Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 czerwca 2006

Konsolę Wii zasili "Wysokie Napięcie"

eLKaeR, 17 czerwca 2006, 13:44

Pamiętacie jeszcze o niezbyt dobrze przyjętej przez rynek pozycji pt. Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude? Jej autorzy, czyli ludzie z High Voltage Software, pracują teraz nad grą, bazującą na podstawie serialu animowanego Family Guy, znanego w Polsce pod nazwą Głowa Rodziny. Nie jest to jednak jedyne przedsięwzięcie, realizowane aktualnie przez wspomnianych developerów.

Bohaterowie japońskiej gry gangsterskiej przemówią głosami znanych aktorów

eLKaeR, 17 czerwca 2006, 12:12

Michaela Madsena mieliśmy już okazję słyszeć w wielu produktach elektroniczno-rozrywkowych, gdyż aktor ten dość często użycza swojego głosu rozmaitym postaciom (np. w Grand Theft Auto 3, NARC i True Crime: Streets of L.A.). Wkrótce gwiazdor ów przemówi też w Reservoir Dogs, jak również w jeszcze jednej grze akcji, o czym poinformowała właśnie korporacja Sega.

Half-Life 2: Episode Two zadebiutuje na rynku zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami
Half-Life 2: Episode Two zadebiutuje na rynku zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2006, 12:04

Sporo zamieszania wywołał najnowszy numer renomowanego czasopisma PC Gamer, w którym pojawił się artykuł poświęcony drugiemu rozszerzeniu gry Half-Life 2. Redaktorzy magazynu zakomunikowali, że nowe przygody Gordona Freemana zadebiutują dopiero na początku przyszłego roku, a nie przed świętami Bożego Narodzenia, jak pierwotnie planowano.

Need for Speed: Carbon - pierwsze konkretne informacje

eLKaeR, 17 czerwca 2006, 11:23

Chociaż o Need for Speed: Carbon dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w trakcie minionych targów E3 2006, ale dopiero teraz mamy dla Was garść konkretnych informacji na temat niniejszego tytułu. Źródłem świeżych danych jest najnowszy numer Official PlayStation 2 Magazine oraz Game Informer. Oba magazyny skupiły się na wersji dla PS3 i X360, aczkolwiek gra zmierza też ku PS2, XBX, PSP, NDS i Wii.

Chromehounds w
Chromehounds w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2006, 09:28

Chromehounds – pierwszy projekt studia From Software przygotowany z myślą o konsoli Xbox 360 – osiągnął „złoty” status. Oznacza to, że gra jest już gotowa, a od premiery dzieli ją już wyłącznie wytłoczenie płyt i zapakowanie tych ostatnich do pudełek.

Gra Tomb Raider: 10th Anniversary Edition oficjalnie zapowiedziana!
Gra Tomb Raider: 10th Anniversary Edition oficjalnie zapowiedziana!

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2006, 08:56

Koncern Eidos Interactive oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad nową odsłoną cyklu Tomb Raider. Nie będzie to jednak następca wydanej niedawno Legendy, ale remake pierwszej części gry, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała w 1996 roku i niemal natychmiast zdobyła olbrzymią popularność.