Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 czerwca 2006, 17:19

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Black & White 2: Wojny Bogów

Dodatek Wojny Bogów oddaje do dyspozycji gracza trzy nowe, grywalne wyspy, na których walczyć będziesz przeciwko azteckiemu bogowi. Wraz z pojawieniem się kolejnego wszechmocnego poziom trudności wzrósł, przez co poradnik może stać się jeszcze bardziej przydatnym. Opisałem w nim wszystkie wyspy zarówno dla „boga pokoju” jak i „wojny”, dzięki czemu każdy będzie mógł z niego skorzystać, bez względu na to, jaki charakter obierze.

„Dodatek Wojny Bogów oddaje do dyspozycji gracza trzy nowe, grywalne wyspy, na których walczyć będziesz przeciwko azteckiemu bogowi. Wraz z pojawieniem się kolejnego wszechmocnego poziom trudności wzrósł, przez co poradnik może stać się jeszcze bardziej przydatnym. Opisałem w nim wszystkie wyspy zarówno dla „boga pokoju” jak i „wojny”, dzięki czemu każdy będzie mógł z niego skorzystać, bez względu na to, jaki charakter obierze.

Każdy etap przedstawiony jest w trzech częściach, na początku ogólnie przygotowuje do dalszych działań i informuje o wydarzeniach, bądź czynnościach, które tyczyć będą się wszystkich, bez względu na charakter. Dalej znajduje się opis dla boga pokoju (obok charakterystycznej grafiki), a na końcu boga wojny (ze względu na sposób prowadzenia rozgrywki najobszerniejszy). Pozwoliłem sobie również umieścić luźne spostrzeżenia do wszystkich drobnych dodatków, jakie pojawiły się wraz z add-onem (budynki, cuda, upiększenia).” - „Crash”

Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Black & White 2: Wojny Bogów w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.