MERC - klawiatura dla wymagających FPS-maniaków (i graczy ogólnie)

Firma Z-board przygotowała drugą wersję swojej unikalnej klawiatury dla graczy. Już na wstępie poniższej wiadomości przyznam, że całość przyciąga oko designem, natomiast osoby zainteresowane funkcjonalnością oraz wykonaniem tego sprzętu zapraszam do dalszego czytania.

futurebeat.pl

Krzysztof Bartnik

Firma Ideazon Inc. przygotowała drugą wersję swojej unikalnej klawiatury dla graczy (Z-board). Już na wstępie poniższej wiadomości przyznam, że całość przyciąga oko designem, natomiast osoby zainteresowane funkcjonalnością oraz wykonaniem tego sprzętu zapraszam do dalszego czytania.

MERC - klawiatura dla wymagających FPS-maniaków (i graczy ogólnie) - ilustracja #1

Opisywaną klawiaturę nazwano MERC. Jak możecie zauważyć na obrazku, urządzenie skuteczne łączy tradycyjną klawiaturę w stylu QWERTY z ergonomicznie rozłożonymi 34 przyciskami do zaprogramowania wedle uznania grającego (odpowiadają standardowemu sterowaniu w grach FPS). W zestawie z MERCem znajduje się również oprogramowanie pozwalające na modyfikowanie i dostosowywanie klawiszy do własnych potrzeb.

MERC - klawiatura dla wymagających FPS-maniaków (i graczy ogólnie) - ilustracja #2

Ile trzeba zapłacić za komfort posiadania MERCa? Klawiaturę wyceniono na 39.99 USD (około 126.40 PLN). Po więcej szczegółów na temat sprzętu zapraszam tutaj.

Czytelników zainteresowanych innymi produktami Z-board odsyłam również do tego artykułu (Test klawiatur).

Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Komputery

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl