Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 marca 2006

Ghost Recon: Advanced Warfighter (X360) bije rekordy popularności

Jiker, 18 marca 2006, 14:39

Decyzja francuskiego koncernu UbiSoft odnośnie przesunięcia premiery gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter z okresu świątecznego na marzec 2006 roku, okazała się strzałem w dziesiątkę. Świadczą o tym świetne wyniki sprzedaży wersji na Xboxa 360 – zarówno w Ameryce Północnej, jak i w Europie.

Halo Graphic Novel - Bungie tworzy komiks
Halo Graphic Novel - Bungie tworzy komiks

Jiker, 18 marca 2006, 13:48

Wszyscy (no, prawie wszyscy) czekamy na jakieś konkretne informacje na temat trzeciej odsłony Halo. Czas, który dzieli nas od premiery tegoż tytułu - najprawdopodobniej Halo 3 wydane zostanie pod koniec tego roku z myślą o konsoli Xbox 360 - z pewnością umili komiks oparty o znane z dwóch pierwszych części gry. Halo Graphic Novel ukaże się na rynku w czerwcu tego roku.

Undercover od Anacondy
Undercover od Anacondy

Elrond, 18 marca 2006, 12:36

Firma Anaconda, ramię dtp zajmujące się grami przygodowymi, poinformowała o wprowadzeniu do swojego portfolio nowego tytułu. Jest to Undercover, gra tworzona przez firmę developerską Sproing, którą gracze mogą znać z takich produkcji jak Jacked, Beyond Normandy: Assignment Berlin czy Moorhuhn. Premiera gry przewidziana jest na wrzesień tego roku.

Harold Faltermeyer umoczy palce w ścieżce dźwiękowej Two Worlds
Harold Faltermeyer umoczy palce w ścieżce dźwiękowej Two Worlds

Elrond, 18 marca 2006, 11:50

Przedstawiciele firmy TopWare Interactive poinformowali, iż udało się namówić do współpracy Harolda Faltermeyera, który stworzy ścieżkę dźwiękową do gry Two Worlds, powstającą w studiu Reality Pump. Jeśli to nazwisko nie jest Wam znane, dodam, iż Harold odpowiedzialny jest za ścieżki do filmów Top Gun czy Gliniarz z Beverly Hills.

Dysk twardy jednak w każdej PS3

Jiker, 18 marca 2006, 11:19

Jak donosi brytyjski oddział serwisu Yahoo Video Games powołując się na jednego z przedstawicieli Sony, dysk twardy dołączany do PlayStation 3 będzie tzw. standardem. Oznacza to, że każda konsola, która trafi do sklepów na całym świecie (premiera w listopadzie, jednocześnie na wszystkich kontynentach) będzie wyposażona w 60GB dysk.

Test Drive: Unlimited w wersji na PC później niż zapowiadano
Test Drive: Unlimited w wersji na PC później niż zapowiadano

Elrond, 18 marca 2006, 11:06

Przedstawiciele firmy Atari poinformowali, iż Test Drive: Unlimited w wersji na PC ukaże się dopiero jesienią tego roku. Nie sprecyzowano jednak konkretnej daty. Jednocześnie potwierdzono, iż wspomniana gra, przeznaczona dla konsoli Xbox 360 zadebiutuje w czerwcu, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami.