Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 marca 2006

Studio Juice Games pod kontrolą koncernu THQ

Krystian Smoszna, 4 marca 2006, 17:09

Studio Juice Games po blisko trzech latach działalności utraciło swoją niezależność. Firmą zainteresował się jej najaktywniejszy partner, koncern THQ, który dokonał już wszelkich formalności związanych z jej przejęciem, o czym wczoraj oficjalnie poinformował serwis GamesIndustry.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (04/03/06)

Krystian Smoszna, 4 marca 2006, 16:22

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest ósmą w tym roku i obejmuje okres od 18 do 25 lutego.

Loki zadebiutuje na rynku we wrześniu bieżącego roku
Loki zadebiutuje na rynku we wrześniu bieżącego roku

Krystian Smoszna, 4 marca 2006, 15:44

W Internecie zainaugurowała oficjalna strona programu o nazwie Loki, czyli nowego projektu francuskiego studia Cyanide, o którym po raz pierwszy pisaliśmy pod koniec lipca ubiegłego roku. Przy okazji dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na temat gry oraz poznaliśmy jej datę premiery.

Premiera From Russia With Love (PSP) przesunięta o miesiąc

Jiker, 4 marca 2006, 12:06

Koncern Electronic Arts zdecydował się przesunąć datę premiery przenośnej wersji From Russia With Love (PSP) z pierwotnie zakładanego 14 marca na 4 kwietnia 2006 roku. Tłumaczy to chęcią dopracowania wszystkich elementów tejże pozycji.

2k Games wydawcą The Darkness
2k Games wydawcą The Darkness

Jiker, 4 marca 2006, 11:24

14 grudnia 2005 roku dowiedzieliśmy się, że firma Majesco, mająca wówczas wielkie problemy finansowe, pozbyła się praw do wydania dwóch produkcji. Jedną z nich była pierwszosobowa strzelanina The Darkness. Wczoraj świat obiegła informacja, że nowym wydawcą wspomnianej wyżej pozycji stał się koncern 2K Games.

Lionhead Studios ma problemy - koniec The Movies?

Jiker, 4 marca 2006, 10:49

Niezbyt optymistyczne wieści dobiegają nas z obozu Lionhead Studios. Najprawdopodobniej w firmie dojdzie do procesu redukcji załogi, co miałoby się głównie wiązać ze słabą sprzedażą gry The Movies oraz w nią w największym stopniu uderzać.