Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion w złocie! Premiera 20 marca!
The Elder Scrolls IV: Oblivion w złocie! Premiera 20 marca!

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 19:37

Koniec oczekiwania, plotek i spekulacji. Firmy Bethesda Softworks oraz 2K Games poinformowały dziś wieczorem, że wielce oczekiwana, czwarta odsłona cyklu The Elder Scrolls o nazwie Oblivion, pokryła się złotem. Oznacza to, że gra jest już gotowa i od debiutu na rynku dzieli ją już tylko kwestia wytłoczenia płyt i zapakowania ich do pudełek.

Kolejna odsłona Guild Wars w produkcji!

Krooliq, 2 marca 2006, 15:31

Do premiery pierwszego add-onu do popularnej gry MMO z elementami RPG Guild Wars, noszącego podtytuł Factions pozostało jeszcze trochę czasu. Jednak już dziś mamy dla Was informację dotyczącą dalszej przyszłości omawianego serii.

DS Lite jak świeże bułeczki
DS Lite jak świeże bułeczki

Elrond, 2 marca 2006, 15:03

Japońska premiera najnowszej wersji konsoli przenośnej DualScreen, o nazwie Lite, przebiegła bez większych niespodzianek. Tak jak się spodziewano, młodszy brat konsoli przyciągnął większe tłumy zainteresowanych jego kupnem niż poprzednik. Nic więc dziwnego, iż cała partia konsoli rozeszła się w ciągu kilku godzin.

Okrrrutny konkurs - Mocno muzyczny
Okrrrutny konkurs - Mocno muzyczny

Redakcja GRYOnline.pl, 2 marca 2006, 14:23

Do wygrania są trzy kompleciki Prince of Persia: Dwa Trony wraz z płytką audio zawierającą muzykę z całej trylogii.

2006 FIFA World Cup - o polskiej premierze
2006 FIFA World Cup - o polskiej premierze

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 14:06

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że koncern Electronic Arts planuje wydać nową grę sportową. Chodzi oczywiście o 2006 FIFA World Cup, czyli program, który został specjalnie przygotowany z myślą o nadciągających wielkimi krokami Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Dziś mamy dla Was kolejną nowinę z obozu „elektroników”, tym razem dotyczącą premiery tego produktu w Polsce.

Mroczne przygody Billy'ego i Mandy jako bezpardonowa bijatyka w wirtualnym świecie

eLKaeR, 2 marca 2006, 13:15

Każdej nocy (konkretnie o 3:30) polska wersja kanału Cartoon Network rozpoczyna emisję kreskówek z cyklu The Grim Adventures of Billy & Mandy (Mroczne przygody Billy’ego i Mandy), który jest teraz przenoszony przez korporację Midway do rzeczywistości wirtualnej. Chcielibyśmy przedstawić Szanownym Czytelnikom garść szczegółów na temat powstającej gry.

Reklama Crime Life: Gang Wars "obraźliwa i nieodpowiedzialna"

Elrond, 2 marca 2006, 13:13

Brytyjska organizacja Advertising Standards Authority, zajmująca się monitorowaniem rynku reklam w Wielkiej Brytanii, podtrzymuje swoje wcześniejsze stanowisko w sprawie reklamy Crime Life: Gang Wars, zamieszczonej przez Konami w londyńskiej edycji gazety Metro. Przedstawiciele ASA twierdzą, iż reklama ta wykorzystuje rasowe stereotypy oraz gloryfikuje przemoc.

Erotyczna MMO zyskała kolejnych zwolenników
Erotyczna MMO zyskała kolejnych zwolenników

Krooliq, 2 marca 2006, 12:55

O erotycznej grze MMO, noszącej tytuł Spend the Night, ostatni raz pisaliśmy we wrześniu zeszłego roku. Od tamtej pory nie mieliśmy żadnych nowych doniesień na temat omawianej produkcji, aż do dziś...

Po rozum do mrówek pójdziemy pod koniec lata

eLKaeR, 2 marca 2006, 11:55

Minęło siedem miesięcy od chwili ujawnienia przez firmę Midway zamiaru stworzenia gry na podstawie nadchodzącego filmu animowanego pt. The Ant Bully (Po rozum do mrówek) i wreszcie mamy dla Was dokładne informacje tekstowe wraz z pierwszymi screenshotami. Nowy produkt elektroniczno-rozrywkowy powstaje z myślą o PC, PS2 i GCN (właśnie grafikę z tych platform ukazują zrzuty ekranowe) oraz GBA.

Sprzedaż Xboxa 360 - 10-12 milionów sztuk do końca roku według analityków

Jiker, 2 marca 2006, 11:24

Ileż to już razy zamieszczaliśmy na naszych łamach informacje o kolejnych analizach rynku growego. Zazwyczaj dane, które mogliśmy w nich znaleźć były miażdżące dla producentów konsol oraz gier. Wyniki badań przeprowadzonych przez analityka P. J. McNealy’ego oraz grupę Amtech Research są diametralnie inne.

Anglojęzyczna wersja Silent Hunter III: Seawolves – premiera już jutro
Anglojęzyczna wersja Silent Hunter III: Seawolves – premiera już jutro

Krooliq, 2 marca 2006, 11:12

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników znanej i cenionej serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z burzliwych czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Firma GMX Media poinformowała, że już jutro ukaże się anglojęzyczna wersja pierwszego, nieoficjalnego rozszerzenia do trzeciej odsłony omawianego cyklu.

Najbardziej pożądane kobiety wg AskMen.com

eLKaeR, 2 marca 2006, 10:44

Miejsce 99.: Anna Kournikova. Miejsce 81.: Jennifer Lopez. Miejsce 39.: Kylie Minogue. Miejsce 15.: Monica Bellucci. Miejsce 9.: Natalie Portman. Które panie znalazły się zatem na podium w tegorocznej edycji rankingu najbardziej pożądanych kobiet, przygotowywanego przez redakcję internetowego serwisu AskMen.com, wchodzącego w skład doskonale znanej graczom marki IGN Entertainment.

Savage 2: A Tortured Soul nie do kupienia w sklepach
Savage 2: A Tortured Soul nie do kupienia w sklepach

Elrond, 2 marca 2006, 10:36

Firma S2 Games, odpowiedzialna za stworzenie wydanej w 2003 roku gry Savage: The Battle for Newerth oraz przygotowująca się do wprowadzenia na rynek jej sequela, Savage 2: A Tortured Soul, zapowiedziała, iż odchodzi od tradycyjnych metod rozprowadzania i dystrybucji swoich produktów. Plany takie ujawnił w wywiadzie z redaktorami serwisu GameDaily, Marc DeForest, współzałożyciel studia.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter – konsolowe edycje w „złocie”, PC w maju
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter – konsolowe edycje w „złocie”, PC w maju

Krooliq, 2 marca 2006, 09:52

Wczoraj informowaliśmy Was o przesunięciu terminu premiery wersji PC najnowszej produkcji z cyklu Tom Clancy’s Ghost Recon, noszącej podtytuł Advanced Warfighter. Dziś natomiast mamy kolejne wiadomości na temat tego tytułu. Koncern Ubisoft poinformował, że prace nad omawianą produkcją zostały zakończone, tym samym gra uzyskała „złoty” status i odjechała do tłoczni.

Cenega wydawcą UFO: Afterlight
Cenega wydawcą UFO: Afterlight

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 09:09

Niespodzianki nie ma. Kolejną grę ze znanego cyklu UFO wyda na rynku Cenega. Przedstawiciele firmy opublikowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowali o podpisaniu stosownego porozumienia w tej sprawie ze studiem Altar Games.

World of Warcraft w hiszpańskiej wersji językowej - sześć milionów graczy na świecie
World of Warcraft w hiszpańskiej wersji językowej - sześć milionów graczy na świecie

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 08:40

Przedstawiciele firmy Blizzard Entertainment pochwalili się wczoraj, że w World of WarCraft gra już ponad sześć milionów użytkowników na całym świecie. Liczba ta z pewnością wkrótce wzrośnie, studio szykuje się bowiem do opublikowania programu w języku hiszpańskim.

Wstrzymano prace nad Fear & Respect
Wstrzymano prace nad Fear & Respect

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 08:00

Prezes firmy Midway – David Zucker – przyznał w wywiadzie udzielonym magazynowi Gamespot, że dalsze prace nad grą Fear & Respect zostały wstrzymane, a program, który po raz pierwszy zapowiedziany został w 2004 roku, nie ujrzy światła dziennego.

Battlefield 2: Modern Combat na Xbox 360 zalicza opóźnienie
Battlefield 2: Modern Combat na Xbox 360 zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 07:42

Nie udało się koncernowi Electronic Arts dotrzymać daty premiery gry Battlefield 2: Modern Combat na konsolę Xbox 360. Według pierwotnych zamierzeń, program miał trafić na amerykański rynek 15 marca bieżącego roku. Wczoraj podano, że wielce oczekiwana strzelanina zadebiutuje dopiero 11 kwietnia.

Pierwszy dodatek do Legion Arena już dostępny
Pierwszy dodatek do Legion Arena już dostępny

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 07:17

Firma Slitherine Software dotrzymała obietnic złożonych w połowie stycznia bieżącego roku i opublikowała w Internecie pierwsze rozszerzenie do gry Legion Arena, zatytułowane Cult of Mithras.