Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 marca 2006

Neverwinter Nights jako pomoc w ... nauce zawodu dziennikarza

Elrond, 11 marca 2006, 16:00

University of Minnesota w swoim programie edukacyjnym oferuje studentom możliwość nauki zawodu dziennikarza. I nie ma w tym nic dziwnego, oprócz jednej ciekawostki. Otóż profesorowie, którzy przekazują studentom swoją wiedzę w dziedzinie umiejętności zbierania faktów, wykorzystali do tego celu grę Neverwinter Nights!

Kolejny jRPG na konsolę Xbox 360?

Elrond, 11 marca 2006, 15:00

Nie jest tajemnicą, iż w Japonii Xbox 360 nadal radzi sobie kiepsko. Mimo zabiegów speców od marketingu, Microsoft nie może przekonać japońskich graczy do swojego najnowszego dziecka. Sytuację tę ma poprawić "japońska" gra RPG, przygotowywana z myślą o konsoli Xbox 360.

Druga fala DS Lite
Druga fala DS Lite

Elrond, 11 marca 2006, 14:32

Nieco ponad tydzień temu miała miejsce premiera następcy konsoli Dual Screen, o nazwie Lite. Zainteresowanie tym handheldem przeszło najśmielsze oczekiwania, mimo, iż z powodu problemów produkcyjnych, konsola ukazała się jedynie w kolorze białym. Od dzisiaj natomiast w Kraju Kwitnącej Wiśni można zakupić wersje DS Lite o nazwach Ice Blue oraz Enamel Navy.

Nowy Larry, Spyro i Crash w 2006 roku?

eLKaeR, 11 marca 2006, 12:44

Jeden z redaktorów serwisu GamesAreFun.com postanowił urządzić sobie wycieczkę po witrynach rozmaitych sklepów internetowych, celem wyszukania na tych stronach nazw gier, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane przez producentów, ale znajdują się w trakcie developingu. Poniżej prezentujemy Szanownym Czytelnikom wybrane efekty śledztwa (tytuły, platformy, daty premier i wydawcy).

Więcej Rainbow Six i Ghost Recon, nowy Rayman i sequel Lumines - plan wydawniczy Ubisoft Entertainment z przecieku

eLKaeR, 11 marca 2006, 11:32

Korporacja Ubisoft Entertainment należy obecnie do ścisłej czołówki firm, zajmujących się produkcją gier. Redakcja serwisu GamePro.com dotarła do interesującego dokumentu, który pochodzi ponoć z przecieku i przedstawia szereg elektroniczno-rozrywkowych pozycji, mających w przyszłości wzbogacić katalog wspomnianego koncernu.

Premiera The Plan coraz bliżej
Premiera The Plan coraz bliżej

eLKaeR, 11 marca 2006, 10:23

Zespołowe działanie niczym w filmach pokroju Ocean’s Eleven (Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra) zaoferuje nam nadchodząca gra akcji, nosząca nazwę The Plan. Pierwotnie miała ona zostać udostępniona posiadaczom trzech różnych platform sprzętowych, ale plany developerów z firmy Eko Software uległy zmianie.