Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 kwietnia 2007, 20:08

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Jade Empire: Edycja Specjalna

Witajcie w świecie Jade Empire, gdzie panuje równouprawnienie kobiet i mężczyzn, a srebro sypie się z każdego rozbitego garnka. Mam przyjemność zaprezentować Wam nową wersję poradnika, w całości dostosowaną do polskiej wersji językowej. W jego części pierwszej znajdziecie opis bohaterów oraz rozmaite rodzaje technik. Druga część to chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie.

„Witajcie w świecie Jade Empire, gdzie panuje równouprawnienie kobiet i mężczyzn, a srebro sypie się z każdego rozbitego garnka. Mam przyjemność zaprezentować Wam nową wersję poradnika, w całości dostosowaną do polskiej wersji językowej. W jego części pierwszej znajdziecie opis bohaterów oraz rozmaite rodzaje technik. Druga część to chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie. Poradnik odnosi się zarówno do drogi Otwartej Dłoni, jak i Zamkniętej Pięści – zadania są opisane pod kątem obydwu ścieżek. W ostatniej części poradnika znajdziecie mapy najważniejszych lokacji oraz rozdziały dotyczące reguł romansowania i zakończeń. W poradniku zwykle nie zdradzam szczegółów fabuły ograniczając się tylko do krótkich informacji związanych z danym zadaniem. To chyba wszystko, a więc jak mawiał słynny, chiński filozof - „przekonajmy się czyje kung-fu jest lepsze”. Zapraszam.” - „Shinobix”

Jade Empire: Edycja Specjalna - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Jade Empire: Edycja Specjalna w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.