Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 marca 2006, 19:21

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Star Wars: Empire at War

Dzięki poradnikowi do gry strategicznej „Star Wars: Empire at War” dowiesz się jak skutecznie dowodzić siłami Rebelii oraz Imperium i jak przejść obie dostępne w grze kampanie.

„Witam w poradniku, poświęconym Star Wars: Empire at War. Dowiesz się z niego, jak skutecznie dowodzić siłami Rebelii oraz Imperium i jak przejść obie dostępne w grze kampanie. Na początek zaznaczę, że gra nie jest trudna. Nie musisz być wybrańcem mocy, żeby przejść ją w 2-3 dni. Dlatego najlepiej zrobisz ustawiając poziom trudności na najwyższy. W przeciwnym wypadku misje nie sprawią żadnego problemu, a nie o to przecież chodzi.

Kolejność rozgrywania kampanii jest w zasadzie dowolna. Piszę „w zasadzie”, bo jednak nieco lepiej zabrać się na początek za kampanię Imperium. Gra rebeliantami jest bardziej wymagająca – trudniej o przewagę w galaktyce, bitwy wymagają odrobiny finezji oraz dobrego poznania cech i umiejętności jednostek. Imperium z kolei polega na brutalnej sile, ciężkich okrętach i potężnym zapleczu ekonomicznym – stąd jest łatwiejsze dla osoby, która nie poznała jeszcze tajników gry. Jeśli rozegrasz kampanie na odwrót (zaczynając od Rebelii) może się okazać, że pierwsza wyda ci się miejscami trudna i frustrująca, a druga będzie po niej banalnie prosta.

Poradnik podzielony jest na dwie części – tę poświęconą Imperium i tę poświęconą Rebelii. Każda z części składa się z kolei z dwóch elementów: solucji oraz poradnika taktycznego.” - „KristoV”

Star Wars: Empire at War - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Star Wars: Empire at War w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.