Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2006, 07:26

Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów

Przedstawiciele firmy Lionhead Studios potwierdzili wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym to, co wiemy już od dwóch tygodni – na rynek trafi rozszerzenie gry Black & White 2. Prace nad Wojnami Bogów (Battle of the Gods), bo tak nazywa się ów dodatek, są już niemal zakończone.

Przedstawiciele firmy Lionhead Studios potwierdzili wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym to, co wiemy już od dwóch tygodni – na rynek trafi rozszerzenie gry Black & White 2. Prace nad Wojnami Bogów (Battle of the Gods), bo tak nazywa się ów dodatek, są już niemal zakończone. Program ma trafić do sklepów jeszcze w tym miesiącu. Dystrybucją zajmie się oczywiście koncern Electronic Arts.

Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów - ilustracja #1

W Wojnach Bogów autorzy przygotowali nam wymagającego przeciwnika – bóstwo, które zostało sprowadzone do Edenu przez azteckich kapłanów. Przybysz postanawia osiedlić się w podbitej niegdyś przez Ciebie krainie i podporządkować jej mieszkańców. Starcie jest nieuniknione, zwycięzca tej batalii może być tylko jeden. Autorzy dodatku przygotowali na jego potrzeby zupełnie nowego Chowańca, dwie premierowe krainy, cztery niewidziane wcześniej cuda oraz sześć wyzwań. Programiści firmy Lionhead Studios zapewniają ponadto, że system sztucznej inteligencji został napisany od nowa.

Już wkrótce poznamy dokładną daty premierę programu. Na razie zapraszamy do zapoznania się z opisem gry w naszej Encyklopedii Gier i obejrzenia pierwszych, udostępnionych obrazków.

Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów - ilustracja #2
Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów - ilustracja #3
Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów - ilustracja #4