Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 marca 2007, 19:56

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Test Drive Unlimited

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Test Drive Unlimited”, jednej z bardziej rozbudowanych i ciekawszych zręcznościowych ścigałek tego roku. Poniższy poradnik powstał oczywiście w głównej mierze z myślą o tych osobach, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z grami komputerowymi lub w przeszłości miały do czynienia z produktami arcade’owymi, czyli takimi, które nastawione są jedynie na dobrą zabawę, a nie złożony przebieg rozgrywki.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Test Drive Unlimited”, jednej z bardziej rozbudowanych i ciekawszych zręcznościowych ścigałek tego roku. Poniższy poradnik powstał oczywiście w głównej mierze z myślą o tych osobach, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z grami komputerowymi lub w przeszłości miały do czynienia z produktami arcade’owymi, czyli takimi, które nastawione są jedynie na dobrą zabawę, a nie złożony przebieg rozgrywki. […]

Mój poradnik podzielony został na trzy zasadnicze rozdziały. Pierwszy rozdział stanowi swego rodzaju niezbyt skomplikowany wstęp. Podpowiadam przede wszystkim w jaki sposób można rozpocząć zabawę, kupując dom, samochód i przystępując do pierwszego prawdziwego wyścigu. Przedstawiam tu także podstawowe kwestie związane ze sterowaniem. Rozdział ten omawia również sprawę awansowania na wyższe poziomy doświadczenia oraz zdobywania różnorakich osiągnięć (Achievementów). Na koniec przedstawiam szczegółowe mapy wyspy, na której będziemy mogli prowadzić działania, z zaznaczeniem wszystkich sklepów oraz miejsc, w których przystępuje się do dodatkowych wyzwań (nie odkrytych wyścigów). Drugi rozdział jest już zdecydowanie bardziej złożony. Szczegółowo omówiłem w nim wszystkie typy wyścigów, w których można brać udział. Wyzwań tych jest ponad sto, tak więc każdy znajdzie chyba coś dla siebie. Ostatni rozdział koncentruje się już wyłącznie na sportowych maszynach, które będzie można w miarę rozwoju zabawy nabywać. Przedstawiam wszystkie marki aut oraz motocykli, ze szczególnym uwzględnieniem tych modeli, które z mojego punktu widzenia wydają się być najciekawsze.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej gry i jak najmniejszej ilości wypadków. Powodzenia!” - „Stranger”

Test Drive Unlimited - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Test Drive Unlimited w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.