierwszych gier z serii „CSI”, co pewien czas należy przesłuchiwać świadków (kilka opcji dialogowych do wyboru) czy też rozwiązywać proste zagadki (np. porównywać zdobyte dowody rzeczowe czy analizować pobrane próbki DNA).

Akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby przy czym gracz nie ma pełnej swobody ruchów, jak ma to miejsce w popularnych grach FPP. Kolejne ruchy są wykonane skokowo, można się natomiast swobodnie rozglądać. Otoczenie jest prerenderowane, podobnie jak w przypadku obu seriali telewizyjnych kolejne posunięcia w śledztwie są obrazowane ciekawymi filmikami prezentującymi zakładany w danym momencie przebieg zdarzeń. Warto dodać, iż na potrzeby gry kwestie głównych postaci zostały nagrane przez aktorów znanych z serialu „CSI: Miami”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD / 1 DVD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 539 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 14,90 PLN

Gry podobne do CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Klasyfikacja PEGI CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe CSI: Kryminalne Zagadki Miami

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 750 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 650 MB HDD
Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI
Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

wiadomość5 września 2008

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

Poradnik: CSI: Kryminalne Zagadki Miami

wiadomość25 kwietnia 2007

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej gry. Szczegółowo objaśniam wszystkie czynności, których wykonanie będzie niezbędne do rozwiązania każdego z przydzielonych zadań.

Nowa gra z cyklu CSI: Crime Scene Investigation oficjalnie zapowiedziana
Nowa gra z cyklu CSI: Crime Scene Investigation oficjalnie zapowiedziana

wiadomość13 grudnia 2006

CSI: Crime Scene Investigation, jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat (emitowany w telewizyjnej Dwójce w poniedziałki po północy) doczeka się kolejnej adaptacji w postaci gry komputerowej – poinformował wczoraj koncern Ubisoft. Program, który nosi tytuł Hard Evidence, pozwoli dołączyć do ekipy specjalistów z Las Vegas i rozwiązać wiele intrygujących zagadek kryminalnych.

CSI 3: Dimensions of Murder - nowe fakty i screeny
CSI 3: Dimensions of Murder - nowe fakty i screeny

wiadomość16 lutego 2006

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy Was o fakcie powstawania trzeciej części cyklu gier przygodowych opartych na popularnym (głównie w USA) kryminalnym serialu telewizyjnym, CSI: Crime Scene Investigation. Dzisiaj możemy zaprezentować Wam pierwsze screeny jak również większą porcję szczegółów na temat CSI 3: Dimensions of Murder, która za sprawą Ubisoftu ukaże się już w marcu.

CSI: Crime Scene Investigation – kolejna odsłona w produkcji

wiadomość9 listopada 2005

Koncern Ubisoft poinformował, że trwają prace nad kolejną odsłoną z serii CSI: Crime Scene Investigation. Najnowsza część będzie nosić podtytuł 3 Dimensions of Murder, a jej premiera jest zaplanowana na drugi kwartał przyszłego roku.