Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 marca 2006

Starcraft: Ghost porzuca konsole poprzedniej generacji?
Starcraft: Ghost porzuca konsole poprzedniej generacji?

Jiker, 25 marca 2006, 12:31

Oddział firmy Blizzard odpowiedzialny za produkcję gier konsolowych, skupi się aktualnie na poznaniu i ocenieniu możliwości konsol nowej generacji (tych już istniejących, jak i nadciągających). Tym samym prace nad Starcraft: Ghost zostaną odłożone na czas nieokreślony. Czyżby koniec przygody tejże pozycji z konsolami poprzedniej generacji?

Mazes of Fate - kolejne cRPG na GBA

Jiker, 25 marca 2006, 11:54

Raczkujący wydawca gier, firma Graffiti Entertainment, ogłosiła z wielką radością, że zdołała podpisać porozumienie z argentyńskim producentem Sabarasa Entertainment. Na jego mocy uzyskała prawa do wydania na świecie pozycji cRPG o tytule Mazes of Fate, pierwszej latynoskiej gry stworzonej z myślą o konsoli Game Boy Advance.

Point Blank atakuje Nintendo DS
Point Blank atakuje Nintendo DS

Jiker, 25 marca 2006, 10:45

Amatorzy wirtualnego likwidowania wszelkich stworzeń i przedmiotów martwych ucieszy z pewnością zapowiedź firmy Namco Bandai. Zapowiedź dotycząca gry Point Blank DS - pierwotnie klasycznej strzelaniny na pistolet, wydanej ponad 10 lat temu na automaty arcade i konsolę Sony PlayStation. Czym zaskoczy nas wersja na Nintendo DS?

Powstaje gra na kanwie serialu telewizyjnego, zatytułowanego Gotowe na wszystko
Powstaje gra na kanwie serialu telewizyjnego, zatytułowanego Gotowe na wszystko

eLKaeR, 25 marca 2006, 10:32

Szykuje się kolejna pecetowa symulacja życia, która zapewne zainteresuje fanów pozycji pokroju The Sims, Singles i The Partners. Nowa gra tworzona jest na podstawie hitowego serialu telewizyjnego o nazwie Desperate Housewives, emitowanego również w Polsce (przez stację Polsat) pod tytułem Gotowe na wszystko.

Twarze z okładek gry 2006 FIFA World Cup

eLKaeR, 25 marca 2006, 10:23

Wprawdzie do tegorocznych futbolowych Mistrzostw Świata w Niemczech pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, ale już w kwietniu na rynek trafi oficjalna gra, związana z tymi zawodami. Mowa oczywiście o 2006 FIFA World Cup od korporacji Electronic Arts. Ta ostatnia ujawniła właśnie listę piłkarzy, których wizerunki przyozdobią pudełka, zawierające omawiany produkt.

Revolution dostanie gry z konsol marki Sega i NEC

eLKaeR, 25 marca 2006, 09:32

Właściwie od chwili ujawnienia pierwszych oficjalnych danych nt. nadchodzącej konsoli Revolution wiadomo było, że nowa platforma ze stajni Nintendo uruchamiać będzie gry ze starszych systemów (np. SNES). Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy, iż być może w proces odświeżania elektroniczno-rozrywkowej klasyki zaangażuje się koncern Sega. Teraz wreszcie zdecydowano się na potwierdzenie tych zamiarów.