Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2007, 16:16

autor: eLKaeR

Już wkrótce nowe gry w ramach Steam

Za pośrednictwem systemu Steam rozprowadzane są teraz nie tylko gry odpowiedzialnej za niego firmy Valve Corporation (np. pozycje spod znaku Half-Life 2), ale też dzieła z innych elektroniczno-rozrywkowych stajni (m.in. Medievel II: Total War i Sid Meier's Civilization IV). Zgodnie z najświeższymi doniesieniami, już wkrótce w sieciowym katalogu pojawi się sporo nowych i dość ciekawych produktów.

Za pośrednictwem systemu Steam rozprowadzane są teraz nie tylko gry odpowiedzialnej za niego firmy Valve Corporation (np. pozycje spod znaku Half-Life 2), ale też dzieła z innych elektroniczno-rozrywkowych stajni (m.in. Medieval II: Total War i Sid Meier's Civilization IV). Zgodnie z najświeższymi doniesieniami, już wkrótce w sieciowym katalogu pojawi się sporo nowych i dość ciekawych produktów.

Ludzie z Valve Corporation chcą ujawnić w trakcie nadchodzącego tygodnia szczegóły, dotyczące porozumienia z pewną korporacją wydawniczą w kwestii elektronicznego dystrybuowania jej gier. Na razie wiadomo tylko, iż chodzi o jeden z głównych koncernów na rynku. Oczywiście trzymamy rękę na pulsie, aby w odpowiednim momencie poinformować Was o rozwoju sytuacji.

Ostatnia aktualizacja: 2007-03-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.