Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 marca 2006

Poradnik: Star Wars: Empire at War

Redakcja GRYOnline.pl, 16 marca 2006, 19:21

Dzięki poradnikowi do gry strategicznej „Star Wars: Empire at War” dowiesz się jak skutecznie dowodzić siłami Rebelii oraz Imperium i jak przejść obie dostępne w grze kampanie.

Tony Tough 2 dopiero w trzecim kwartale
Tony Tough 2 dopiero w trzecim kwartale

Elrond, 16 marca 2006, 16:38

Fani przygód detektywa Tony'ego Tough mogli się naprawdę nabawić nerwicy czytając wiadomości o grze Tony Tough 2: A Rake's Progress, zamieszczane na łamach naszego serwisu. Jak do tej pory była to informacja o umieszczeniu gry w Encyklopedii oraz wieści o ... przesunięciu terminu wydania gry (x 2). Dzisiaj niestety, ponownie zalecamy zażycie leków na nerwy - Tony zalicza kolejną obsuwę.

Niedługo film dokumentalny o chińskich "farmerach"

Elrond, 16 marca 2006, 15:59

Z pewnością nieraz oddając się ulubionemu zajęciu, czyli rozgrywce w World of Warcraft czy Lineage, nachodziły Was myśli o bardziej zasobnym mieszku z pieniędzmi czy lepszych przedmiotach. Oczywiście natychmiast, a nie po żmudnych godzinach spędzonych na wycinaniu wrogów. Naprzeciw tym pragnieniom wychodzą gracze, sprzedający na aukcjach wirtualne dobra po całkiem rzeczywistych cenach.

Gry z serii NASCAR sygnowane logo Electronic Arts na automatach

Elrond, 16 marca 2006, 14:59

Przedstawiciele Electronic Arts oraz Global VR, jednego z czołowych twórców gier wideo przeznaczonych na automaty, poinformowali o podpisaniu porozumienia, którego przedmiotem jest wprowadzenie produkcji z serii NASCAR "na salony". Szczegóły umowy nie zostały podane.

Znamy szczegóły dotyczące PlayStation Network Platform

maciek_ssi, 16 marca 2006, 14:43

Wczoraj na konferencji w Tokio poznaliśmy przybliżoną datę premiery PlayStation 3. Przy okazji dowiedzieliśmy się o kilku technicznych szczegółach związanych z samą konsolą. Dziś napiszemy o usłudze PlayStation Network Platform, znanej uprzednio pod nazwą PlayStation HUB.

Gwiezdne Wojny w formie telewizyjnego "tasiemca"

Elrond, 16 marca 2006, 13:35

Co prawda poniższa wiadomość nie dotyka bezpośrednio tematu gier komputerowych, lecz uznaliśmy ją za ważną na tyle aby podzielić się z Wami jej treścią. Otóż jak donoszą producenci serialu telewizyjnego opartego na Gwiezdnych Wojnach, George Lucas zgodził się napisać scenariusz do ... 100 odcinków wspomnianego serialu!

Navy Field wpłynęła na europejskie wody
Navy Field wpłynęła na europejskie wody

Elrond, 16 marca 2006, 12:34

Już od wczoraj europejscy gracze, którzy na pierwszym miejscu swoich zainteresowań wymieniają morskie zmagania, mogą rozkoszować się rozgrywką w Navy Field. Gra reprezentuje szeroko pojęty gatunek MMO, rzucając nas w sam środek morskich bitew II Wojny Światowej. Za developing i wydanie gry odpowiada firma SD EnterNet.

Reinforcements - dodatek i patch dla Neverend w jednym
Reinforcements - dodatek i patch dla Neverend w jednym

Thorwalian, 16 marca 2006, 12:11

Gra Neverend dzięki staraniom firmy Play, na naszym rynku zadebiutuje dziesiątego kwietnia 2006 roku w polskiej wersji językowej. Tymczasem Frogster, niemiecki wydawca, poinformował o opublikowaniu dodatku do tego programu, zgrabnie nazwanego Reinforcements.

Konkurs Panzer Elite Action, add-on w drodze
Konkurs Panzer Elite Action, add-on w drodze

Thorwalian, 16 marca 2006, 12:02

Panzer Elite Action: Fields of Glory w Europie zadebiutuje już za osiem dni. Każdy oczekujący tego tytułu, może w tym czasie wziąć udział w konkursie, nad którym pieczę sprawuje Auron - wydawca programu w Australii, Nowej Zelandii oraz na rynku azjatyckim.

Dziewięć żyć Garfielda w kwietniu
Dziewięć żyć Garfielda w kwietniu

Thorwalian, 16 marca 2006, 11:56

Wszystkich miłośników lekkich i przyjemnych gier skierowanych zwłaszcza do młodszych użytkowników GBA, powinno zainteresować porozumienie jakie zawarła duńska firma The Game Factory z Paws, Inc. - właścicielem praw do wizerunku kota Garfielda. Dzięki niemu, już wkrótce możemy się spodziewać drugiej gry traktującej o przygodach kreskówkowego bohatera.

SCEE przedstawia - Formula One 06

Jiker, 16 marca 2006, 11:11

Sony Computer Entertainment Europe szykuje nie lada gratkę dla fanów Formuły 1. Wszyscy miłośnicy tego sportu, posiadający również konsolę PS2 lub PSP, będą mogli wcielić się w swoich ulubionych kierowców w oficjalnej grze tegorocznej edycji mistrzostw świata w Formule 1. Formula One 06 ukaże się na europejskim rynku w czerwcu 2006 roku.

Ape Escape: Million Monkeys - inwazja szalonych małpek

Jiker, 16 marca 2006, 10:38

Firma Sony Computer Entertainment Japan zdecydowała się ujawnić informację o fakcie rozpoczęcia prac nad kolejną grą z serii Ape Escape. Ape Escape: Million Monkeys zostanie wydane na konsolę PS2 jeszcze tej wiosny.

Halo 3 odpowiedzią na PlayStation 3?
Halo 3 odpowiedzią na PlayStation 3?

Vercetti, 16 marca 2006, 10:33

Wczorajsza konferencja prasowa, jaką zwołało Sony, sporo namieszała w elektronicznej branży. Echa spotkania z dziennikarzami doszły także do uszu giganta z Redmond, który w świetle ostatnich wydarzeń musi zacząć działać, by utrzymać rynkową pozycję X360.

Twilight Princess kompatybilne z Revolution - Miyamato potwierdza

Jiker, 16 marca 2006, 10:08

Shigeru Miyamato, jeden z największych współczesnych producentów gier, zdecydował się na udzielenie wyczerpującego wywiadu, który został opublikowany na łamach serwisu internetowego Nintendo of Europe. Stwierdził w nim m.in., że najnowsza edycja serii The Legend of Zelda będzie kompatybilna z konsolą Nintendo Revolution.

Game Boy dla dziewczyn

BK, 16 marca 2006, 08:59

Niedawno na rynku pojawiła się konsola DS Lite w nowych kolorach, teraz przyszedł czas na kolejną wersję Game Boya, który wciąż dobrze się sprzedaje. Nintendo jeszcze w marcu zacznie sprzedawać Game Boy Advance SP w kolorze różowym!

Viva Pinata – nowe informacje i screeny
Viva Pinata – nowe informacje i screeny

BK, 16 marca 2006, 08:27

Firma Rare, twórca dwóch gier, które ukazały się wraz z premierą konsoli Xbox 360 – Kameo i Perfect Dark Zero, podała nowe informacje na temat właśnie powstającego, bardzo nietypowego produktu – gry Viva Pinata, która ukaże się już jesienią na nową konsolę Microsoftu. Zaprezentowano też pierwsze screeny.

Shadowgrounds doczeka się edytora poziomów
Shadowgrounds doczeka się edytora poziomów

Krystian Smoszna, 16 marca 2006, 07:40

Przedstawiciele studia Frozenbyte poinformowali wczoraj, że już wkrótce w Internecie pojawi się edytor poziomów do gry Shadowgrounds. Finowie odpowiadają w ten sposób na prośby użytkowników programu, którzy ją od kilku miesięcy dawali im do zrozumienia, że tego typu narzędzia są potrzebne.

Pierwszy dodatek do The Movies oficjalnie zapowiedziany
Pierwszy dodatek do The Movies oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 16 marca 2006, 07:32

Ostatniego dnia lutego poinformowaliśmy Was o pracach nad pierwszym dodatkiem do gry The Movies, który umożliwi wszystkich twórcom wirtualnych filmów na tworzenie spektakularnych efektów specjalnych. Ówczesne zapowiedzi członków firmy Lionhead Studios znalazły wczoraj potwierdzenie w oficjalnym oświadczeniu prasowym, opublikowanym przez koncern Activision.

Top 10 gier w US (PC) (16/03/06)

Krystian Smoszna, 16 marca 2006, 07:31

Przedstawiamy dziewiąte notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2006 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 26 lutego do 4 marca.

Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów
Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów

Krystian Smoszna, 16 marca 2006, 07:26

Przedstawiciele firmy Lionhead Studios potwierdzili wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym to, co wiemy już od dwóch tygodni – na rynek trafi rozszerzenie gry Black & White 2. Prace nad Wojnami Bogów (Battle of the Gods), bo tak nazywa się ów dodatek, są już niemal zakończone.