Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 marca 2006

Poradnik: Echo: Secrets of the Lost Cavern

Redakcja GRYOnline.pl, 7 marca 2006, 17:30

Poradnik do gry przygodowej Echo: Secrets of the Lost Cavern jest kompletną solucją podzieloną na pięć nadrzędnych etapów. W każdym z nim znalazło się graficzne przedstawienie występujących przedmiotów, schemat lokacji, jak również dokładny opis.

Co znajdziemy w pudełku wersji kolekcjonerskiej Auto Assault

maciek_ssi, 7 marca 2006, 15:58

Auto Assault to najnowsza propozycja dla fanów walk samochodowych, przygotowana przez firmę NCSoft. Od większości produkcji tego typu odróżnia ją fakt, iż nie jest pozycją typowo zręcznościową, bowiem zaimplementowano w niej wiele cech z gatunku MMOcRPG. W oczekiwaniu na premierę ww. tytułu, wydawca NCSoft zaprezentował detale dotyczące specjalnej wersji kolekcjonerskiej.

Milion użytkowników usługi Wi-Fi Nintendo
Milion użytkowników usługi Wi-Fi Nintendo

Łosiu, 7 marca 2006, 14:55

Japoński koncern Nintendo oficjalnie oświadczył światu, iż jego sieciowa usługa związana z konsolą Dual Screen, przekroczyła kolejną granicę. Mowa o milionie użytkowników tej maszynki, którzy raczą się wieloosobowymi rozgrywkami za pośrednictwem sieci Wi-Fi Nintendo.

Najczęściej wyszukiwane tytuły na GOL-u - Luty 2006

Redakcja GRYOnline.pl, 7 marca 2006, 14:20

Piętnaste zestawienie najczęściej wyszukiwanych na Grach-OnLine tytułów gier jest bardzo ‘zatomizowane’ – bardzo wiele tytułów budziło u Was podobne zainteresowanie.

Hollywoodzki magazyn Variety: będzie opóźnienie PlayStation 3
Hollywoodzki magazyn Variety: będzie opóźnienie PlayStation 3

ComCo, 7 marca 2006, 14:11

Ostatnia wiadomość dotycząca opóźnienia rynkowej premiery konsoli PlayStation 3 doczekała się pierwszego potwierdzenia. Amerykański magazyn Variety opublikował wywiad z panem Howardem Stringerem (szef Sony Corporation), z którego można wywnioskować, iż debiut wspomnianej platformy przesunie się na późniejszy termin.

Premiera Winning Eleven 10 już 27 kwietnia?

maciek_ssi, 7 marca 2006, 13:45

Miesiąc temu pisaliśmy o planach Konami dotyczących serii Winning Eleven (w Europie ukazującej się pod nazwą Pro Evolution Soccer). Zwróciliśmy uwagę, iż specjalna edycja WE 9: Liveware Evolution została wycofana z oferty internetowych sklepów. Dziś wiemy więcej - LE na pewno nie pojawi się w sprzedaży. Na to miejsce przygotowywana jest nowa, jubileuszowa wersja Winning Eleven, oznaczona numerem 10.

Two Worlds - mini filmy na oficjalnej stronie
Two Worlds - mini filmy na oficjalnej stronie

Elrond, 7 marca 2006, 12:11

Dwa światy - ta nazwa powinna być znana każdemu szanującemu się fanowi gier cRPG na naszym kraju. I bynajmniej nie z powodu "reality szoł" o tym samym tytule. Po pierwsze, Two World to przedstawiciel wspomnianego gatunku, a po drugie jego twórcy to Polacy z krwi i kości, developerzy skupieni pod szyldem Reality Pump, odpowiedzialni m.in. za popularną serię Earth.

Ponad 3000 darmowych gierek w dziale Zagraj
Ponad 3000 darmowych gierek w dziale Zagraj

Redakcja GRYOnline.pl, 7 marca 2006, 11:57

Miło nam poinformować, że liczba darmowych gierek internetowych w dziale Zagraj przekroczyła 3000!

MERC - klawiatura dla wymagających FPS-maniaków (i graczy ogólnie)
MERC - klawiatura dla wymagających FPS-maniaków (i graczy ogólnie)

ComCo, 7 marca 2006, 10:26

Firma Z-board przygotowała drugą wersję swojej unikalnej klawiatury dla graczy. Już na wstępie poniższej wiadomości przyznam, że całość przyciąga oko designem, natomiast osoby zainteresowane funkcjonalnością oraz wykonaniem tego sprzętu zapraszam do dalszego czytania.

Hexen: Beyond Heretic na dwóch ekranach konsoli Nintendo DS
Hexen: Beyond Heretic na dwóch ekranach konsoli Nintendo DS

eLKaeR, 7 marca 2006, 09:44

W tym roku jedenaste urodziny obchodzi słynna gra Hexen: Beyond Heretic, wypuszczona przez firmę Raven Software. Z tym produktem zetknęli się nie tylko posiadacze PeCetów, lecz również użytkownicy Sony PlayStation, Sega Saturn i Nintendo 64. Z kolei teraz pamiętna pozycja z gatunku FPS została przeniesiona do świata handheldów.

Metroid Prime: Hunters - szczegółowe informacji nt. trybu multiplayer

Jiker, 7 marca 2006, 09:40

Na początku roku (dokładnie 12 stycznia) koncern Nintendo ujawnił kilka ogólnych informacji na temat opcji multiplayer, która znajdzie się w bodaj najbardziej obecnie oczekiwanej grze na przenośną konsolę Nintendo DS, tj. Metroid Prime: Hunter. Wczoraj natomiast poznaliśmy bardziej szczegółowy opis poszczególnych opcji owego trybu.

Chińczycy bojkotują World of Warcraft
Chińczycy bojkotują World of Warcraft

Vercetti, 7 marca 2006, 08:56

„Mamy dość!” – tak w skrócie można opisać stanowisko chińskich graczy w obliczu problemów, jakie targają światem Azeroth. A kłopoty to nie byle jakie, bo dotyczą one serwerów, obsługiwanych przez azjatycką firmę The9.

Jeszcze więcej grania na osobliwej gitarze, podłączonej do konsoli PlayStation 2
Jeszcze więcej grania na osobliwej gitarze, podłączonej do konsoli PlayStation 2

eLKaeR, 7 marca 2006, 08:55

Na gitarze elektrycznej Gibson SG grał np. Frank Zappa. Specjalny kontroler, wykorzystywany w trakcie zabawy z Guitar Hero dla PS2, jest w istocie zminiaturyzowaną wersją tego instrumentu. Za miesiąc nastąpi europejska premiera tej interesującej gry muzycznej, a tymczasem jej twórcy myślą już o sukcesorach swojego dzieła.

Silent Hill 5 dla PS3 już powstaje w siedzibie Konami?

eLKaeR, 7 marca 2006, 08:44

Połowa maja bieżącego roku będzie momentem polskiej premiery filmowej adaptacji bestsellerowego cyklu gier z gatunku survival horror o nazwie Silent Hill. Ostatnia jak dotąd część owej serii, oznaczona cyfrą 4 i podtytułem The Room, pojawiła się we wrześniu 2004. Jednakże ludzie z firmy Konami najprawdopodobniej już szykują kolejną odsłonę „Cichego Wzgórza”.

Gra na podstawie serialu pt. Głowa Rodziny już blisko
Gra na podstawie serialu pt. Głowa Rodziny już blisko

eLKaeR, 7 marca 2006, 08:32

Nowe odcinki komediowego serialu pt. Family Guy (Głowa Rodziny) emitowane są od początku maja 2005. Natomiast już od trzynastu miesięcy wiemy, iż ma powstać gra na podstawie owego popularnego animowanego cyklu. Dziś dysponujemy garścią świeżych informacji na ten temat.

Gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 07:21

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie informacji o pracach nad nową, piątą już odsłoną cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six. Produkt, który nosi podtytuł Vegas, został wczoraj zapowiedziany przez koncern UbiSoft.

Amanda Evert grywalną postacią w Tomb Raider: Legend
Amanda Evert grywalną postacią w Tomb Raider: Legend

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 07:18

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość, w której zdradziliśmy, kto będzie głównym przeciwnikiem Lary Croft w nadchodzącej wielkimi krokami, siódmej odsłonie cyklu Tomb Raider. Wczoraj okazało się, że przedstawiciele firmy Eidos postanowili zdradzić kolejną istotną informację dotyczącą Amandy Evert, która rzuca nowe światło na to, co Tomb Raider: Legend będzie mieć do zaoferowania.

Nowa gra z cyklu Star Wars na konsole przenośne

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 07:10

Redaktorzy serwisu Eurogamer, powołując się na plan wydawniczy koncernu UbiSoft, poinformowali o nowej grze z cyklu Star Wars, przeznaczonej na przenośne konsole Nintendo DS oraz PlayStation Portable.

Już w czwartek zagramy w demo Act of War: Direct Action - High Treason
Już w czwartek zagramy w demo Act of War: Direct Action - High Treason

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 07:07

Europejski oddział firmy Atari poinformował wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że już w najbliższy czwartek (9 marca), w Internecie pojawi się demo pierwszego dodatku do gry Act of War: Direct Action, noszącego tytuł High Treason.

Znamy datę premiery Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth w wersji na PC
Znamy datę premiery Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth w wersji na PC

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 07:02

Gra Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth w wersji na konsolę Xbox jest już dostępna na rynku elektronicznej rozrywki od października ubiegłego roku. Po kilku miesiącach intensywnych prac studia Headfirst Productions nad Pecetową edycją programu, firma Bethesda Softworks ogłosiła wreszcie oficjalną datę jego premiery.

O przyczynach opóźnienia Ghost Recon: Advanced Warfighter na PC
O przyczynach opóźnienia Ghost Recon: Advanced Warfighter na PC

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 06:54

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter zaliczyła opóźnienie – dodajmy, że spore, bo premierę postanowiono przesunąć aż o dwa miesiące. Początkowo przedstawiciele firmy UbiSoft nie informowali o przyczynach „obsuwy”. Zrobili to dopiero wczoraj w specjalnie zaaranżowanym wywiadzie, który rozesłano do większych serwisów internetowych.