Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 marca 2006

Japońscy wydawcy na temat opóźnienia premiery PlayStation 3

Elrond, 19 marca 2006, 19:19

Wątpliwości na temat daty pojawienia się PS3 na rynku zostały rozwiane - konsola zadebiutuje w listopadzie. I chociaż niektórzy mogą sarkać na półroczne opóźnienie (pierwotnie konsola miała pojawić się wiosną), to jednak są i tacy, którzy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

O patchach do Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II słów kilka

Elrond, 19 marca 2006, 18:37

Ponad tydzień temu na łamach naszego serwisu informowaliśmy Was o planach załatania gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II. Obecnie wygląda na to, iż daty wydania łatek nieco się przesunęły. Źródłem wiadomości na ten temat ponownie jest blog producenta wykonawczego, Mike'a Verdu.

Nie ma żadnej rywalizacji, mówi Miyamoto

Elrond, 19 marca 2006, 16:54

Shigeru Miyamoto, ojciec Mario i Zeldy, przyznał, iż ostatnie informacje dotyczące konsoli PS3 z pewnością mają pewien wpływ na Nintendo, jednak firma nie traktuje tego w kategoriach bezpośredniego konkurowania z Sony.

"Update zabił moją 360-tkę"

Jiker, 19 marca 2006, 15:09

Bardzo duża ilość posiadaczy konsoli Xbox 360, korzystających z usługi Xbox Live, skarży się od 16 marca na liczne i bardzo dramatycznie prezentujące się pady systemu tejże konsoli. Miałoby to być wynikiem ostatniego update’u wspomnianej wyżej usługi, który miał miejsce w poprzednim tygodniu.

Nigdy więcej rolowania Katamari

Jiker, 19 marca 2006, 12:46

17 marca na łamach oficjalnej strony internetowej traktującej o pozycjach Katamari Damacy oraz We Love Katamari, ukazała się informacja o rozwiązaniu zespołu odpowiedzialnego za jedną z najbardziej dziwacznych serii w historii gier video. Tym samym prawdopodobieństwo powstania kontynuacji historii Króla Kosmosu i jego pomocnika Księcia stopniało praktycznie do zera.

Yuji Naka zostawi firmę SEGA?
Yuji Naka zostawi firmę SEGA?

Jiker, 19 marca 2006, 11:37

Ciekawymi informacjami podzielił się serwis internetowy Next Generation. Jego redaktorzy donoszą, iż Yuji Naka, jedna z najważniejszych postaci koncernu SEGA, planuje opuścić swego dotychczasowego pracodawcę. Jeżeli wiadomość ta zostałaby potwierdzona (na razie traktujmy ją bardziej jako plotkę), to możliwości wspomnianej firmy uległyby sporemu nadwyrężeniu.