Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 marca 2006, 17:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Echo: Secrets of the Lost Cavern

Poradnik do gry przygodowej Echo: Secrets of the Lost Cavern jest kompletną solucją podzieloną na pięć nadrzędnych etapów. W każdym z nim znalazło się graficzne przedstawienie występujących przedmiotów, schemat lokacji, jak również dokładny opis.

„Niniejszy poradnik został napisany na podstawie angielskiej wersji programu i jest kompletną solucją czekającej Cię przygody w prehistorycznym świecie. Rozwój wydarzeń został podzielony na pięć nadrzędnych etapów. W każdym z nim znajdziesz graficzne przedstawienie występujących przedmiotów, schemat lokacji, jak również dokładny opis.

Zanim siądziesz do konsumpcji, chciałbym abyśmy wyjaśnili sobie kilka spraw. Starałem się ułożyć poradnik pod różnym kątem i to od Ciebie zależy jak do niego podejdziesz. Wykaz możliwych do zebrania przedmiotów ma na celu ułatwić rozpoznanie gdzie i co możesz znaleźć. [...] Zbiór rzeczy opiera się tylko na tych występujących w terenie, nie wymagających wykonania żadnej czynności, o pozostałych dowiesz się z opisu. Aby uprościć Ci orientację, wprowadziłem także mapki. [...]

Kilka słów należy się tekstowemu rozwiązaniu. Dążyłem do tego aby spełniało rolę wystarczającego i oprócz suchych faktów wspomagało również użytkownika programu w potencjalnie czekających go problemach natury logistycznej. [...]” - „Thorwalian”

Echo: Secrets of the Lost Cavern - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Echo: Secrets of the Lost Cavern w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.