Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl marzec 2006

Pierwsze screeny z erotycznej gry MMO
Pierwsze screeny z erotycznej gry MMO

Krooliq, 10 marca 2006, 11:52

Tydzień temu pisaliśmy, że powstająca właśnie erotyczna gra MMO, nosząca tytuł Spend the Night, zyskała nowego zwolennika, w postaci firmy TLA Entertainment Group, która zajmie się wprowadzeniem na rynek oraz promocją programu. Dziś natomiast możemy zaprezentować Wam pierwsze screenshoty z tej, już budzącej kontrowersje, produkcji.

Gothic III również na konsolę Xbox 360?
Gothic III również na konsolę Xbox 360?

Krystian Smoszna, 6 marca 2006, 08:50

O najnowszej, trzeciej już odsłonie popularnego cyklu Gothic, mówi się oficjalnie mniej więcej od roku. Do tej pory wiadomo było, że gra powstanie z myślą o użytkownikach PeCetów, ale jak się okazało w piątek – nie jest wykluczone, że program trafi też na inną platformę sprzętową, konkretnie jedną z dwóch konsol wyprodukowanych przez firmę Microsoft.

Cywilizacja IV po polsku! Poznaj szczegóły nowego wydania
Cywilizacja IV po polsku! Poznaj szczegóły nowego wydania

Łukasz Malik, 3 marca 2006, 16:25

Wydana w listopadzie w zeszłego roku, czwarta odsłona Cywilizacji doczeka się polskiej wersji! Firma Cenega Poland zapowiada reedycję tego tytułu na kwiecień tego roku.

Jaki PeCet będzie potrzebny do uruchomienia Ojca Chrzestnego?
Jaki PeCet będzie potrzebny do uruchomienia Ojca Chrzestnego?

eLKaeR, 1 marca 2006, 09:55

Zbliżającą się wielkimi krokami (premiera w USA już za dwadzieścia dni) grę Ojciec Chrzestny uruchomi właściwie każdy posiadacz konsoli PS2 lub Xbox. Natomiast właściciele komputerów PC będą musieli spełnić odpowiednie wymagania sprzętowe. Korporacja Electronic Arts ujawniła właśnie dokładne informacje, dotyczące tych ostatnich.

Pokemony mają już dziesięć lat

Krooliq, 28 marca 2006, 13:48

Koncern Nintendo z dumą ogłosił, że kieszonkowe potwory, czyli Pokemony świętują właśnie swoje dziesiąte urodziny.

JoWooD i rozszerzenia epizodyczne oraz nowe obrazki z Gothic 3
JoWooD i rozszerzenia epizodyczne oraz nowe obrazki z Gothic 3

Krooliq, 27 marca 2006, 14:59

Dziś mamy dla Was dwie wiadomości związane z firmą JoWood. Pierwsza z nich dotyczy przyszłych planów wydawniczych, a druga - trzeciej odłony serii Gothic.

Wrestling nowej generacji - WWE SmackDown! vs. Raw 2007

eLKaeR, 31 marca 2006, 14:05

Ostatnio opublikowana odsłona słynnego cyklu WWE SmackDown! vs. Raw była oznaczona symbolem 2006 i zadedykowana wyłącznie konsolom z rodziny PlayStation (konkretnie PS2 i PSP). Natomiast zapowiedziana właśnie kolejna część serii, nosząca numer 2007, zostanie wydana na czterech różnych platformach sprzętowych z których dwie reprezentować będą nową generację.

Mroczne przygody Billy'ego i Mandy jako bezpardonowa bijatyka w wirtualnym świecie

eLKaeR, 2 marca 2006, 13:15

Każdej nocy (konkretnie o 3:30) polska wersja kanału Cartoon Network rozpoczyna emisję kreskówek z cyklu The Grim Adventures of Billy & Mandy (Mroczne przygody Billy’ego i Mandy), który jest teraz przenoszony przez korporację Midway do rzeczywistości wirtualnej. Chcielibyśmy przedstawić Szanownym Czytelnikom garść szczegółów na temat powstającej gry.

Myśli nieprzemyślane - Zagłębie erpegowe
Myśli nieprzemyślane - Zagłębie erpegowe

Redakcja GRYOnline.pl, 24 marca 2006, 16:31

Polska zagłębiem erpegowym? Oczywiście, że nie – jednak powody do dumy... kiełkują. W każdym razie tu i teraz krytykować będę obce, a wychwalać nasze. Kto się czuje nieswojo, nie czyta.

Poradnik: The Godfather

Redakcja GRYOnline.pl, 27 marca 2006, 18:38

Poradnik do gry The Godfather zawiera przede wszystkim kompletny opis przejścia wątku głównego. Pomimo że gra do najtrudniejszych raczej nie należy, może się on miejscami przydać. Ponadto znajdujemy tu spis wszystkich zamachów na zlecenie.

Poradnik: The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 1

Redakcja GRYOnline.pl, 28 marca 2006, 17:16

Pierwsza część poradnika do olbrzymiej gry, którą niewątpliwie jest The Elder Scrolls IV: Oblivion opisuje główny wątek fabularny, będącym najważniejszym i najbardziej rozbudowanym cyklem misji w tym świecie.

Wojny Bogów w pierwszym dodatku do Black & White 2!

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 15:51

Nowy miesiąc przynosi wspaniałą wiadomość dla wszystkich wielbicieli produktu firmy Lionhead Studios, zatytułowanego Black & White 2. Wydawca gry – koncern Electronic Arts – oficjalnie zapowiedział jej pierwsze, oficjalne rozszerzenie, zatytułowane Wojny Bogów.

Myśli nieprzemyślane - Gramy za darmo
Myśli nieprzemyślane - Gramy za darmo

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2006, 18:01

Abstrahując od nielegalnego obiegu gier, pecet podłączony do Internetu to brama do krainy obfitości, której niepodobna przemierzyć za jednego życia.

Grand Theft Auto: Vice City Stories i coś ponadto

eLKaeR, 28 marca 2006, 08:08

Do Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych wpłynęły w ubiegłym tygodniu trzy nowe wnioski, wysłane przez amerykański koncern Take 2 Interactive. Wszystkie dotyczą popularnej marki Grand Theft Auto, rozwijanej przez firmę Rockstar Games.

Xbox 360: zabezpieczenia złamane!
Xbox 360: zabezpieczenia złamane!

BK, 20 marca 2006, 09:30

Stało się to, czego pracownicy Microsoftu obawiali się zapewne od momentu premiery ich nowej konsoli. Złamano zabezpieczenia 360-tki, a to oznacza, że można na niej uruchamiać nielegalne kopie gier!

Poradnik: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Redakcja GRYOnline.pl, 22 marca 2006, 19:13

Poradnik do gry strategicznej „Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II” zawiera dokładny opis przejścia obydwóch kampanii single player, a także wyszczególnienie mocy używanych przez każdą ze stron konfliktu.

IL-2 Sturmovik: Complete Edition nadleci już za szesnaście dni

eLKaeR, 15 marca 2006, 09:09

Słynny radziecki samolot szturmowy Iliuszyn Ił-2 zaczęto produkować w 1941 roku, a dokładnie sześćdziesiąt lat później pojawił się bestsellerowy symulator lotu pt. IL-2 Sturmovik, traktujący o czasach II Wojny Światowej. Na bazie tej gry powstał szereg powiązanych z nią pozycji, które teraz firma Ubisoft Entertainment postanowiła zebrać w jednym opakowaniu.

Już dziś światowa premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion!
Już dziś światowa premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion!

Krystian Smoszna, 20 marca 2006, 08:35

Koniec oczekiwania! Wzbudzająca olbrzymie emocje gra The Elder Scrolls IV: Oblivion oficjalnie rozpoczęła podbój rynku elektronicznej rozrywki. Program przygotowany przez firmę Bethesda Softworks dostępny jest na razie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale już za kilka dni trafi on również do Europy.

The Elder Scrolls IV: Oblivion w złocie! Premiera 20 marca!
The Elder Scrolls IV: Oblivion w złocie! Premiera 20 marca!

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 19:37

Koniec oczekiwania, plotek i spekulacji. Firmy Bethesda Softworks oraz 2K Games poinformowały dziś wieczorem, że wielce oczekiwana, czwarta odsłona cyklu The Elder Scrolls o nazwie Oblivion, pokryła się złotem. Oznacza to, że gra jest już gotowa i od debiutu na rynku dzieli ją już tylko kwestia wytłoczenia płyt i zapakowania ich do pudełek.

Heart of the Alien Redux - nowa metoda na uruchomienie kontynuacji Another World
Heart of the Alien Redux - nowa metoda na uruchomienie kontynuacji Another World

eLKaeR, 13 marca 2006, 08:23

Dotychczas jeśli ktoś chciał zagrać w pozycję pt. Heart of the Alien, uznawaną de facto za sequel kultowego dzieła Another World (alias Out of This World), musiał być posiadaczem platformy Sega CD lub dysponować emulatorem owego systemu. Dziś obie wspomniane drogi wcale nie są jedynymi rozwiązaniami, ponieważ Gil Megidish przygotował Heart of the Alien Redux.