Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 marca 2006

Wojny Bogów w pierwszym dodatku do Black & White 2!

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 15:51

Nowy miesiąc przynosi wspaniałą wiadomość dla wszystkich wielbicieli produktu firmy Lionhead Studios, zatytułowanego Black & White 2. Wydawca gry – koncern Electronic Arts – oficjalnie zapowiedział jej pierwsze, oficjalne rozszerzenie, zatytułowane Wojny Bogów.

2006 FIFA World Cup już za miesiąc!

eLKaeR, 1 marca 2006, 15:15

Dziś wieczorem futbolowy mecz reprezentacji Polski z drużyną Stanów Zjednoczonych na Fritz-Walter-Stadion w niemieckim Kaiserslautern. Spotkanie stanowi próbę przed startującymi w czerwcu Mistrzostwami Świata, o których traktować będzie zapowiedziana właśnie oficjalnie kolejna odsłona znanego cyklu piłkarskich symulacji spod znaku EA Sports.

Tryby multiplayer w Far Cry: Instincts Evolution

Elrond, 1 marca 2006, 15:04

Do premiery Xboxowego FPSa, Far Cry: Instincts Evolution, pozostał już niecały miesiąc, który to korporacja Ubisoft postanowiła umilić nam publikacją informacji na temat trybów wieloosobowych, które znajdziemy w grze. I tak do czterech znanych z Far Cry: Instincts (Chaos, Team Chaos, Steal the Sample oraz Predator) dołączył piąty - Seek and Secure.

Złoto dla Burnout Revenge w wersji na konsolę Xbox 360
Złoto dla Burnout Revenge w wersji na konsolę Xbox 360

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 14:26

Już wkrótce katalog gier na konsolę Xbox 360 powiększy się o kolejny tytuł. Mowa oczywiście o grze Burnout Revenge, która właśnie osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Gods and Heroes ma wydawcę - Sony Online Entertainment
Gods and Heroes ma wydawcę - Sony Online Entertainment

Elrond, 1 marca 2006, 13:58

Wraz z uaktualnieniem oficjalnej strony gry Gods and Heroes: Rome Rising, MMORPG oferującego unikalną możliwość wcielenia się w potomka rzymskich bogów, dowiedzieliśmy się, iż wspomniana pozycja zyskała współwydawcę. Została nim firma Sony Online Entertainment, która zajmie się marketingiem, public relations oraz dystrybucją gry. Gods and Heroes: Rome Rising zadebiutuje na rynku już w maju.

Londyńskie wojny gangów dla posiadaczy PSP
Londyńskie wojny gangów dla posiadaczy PSP

eLKaeR, 1 marca 2006, 13:55

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że popularna seria The Getaway doczeka się w przyszłości kolejnej odsłony, dedykowanej mobilnej konsoli PSP. Dziś poznaliśmy znacznie więcej szczegółów odnośnie niniejszego tematu oraz dotarliśmy do pierwszego obrazka, ukazującego trójwymiarowe środowisko.

Prince of Persia: Sands of Time na wielkim ekranie
Prince of Persia: Sands of Time na wielkim ekranie

Krooliq, 1 marca 2006, 13:15

W połowie stycznia informowaliśmy Was, że do obszernej listy tytułów gier komputerowych, które już wkrótce doczekają się filmowej ekranizacji, może dołączyć Prince of Persia: Sands of Time. Wówczas projekt ten stał jeszcze pod znakiem zapytania, dziś natomiast wygląda na to, że cała sprawa nabiera realnych kształtów...

Termin europejskiej premiery Tourist Trophy potwierdzony
Termin europejskiej premiery Tourist Trophy potwierdzony

eLKaeR, 1 marca 2006, 12:23

Tourist Trophy jest najprawdopodobniej ostatnią grą wyścigową firmy Polyphony Digital, zrealizowaną z myślą o PlayStation 2. Twórcy cyklu Gran Turismo udostępnili już swoje nowe dzieło klientom na Dalekim Wschodzie i obecnie szykują się do premiery w krajach zachodnich.

Kolejna odsłona Mega Man Battle Network w wersji GBA na horyzoncie
Kolejna odsłona Mega Man Battle Network w wersji GBA na horyzoncie

Elrond, 1 marca 2006, 12:13

Przedstawiciele firmy Capcom poinformowali o pracach nad grą Mega Man Battle Network 6 przeznaczoną dla konsoli przenośnej GBA. Gra ukaże się w dwóch wersjach, Cybeast Gregar oraz Cybeast Falzar, połączonych ze sobą fabułą, ale różniących się specyficznymi cechami, m.in. finalnymi bossami czy strategiami potrzebnymi do odniesienia zwycięstwa. Premierę gier zapowiedziano na drugi kwartał 2006.

Tajemniczy projekt byłych twórców World of Warcraft znalazł swojego wydawcę

Krooliq, 1 marca 2006, 12:02

W połowie lutego pisaliśmy o tym, że zespół Red 5 Studios w tworzonej właśnie produkcji z gatunku MMO wykorzysta silnik o nazwie Offset Engine. Dziś natomiast wiemy już, że tajemniczy projekt w/w studia znalazł swojego wydawcę.

UberSoldier w „złocie”, demo wkrótce
UberSoldier w „złocie”, demo wkrótce

Vercetti, 1 marca 2006, 11:08

CDV podało do wiadomości, że rosyjska ekipa Burut Creative Team ukończyła prace nad angielskojęzyczną wersją strzelanki UberSoldier, osadzoną w realiach II wojny światowej. Płyta-matka z grą została już wysłana do tłoczni, skąd za kilka tygodni powędruje do sklepów, ku uciesze posiadaczy pecetów.

Open for Business już jest, Własny Biznes już w piątek
Open for Business już jest, Własny Biznes już w piątek

Krooliq, 1 marca 2006, 11:05

Fani Simsów mogą już zacząć zacierać ręce – koncern Electronic Arts poinformował, że wczoraj w zachodnich sklepach zadebiutował trzeci dodatek do popularnego cyklu gier o nazwie The Sims 2, noszący podtytuł Open for Business.

24: The Game już w amerykańskich sklepach
24: The Game już w amerykańskich sklepach

Krooliq, 1 marca 2006, 10:07

Firma 2K Games poinformowała, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj do sklepów na terenie Północnej Ameryki trafiła gra 24: The Game.

Jaki PeCet będzie potrzebny do uruchomienia Ojca Chrzestnego?
Jaki PeCet będzie potrzebny do uruchomienia Ojca Chrzestnego?

eLKaeR, 1 marca 2006, 09:55

Zbliżającą się wielkimi krokami (premiera w USA już za dwadzieścia dni) grę Ojciec Chrzestny uruchomi właściwie każdy posiadacz konsoli PS2 lub Xbox. Natomiast właściciele komputerów PC będą musieli spełnić odpowiednie wymagania sprzętowe. Korporacja Electronic Arts ujawniła właśnie dokładne informacje, dotyczące tych ostatnich.

Konkurs muzyczny związany z grą Scarface: The World is Yours
Konkurs muzyczny związany z grą Scarface: The World is Yours

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 08:00

Firma Vivendi Universal Games (wraz ze znanym serwisem MySpace.com), postanowiła zorganizować specjalny konkurs, w którym ambitne zespoły i projekty muzyczne, mają niepowtarzalną szansę zaistnieć na rynku. Przepustką do sławy ma być w tym wypadku piosenka, jaka w przypadku wygranej trafi na ścieżkę dźwiękową gry Scarface: The World is Yours.

Zegar z grą Pong nie spodobał się firmie Atari
Zegar z grą Pong nie spodobał się firmie Atari

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 07:47

Dwukrotnie na łamach naszego serwisu poruszaliśmy temat zegara z grą Pong. Najpierw wspominaliśmy o nim w formie ciekawostki, później poinformowaliśmy Was o możliwości kupna tego oryginalnego, ale też bardzo drogiego urządzenia. Nadszedł czas, aby czasomierzem zająć się po raz trzeci, tym razem jednak w zupełnie innym kontekście niż miało to miejsce do tej pory.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter na PC opóźniona?
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter na PC opóźniona?

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 07:41

Na początku lutego bieżącego roku, koncern Ubisoft przedstawił dokładne daty premier najnowszej produkcji z cyklu Tom Clancy’s Ghost Recon, noszącej podtytuł Advanced Warfighter. Ujawnione wówczas informacje wskazywały, że wszystkie przewidziane edycje programu trafią na rynek w rozpoczynającym się właśnie miesiącu. Niestety, wczoraj wyszło na jaw, że PeCetowcy będą musieli jednak poczekać.

Spore również na konsole przenośne
Spore również na konsole przenośne

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 07:29

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza gra Willa Wrighta o nazwie Spore, doczeka się edycji na konsole przenośne. Informację o planach stworzenia ewentualnej konwersji zawdzięczamy redaktorom magazynu Kotaku, którzy odnaleźli bardzo wymowne ogłoszenie, zamieszczone w Internecie przez przedstawicieli koncernu Electronic Arts.

Armageddon w świecie Mortal Kombat
Armageddon w świecie Mortal Kombat

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 07:26

Nie tylko Mortal Kombat: Unchained – gra tworzona z myślą o użytkownikach PSP – zostanie opublikowana na rynku jesienią tego roku. W tym samym okresie koncern Midway wyda również Mortal Kombat: Armageddon, który będzie ostatnim tytułem z legendarnego cyklu, przeznaczonym na konsole obecnej generacji.