Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 marca 2006

Let's Make A Soccer Team!

Jiker, 26 marca 2006, 15:18

SEGA Europe przygotowuje dla wszystkich europejskich fanów piłki nożnej nie lada gratkę. Mianowicie, wyda na naszym rynku niezwykle popularną w Japonii grę piłkarską Let’s Make a Soccer Team, mającą wiele wspólnego z różnego rodzaju pozycjami menedżerskimi.

Graffiti Entertainment - nowa firma developerska z dość ambitnymi planami
Graffiti Entertainment - nowa firma developerska z dość ambitnymi planami

eLKaeR, 26 marca 2006, 12:44

Z kalifornijskiej korporacji Signature Devices, działającej m.in. w branży software’owej, wyodrębniła się właśnie nowa firma developerska, mająca zająć się wyłącznie tworzeniem gier. Powstały podmiot nosi nazwę Graffiti Entertainment, a w jego planach figuruje wypuszczenie kilku elektroniczno-rozrywkowych pozycji już w bieżącym roku.

Half-Life 2: Episode One pojawi się później
Half-Life 2: Episode One pojawi się później

eLKaeR, 26 marca 2006, 12:23

Samodzielny dodatek do Half-Life 2, noszący podtytuł Episode One (alias Aftermath), miał zgodnie z ostatnimi deklaracjami twórców ujrzeć światło dzienne pod koniec kwietnia bieżącego roku. Jednak podczas Game Developers Conference 2006 redakcja magazynu Game Informer dowiedziała się od przedstawiciela Valve Software, że premiera gotowego produktu nastąpi nieco później.

Konsole nowej generacji dostaną trójwymiarową grę akcji o nazwie Demons of Mercy
Konsole nowej generacji dostaną trójwymiarową grę akcji o nazwie Demons of Mercy

eLKaeR, 26 marca 2006, 12:12

Żaden człowiek nie zginie, ponieważ roboty, demony, istoty pozaziemskie i inne przerażające potwory są znacznie lepszymi przeciwnikami. Taka dewiza przyświeca developerom z firmy MAXUM Games, przygotowującym się teraz do debiutu w świecie elektronicznej rozrywki. Premierowym produktem będzie gra akcji pt. Demons of Mercy, dedykowana konsolom nowej generacji.

From Russia With Love a ukryci bohaterowie

Jiker, 26 marca 2006, 11:19

Wśród posiadaczy konsoli PSP fanów Jamesa Bonda co nie miara. Z pewnością ucieszy ich więc informacja o kilku „historycznych”, ukrytych postaciach, dostępnych w najnowszej bondowskiej grze na tenże sprzęt – From Russia With Love.

Far Cry Instincts Evolution i Predator w złocie

Jiker, 26 marca 2006, 10:42

Francuski koncern UbiSoft ogłosił, że produkcja gier Far Cry Instincts Evolution na Xboxa oraz Far Cry Instincts Predator na Xboxa 360 została zakończona. Automatycznie oba tytuły uzyskały tzw. status „gold” i powędrowały do tłoczni.