Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2007, 11:52

autor: Michał "Sargeras" Markocki

Duże zmiany w Auto Assault

Wczoraj firma NCSoft, wydawca gry Auto Assault, sieciowego tytułu z gatunku RPG, rozgrywanego w postnuklearnym, zdegenerowanym świecie, powiadomiła o jej dużym darmowym uaktualnieniu. Wprowadza on do tego tytułu m.in. z dawna wyczekiwany dom aukcyjny.

Wczoraj firma NCSoft,wydawca gry Auto Assault, sieciowego tytułu z gatunku RPG, rozgrywanego w postnuklearnym, zdegenerowanym świecie, powiadomiła o jej dużym darmowym uaktualnieniu. Wprowadza on do tego tytułu m.in. z dawna wyczekiwany dom aukcyjny.

Duże zmiany w Auto Assault - ilustracja #1

Poniżej przedstawiam istotne rozszerzenia, które w sposób znaczący modyfikują sieciową rozgrywkę wśród radioaktywnych pustkowi:

- Auction house - Jeden z najważniejszych dodatków od czasu wydania gry, ułatwi graczom osiąganie zysków z łupów (loot). Dom aukcyjny umożliwia słabo rozwiniętym postaciom pozyskiwanie waluty poprzez sprzedaż materiałów bogatszym postaciom. One z kolei użyją materiałów to konstruowania lepszej broni. Ponadto system emaili pozwoli graczom z tej samej frakcji przesyłać informacje na temat wystawianych na aukcję przedmiotów oraz przekazywać same przedmioty. Powyższe możliwości znacznie zwiększą obroty w handlu, co bez wątpienia przyczyni się do wzrostu zamożności postaci i rozbudowy ich pojazdów.

- Epic vehicle chassis - Gracze otrzymają do wyboru dwie nowe ramy samochodowe, udostępnione w sklepach. Pierwsza to Switter, średniej wielkości rama przeznaczona dla wszystkich klas pojazdów. Druga to Backup, mała rama użyteczna dla pojazdów klasy zwiadowczej.

- Skills systems changes - Zrównoważenie pomiędzy frakcjami zostanie zwiększone, dzięki czemu wynik walk PvP będzie bardziej zależał od skilli, niż od cech rasowych. Ponadto ulepszono panel zarządzania umiejętności, co ułatwi nowym graczom oszacowanie korzyści i dokonanie wyboru. Generalnie zwiększono siłę działania skilli.

- New schedule and reward system - Rozkład turniejów zostanie dostosowany do strefy czasowej gracza. Turnieje zostaną zróżnicowane ze względu na poziom postaci, co uatrakcyjni starcia i pozwoli każdemu wziąć w nich udział. Na dodatek zwiększono ilość łupów i wysokość nagród, więc uczestnictwo w walkach na arenie stanie się bardziej dochodowe.

Duże zmiany w Auto Assault - ilustracja #2

Zainteresowanych graczy zapraszamy do zapoznania się z treścią Encyklopedii, obejrzenia galerii lub odwiedzenia oficjalnej witryny, na której są dostępne patche z rozszerzeniami.