Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 marca 2006

Poradnik: Tycoon City: New York

Redakcja GRYOnline.pl, 13 marca 2006, 19:04

Poradnik do strategii ekonomicznej „Tycoon City: New York” zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii singleplayer, szereg porad dla początkujących i zaawansowanych, a także klasyfikację najciekawszych obiektów, które w trakcie zabawy można zakupić.

Zawrotna prędkość procesora
Zawrotna prędkość procesora

maciek_ssi, 13 marca 2006, 15:23

Technika brnie do przodu nie zwalniając tempa. Niedługo prędkość procesorów przekroczy magiczną granicę 10 GHz. Na pewno nie będzie to osiągnięte przez projektantów układów, ale stanie się to dzięki overlockerom. Poniższa informacja jest tego dobrym przykładem.

System Friends dostępny już niedługo dla użytkowników Steam

Elrond, 13 marca 2006, 14:20

Przedstawiciele firmy Valve poinformowali, iż przygotowywany od pewnego czasu system Friends, z którego będą mogli korzystać użytkownicy Steam, zbliża się do końcowej fazy beta testów, i już niedługo będzie można go pobrać.

EMPiK - Top Lista nr 10 (13/03/06)

Michał Bobrowski, 13 marca 2006, 13:42

Kolejny tydzień w EMPIKach zakończony – czas na podsumowanie sprzedaży gier w okresie od 06.03.2006 do 12.03.2006 w 75 salonach tej sieci.

Oszuści na World Cyber Games

BK, 13 marca 2006, 12:59

Team Pentagram reprezentujący Polskę został wicemistrzem Europy w turnieju Counter Strike podczas finału World Cyber Games: Samsung Euro Championship. Hiszpanie, z którymi Polacy zmierzyli się w finałowej walce, oszukiwali, używając niedozwolonych komend w swoich configach!

O zabezpieczeniach, piractwie i wynikach sprzedaży Galactic Civilizations II

maciek_ssi, 13 marca 2006, 12:10

Rosyjska firma Starforce Technology to ma przechlapane. Miesiąc temu pisaliśmy o oskarżeniach redaktora jednego z blogów, który porównał zabezpieczenie Starforce do malware’a. Dziś poinformujemy o „wypadku przy pracy” przedstawiciela firmy, tworzącej oprogramowanie Starforce.

Developerzy gier na PSP muszą skończyć z infantylnymi wymówkami

Elrond, 13 marca 2006, 11:45

Takiego zdania jest Didier Malenfant, prezes studia developerskiego Ready At Dawn, powołanego do życia w 2003. W wywiadzie udzielonym redaktorom serwisu GamesIndustry.biz, Didier stwierdził, iż twórcy gier powinni skończyć z kiepskimi wymówkami dotyczącymi słabszej jakości gier przeznaczonych na handheldy w porównaniu z wersjami tych tytułów na konsole stacjonarne.

Nowa gra typu MMOcRPG twórców Final Fantasy XI

eLKaeR, 13 marca 2006, 10:10

W połowie następnego miesiąca na terenie USA dostępna już ma być pozycja pt. Final Fantasy XI (wraz z trzema oficjalnymi dodatkami) w wersji dla platformy Xbox 360. Właśnie dowiedzieliśmy się, że „jedenastka” nie będzie w przyszłości jedyną grą z gatunku MMOcRPG, oferowaną przez korporację Square Enix.

Drugie tech-demo UFO: Alien Invasion już w sieci
Drugie tech-demo UFO: Alien Invasion już w sieci

Krystian Smoszna, 13 marca 2006, 10:06

Niemal rok musieliśmy czekać na kolejne wieści dotyczące projektu UFO: Alien Invasion – gry strategicznej, która pod wieloma względami przypomina legendarny hit firmy MicroProse, UFO: Enemy Unknown. W Internecie pojawiło się właśnie drugie demo techniczne programu, pozwalające sprawdzić, na jakim etapie znajduje się jego produkcja.

Driver: Parallel Lines na PC - to tylko plotka

Elrond, 13 marca 2006, 09:49

Kilka dni temu serca graczy - fanów oczekujących na najnowszą odsłonę popularnej serii Driver, zabiły mocniej, gdy powołując się doniesienia czeskiego serwisu Tiscali, poinformowaliśmy o zbliżającej się premierze Driver: Parallel Lines w wersji na PC. Niestety, radość była przedwczesna.

Top 20 gier w US na PC - luty 2006

Krystian Smoszna, 13 marca 2006, 08:48

Tym razem przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, w lutym bieżącego roku. Ranking został tradycyjnie przygotowany przez kompanię NPD, zajmującą się badaniem tamtejszego rynku elektronicznej rozrywki.

Heart of the Alien Redux - nowa metoda na uruchomienie kontynuacji Another World
Heart of the Alien Redux - nowa metoda na uruchomienie kontynuacji Another World

eLKaeR, 13 marca 2006, 08:23

Dotychczas jeśli ktoś chciał zagrać w pozycję pt. Heart of the Alien, uznawaną de facto za sequel kultowego dzieła Another World (alias Out of This World), musiał być posiadaczem platformy Sega CD lub dysponować emulatorem owego systemu. Dziś obie wspomniane drogi wcale nie są jedynymi rozwiązaniami, ponieważ Gil Megidish przygotował Heart of the Alien Redux.

Soundtrack z The Elder Scrolls IV: Oblivion dostępny w Internecie
Soundtrack z The Elder Scrolls IV: Oblivion dostępny w Internecie

Krystian Smoszna, 13 marca 2006, 07:20

Na kilka dni przed oficjalną premierą gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, w Internecie udostępniono jej ścieżkę dźwiękową. Soundtrack dostępny jest na łamach serwisu Direct Song, tego samego, o którym wspominaliśmy niedawno przy okazji publikacji plików muzycznych z trzeciej odsłony słynnego cyklu.

Bardzo dobra sprzedaż drugiej odsłony cyklu Galactic Civilizations
Bardzo dobra sprzedaż drugiej odsłony cyklu Galactic Civilizations

Krystian Smoszna, 13 marca 2006, 07:18

Przedstawiciele firmy Stardock Systems, producenci gier z cyklu Galactic Civilizations, nie mogą mieć powodów do narzekań. Druga odsłona serii, która na rynku pojawiła się 21 lutego bieżącego roku, jest niemal rozchwytywana przez kupujących, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych.

Nowe wieści dotyczące następcy God of War
Nowe wieści dotyczące następcy God of War

Krystian Smoszna, 13 marca 2006, 07:16

Opublikowane w ostatnim tygodniu lutego wieści dotyczące drugiej odsłony cyklu God of War, zaczynają znajdować potwierdzenie w rzeczywistości. Po serwisie Eurogamer (który notabene został zmuszony przez koncern Sony do skasowania informacji) uderzył popularny magazyn Game Informer, poświęcając wspomnianej grze nie tylko obszerny artykuł, ale również okładkę najnowszego numeru czasopisma.