Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 czerwca 2006

Myśli nieprzemyślane - Pooolska gooola!
Myśli nieprzemyślane - Pooolska gooola!

Redakcja GRYOnline.pl, 16 czerwca 2006, 18:33

I tak, kruca pysk, ma właśnie być! Jest to nasza drużyna i kibicujemy jej zawsze – od początku do końca. Ubieramy zabawne czapki, malujemy twarze na biało-czerwono i Pooolska gooola! Non-stop. Aż do skutku. Nie teraz, to za 4 lata.

Artykuł z magazynu PC Gamer opisuje Half-Life 2: Episode Two i podaje datę premiery
Artykuł z magazynu PC Gamer opisuje Half-Life 2: Episode Two i podaje datę premiery

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 13:55

Entuzjaści serii Half-Life czują zapewne dalszy głód po zagraniu w Half-Life 2: Episode One. Dlatego też teraz trwa niecierpliwe wypatrywanie momentu nadejścia Half-Life 2: Episode Two. Redakcja magazynu PC Gamer wyszła naprzeciw oczekiwaniom graczy i poświęciła nowemu projektowi firmy Valve Software sporo miejsca w najświeższym numerze czasopisma.

Tetris również w wersji PS2

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 12:44

Koncern THQ szykuje się do przeniesienia legendarnej gry Tetris na platformę Xbox 360, a tymczasem korporacja Sega również wiąże pewne plany z pamiętną zabawą logiczną, wymyśloną przez Aleksieja Pażitnowa – niegdysiejszego pracownika Akademii Nauk ZSRR. Otóż wspomniana dalekowschodnia firma chce wypuścić na rynek specjalny zestaw o nazwie Tetris Collection.

Przygody Asterixa i Obelixa także na ekranach PlayStation Portable i Nintendo DS
Przygody Asterixa i Obelixa także na ekranach PlayStation Portable i Nintendo DS

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 12:12

Zręcznościowa seria Asterix & Obelix XXL obecna była dotąd jedynie na platformie PC, PlayStation 2 i Game Boy Advance. Teraz pod skrzydłami korporacji Atari powstaje kolejna gra z tego cyklu, przeznaczona tym razem wyłącznie dla Nintendo DS i PlayStation Portable. Warto zauważyć, iż wersję dla tej ostatniej konsoli opracowują fachowcy z warszawskiej firmy Tate Interactive.

Tony Hawk’s Project 8 z gwiazdami skateboardingu
Tony Hawk’s Project 8 z gwiazdami skateboardingu

Vercetti, 16 czerwca 2006, 11:43

Na majowych targach E3 Activision ujawniło, że pracuje nad kolejną odsłoną gry, traktującej o deskorolkowych wyczynach Tony’ego Hawka i jego wesołej kompanii. Po miesiącu od podania tej informacji amerykański wydawca uruchomił oficjalną witrynę swojego nowego produktu.

Far Cry, Blazing Angels i Prince of Persia również na platformie Wii?

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 11:11

Dotychczas wiedzieliśmy jedynie, iż korporacja Ubisoft Entertainment przygotowuje dwie gry dla nadchodzącej platformy Wii – Red Steel i Rayman Raving Rabbids. Jednakże w Sieci pojawiła się właśnie lista, obejmująca jeszcze kilka innych pozycji, szykowanych z myślą o nowej konsoli stacjonarnej ze stajni Nintendo. Produkty te mają ponoć trafić na rynek w ciągu paru miesięcy od premiery urządzenia.

Jaki silnik odpowiadać ma za trójwymiarową grafikę w Grand Theft Auto IV?

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 10:32

Wprawdzie nie opublikowano jeszcze żadnych oficjalnych screenshotów, prezentujących oprawę wizualną nadchodzącej gry pt. Grand Theft Auto IV, ale możemy w kwestii jej wyglądu snuć pewne domysły. Trójwymiarowa grafika szykowanego produktu będzie bowiem generowana w czasie rzeczywistym przez engine o nazwie RAGE.

Dragon's Lair powraca w wersji HD

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 09:55

Interaktywny film pt. Dragon's Lair z roku 1983 pamiętają zapewne doświadczeni entuzjaści elektronicznej rozrywki, jeśli mieli okazję zetknąć się z szeregiem gier, powstałych na jego podstawie. Teraz firma Digital Leisure, która zdążyła już przygotować standardową wersję DVD wspomnianej pozycji (jak również m.in. Space Ace), postanowiła przenieść "Smocze Leże" w wymiar HD.

Demo Prey umożliwi również rozgrywkę w trybie multiplayer
Demo Prey umożliwi również rozgrywkę w trybie multiplayer

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2006, 09:27

Przedstawiciele koncernu Take-Two Interactive po raz kolejny przypomnieli, że już w najbliższą środę zadebiutuje w Internecie wersja demonstracyjna gry Prey – nowej, pierwszoosobowej strzelaniny stworzonej przez Human Head Studios.

Unreal Anthology jeszcze przed premierą Unreal Tournament 2007

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 09:09

Osiem lat minęło już od premiery pierwszej części bestsellerowego cyklu Unreal – najnowsza jego odsłona, czyli Unreal Tournament 2007, ma ukazać się w czwartym kwartale bieżącego roku. Rolę wydawcy wypełni korporacja Midway, która zaplanowała również wprowadzenie na rynek specjalnego zestawu o nazwie Unreal Anthology.