Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 marca 2006

Dodatkowe wydanie Obliviona już niebawem
Dodatkowe wydanie Obliviona już niebawem

Shuck, 30 marca 2006, 16:00

Obok Edycji Kolekcjonerskiej Obliviona, której nakład już się wyczerpuje, Cenega zdecydowała się sprowadzić również podstawową angielską wersję gry. Dostępna ona będzie w cenie 139,90 złotych.

Znamy polską obsadę Dreamfall: The Longest Journey!
Znamy polską obsadę Dreamfall: The Longest Journey!

Łukasz Malik, 30 marca 2006, 16:00

Dwa dni temu informowaliśmy Was o osiągnięciu „złotego” statusu przez grę przygodową Dreamfall: The Longest Journey. Dzisiaj śpieszymy z informacjami na temat polskiej wersji tej oczekiwanej kontynuacji Najdłuższej Podróży.

Czym zaskoczy nas odświeżony Sensible Soccer?
Czym zaskoczy nas odświeżony Sensible Soccer?

Vercetti, 30 marca 2006, 15:14

Wszyscy, którzy z łezką w oku wspominają stareńkiego Sensible Soccera, z pewnością czekają na remake wspomnianego dzieła, którego podjęła się ekipa Codemasters. Dzisiaj brytyjski producent ujawnił kolejne szczegóły związane z nadchodzącą kopanką.

Gra Inhabited Island oficjalnie zapowiedziana
Gra Inhabited Island oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 13:58

Rosyjska firma Akella opublikowała wczoraj oświadczenie, w którym oficjalnie zapowiedziała wydanie nowej gry strategicznej o nazwie Inhabited Island, przygotowywanej przez studio Wargaming.net. Przy okazji zaprezentowano pierwsze screenshoty.

A nową nazwą polskiej gry Diabolique: License to Sin jest... Infernal!

eLKaeR, 30 marca 2006, 13:55

Jest dokładnie tak, jak napisaliśmy przed tygodniem – przygotowywana w oparciu o technologię PhysX polska gra pt. Infernal, to w istocie Diabolique: License to Sin. Utalentowani developerzy z rodzimej firmy Metropolis Software postanowili przechrzcić swoje nowe dzieło, aby wyraźnie podkreślić pewne zmiany, które zaszły w projekcie na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy.

Serwis IGN dysponuje oficjalną specyfikacją techniczną konsoli Nintendo Revolution?

Jiker, 30 marca 2006, 12:52

Zachodni serwis internetowy IGN, przedstawił prawdopodobną specyfikację techniczną najnowszej konsoli firmy Nintendo, czyli Revolution. Informacje na ten temat zostały (podobno) „wyciągnięte” bezpośrednio od jednego z deweloperów opracowujących tytuły na tenże sprzęt. Firma ta pragnęła pozostać anonimową.

Marka Far Cry od teraz pod całkowitą kontrolą koncernu Ubisoft Entertainment

eLKaeR, 30 marca 2006, 12:32

Bezpośrednio spod ręki programistów z niemieckiej firmy Crytek Studios nie wyjdzie już żadna gra, reprezentująca rodzinę Far Cry. Developerzy zza naszej zachodniej granicy zajmują się obecnie projektem o nazwie Crysis, a wspomnianą serię postanowili przekazać pod skrzydła korporacji Ubisoft Entertainment.

Premiera Xboksa 360 w Australii dużym sukcesem Microsoftu

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 12:11

Długo musieli czekać mieszkańcy Australii na możliwość kupna konsoli Xbox 360 w swoim kraju. Debiut urządzenia firmy Microsoft miał tam miejsce dopiero 23 marca bieżącego roku, czyli pięć miesięcy po amerykańskiej premierze.

Harce dzieci hrabiego Draculi w nowej grze platformowej rodem ze Szwecji

eLKaeR, 30 marca 2006, 10:44

Twórcy gry The Three Muskeeters, znanej w Polsce pod tytułem Trzej Muszkieterowie, zapowiedzieli swój powrót na rynek z nowym produktem. Pracownicy szwedzkiej firmy Legendo Entertainment przygotowują teraz kolejną pozycję dla pecetowego odbiorcy o minimalnym wieku siedmiu lat. Nadchodząca gra nosi nazwę Dracula Twins (premiera najpóźniej w maju 2006) i ma zaliczać się do gatunku platformówek.

Gra Undercover dorobiła się podtytułu
Gra Undercover dorobiła się podtytułu

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 10:01

Kilkanaście dni temu po raz pierwszy wspomnieliśmy o grze Undercover, która przygotowywana jest przez austriackie studio Sproing. Przedwczoraj okazało się, że program dorobił się podtytułu, który brzmi Operation Wintersun.

Demo oraz elektroniczna wersja Stoked Rider featuring Tommy Brunner już dostępne
Demo oraz elektroniczna wersja Stoked Rider featuring Tommy Brunner już dostępne

Krooliq, 30 marca 2006, 09:59

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zręcznościówką podejmującą temat jazdy na desce snowboardowej, czyli grą o nazwie Stoked Rider featuring Tommy Brunner. Aktualnie jest już dostępne demo tego tytułu i można je pobrać z naszego działu Pliki (rozmiar wynosi 52,4 MB).

Wiosna 2006 pod znakiem Silent Hill

eLKaeR, 30 marca 2006, 09:44

Na pewno w zapowiedzianym przedwczoraj zestawie The Silent Hill Collection dla PlayStation 2 znajdziemy drugą, trzecią i czwartą część cyklu spod znaku „Cichego Wzgórza”. Debiut owego pakietu ma być połączony z kwietniową premierą filmu kinowego pt. Silent Hill, który w Polsce pojawi się dopiero w tegorocznym Dniu Matki. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Konami przygotowuje jeszcze coś dla PSP.

Marka Call of Duty też na platformie Revolution?

eLKaeR, 30 marca 2006, 09:09

Zgodnie z informacjami sprzed trzech tygodni korporacja Activision patronuje teraz developingowi dwóch nowych odsłon hitowej serii Call of Duty. Oba nadchodzące produkty mają zostać udostępnione posiadaczom PeCetów oraz konsol PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3 i Xbox 360. Tymczasem wedle zakulisowych doniesień trwają również prace nad grą z cyklu CoD dla Nintendo Revolution.

Black oraz dwie inne gry kompatybilne z konsolą Xbox 360
Black oraz dwie inne gry kompatybilne z konsolą Xbox 360

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 09:05

Na oficjalnej stronie poświęconej konsolom z serii Xbox pojawiła się zaktualizowana lista gier, które choć pierwotnie przeznaczone na starsze urządzenie firmy Microsoft, uruchomią się również na jego młodszym bracie.

Neverwinter Nights 2 ma nową stronę internetową
Neverwinter Nights 2 ma nową stronę internetową

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 08:24

Firma Atari opublikowała wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowała o uruchomieniu oficjalnej strony, poświęconej grze Neverwinter Nights 2. Najwyższy czas, bo jeśli wierzyć ostatnim zapowiedziom, program zadebiutuje na rynku już w czerwcu bieżącego roku.

The King of Fighters 2006 to King of Fighters: Maximum Impact 2

eLKaeR, 30 marca 2006, 07:55

Dwuwymiarowa od momentu swojego powstania w 1994 roku seria The King of Fighters najwyraźniej na dobre uległa przeniesieniu w modny świat 3D. Nową jakość zapoczątkowała pozycja o nazwie King of Fighters: Maximum Impact, a ideę tę na pewno rozwinie The King of Fighters 2006 (dotychczas projekt ów nosił tytuł King of Fighters: Maximum Impact 2).

Nie instalujcie nowego patcha do gry Quake 4!
Nie instalujcie nowego patcha do gry Quake 4!

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 07:36

Opublikowany przedwczoraj patch do gry Quake 4 zawiera poważny błąd, który może spowodować uszkodzenie monitora – informują przedstawiciele firmy id Software, zalecając daleko posuniętą ostrożność w użytkowaniu programu.