Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 marca 2006

Reklamy PlayStation namawiają do samobójstwa?!

Elrond, 12 marca 2006, 19:53

Do takiego wniosku doszło kierownictwo firmy Network Rail, zarządzającej stacją Piccadilly. A doprowadził do tego plakat reklamowy, zamieszczony na wspomnianej stacji, reklamujący konsolę PlayStation (widoczny poniżej). Pracownik kolei, który dostrzegł ten plakat, stwierdził, iż namawia on ludzi do wskoczenia pod pociąg, o czym niezwłocznie zawiadomił swoich przełożonych.

Kolejne informacje o Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas
Kolejne informacje o Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Elrond, 12 marca 2006, 12:50

Przed kilkoma dniami mieliśmy przyjemność zaprezentowania pierwszych obrazków z najnowszej odsłony serii Tom Clancy's Rainbow Six, o podtytule Vegas. Dzisiaj natomiast wyszperaliśmy w sieci kilka kolejnych szczegółów dotyczących tej gry.

Przeciek z Ubisoftu fałszywy?

Elrond, 12 marca 2006, 11:36

Kilka dni temu w sieci (również na łamach naszego serwisu), pojawił "przeciek", który był jakoby planem wydawniczym korporacji Ubisoft na najbliższą (i nieco dalszą) przyszłość. Niestety, jak to bywa w większości takich wypadków, "przeciek" był fałszywy.

Po The Elder Scrolls IV czas na The Elder Scrolls V i nie tylko

eLKaeR, 12 marca 2006, 09:44

Osiem dni będą czekać jeszcze entuzjaści serii The Elder Scrolls na premierę jej nowej odsłony, noszącej podtytuł Oblivion. Na sklepowe półki trafi równocześnie wersja pecetowa i edycja, dedykowana stacjonarnej konsoli Xbox 360. Developerzy nie zamierzają jednak wcale udać się na wczasy po wprowadzeniu na rynek wspomnianego dzieła.

Rajd po rosyjskich bezdrożach

eLKaeR, 12 marca 2006, 09:09

W minioną środę zakończyła się tegoroczna edycja rajdu, zwanego z rosyjska Ekspidicija Trofi. Taką samą nazwę nosi nowa pecetowa gra z katalogu moskiewskiej firmy 1C. Pozycja owa dostępna jest już na sklepowych półkach w ojczyźnie Mikołaja Gogola, a wkrótce może trafić do krajów zachodnich pod eksportowym tytułem Expedition Trophy.

Untold Legends: Dark Kingdom dla PlayStation 3 na pierwszych screenshotach
Untold Legends: Dark Kingdom dla PlayStation 3 na pierwszych screenshotach

eLKaeR, 12 marca 2006, 08:55

Seria Untold Legends rozpoznawalna jest przede wszystkim w środowisku posiadaczy PSP, ponieważ dwie dotąd pokazane światu części tego cyklu gier akcji z elementami cRPG firma Sony Online Entertainment zaprojektowała z myślą o PlayStation Portable. Wiedzieliśmy już wcześniej, że autorzy planują stworzenie trzeciej odsłony UL, ale dopiero dzisiaj dotarliśmy do konkretnych danych na ten temat.