Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Black & White 2: Battle of The Gods (PC)
OkładkaBlack & White 2: Battle of The Gods (PC)

Black & White 2: Wojny Bogów PC

Black & White 2: Battle of The Gods

Pierwsze oficjalne rozszerzenie do RTS-a Black & White 2. Wprowadza m.in. zupełnie nowego Chowańca, dwie premierowe krainy, cztery niewidziane wcześniej cuda i sześć wyzwań. Od nowa napisano też sztuczną inteligencję. Do działania dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

To jest dodatek do gry Black & White 2.

Strategiczne | fantasy | RTS | zabawa w boga

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Black & White 2: Wojny Bogów Premiera PC

24kwietnia2006

pudełko PL

28kwietnia2006

producent: Lionhead Studios wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Black & White 2: Wojny Bogów

Black & White

Populous: The Beginning

Ultimate Domain

Black & White 2: Wojny Bogów to pierwszy, oficjalny dodatek do gry strategicznej Black & White 2 – produktu firmy Lionhead Studios, wydanego przez koncern Electronic Arts.

W fantastycznej krainie Eden pojawiło się nowe zagrożenie. Jest nim wrogie bóstwo, które zostało powołanie do życia dzięki poczynaniom Azteckich kapłanów. Przedstawiciele tej cywilizacji od dawien dawna składali ogromną liczbę ofiar z ludzi i wreszcie doczekali się boskiej interwencji. Na nieszczęście dla gracza, przybysz postanowił zadomowić się w podbitej przez niego krainie i przejąć jego wyznawców. Nadszedł czas starcia, w którym zwycięzca weźmie wszystko, a przegrany na zawsze zostanie wygnany z Edenu.

Jak zwykle autorzy gry postawili na pełną swobodę działań w kwestii wykonywania kolejnych zadań. Zwalczając nikczemnego przeciwnika, gracz może nie tylko wykonywać dobre uczynki, ale również przejść na stronę zła. Bez względu na to, który wariant rozgrywki obierze, musi raz na zawsze pozbyć się zagrożenia ze strony wroga.

W Wojnach Bogów udostępniono zupełnie nowego Chowańca, dwie premierowe krainy, cztery niewidziane wcześniej cuda i sześć wyzwań. Oprócz tego autorzy pokusili się o napisanie od nowa systemu sztucznej inteligencji, który pozwoli komputerowemu przeciwnikowi na jeszcze lepszą kontrolę nad swoim wojskiem. Wróg dysponuje tu dwoma nowymi armiami oraz bestiami.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD / 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 517 głosów czytelników.

Black & White 2: Wojny Bogów cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Black & White 2: Wojny Bogów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Black & White 2: Wojny Bogów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 3.5 GB HDD
  • Windows 2000/XP