Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 czerwca 2006

Poradnik: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Redakcja GRYOnline.pl, 27 czerwca 2006, 19:15

W poradniku do gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse znajdziecie drobiazgowe rozwiązanie gry (okraszone dużą liczbą ilustracji). Postanowiłem zrezygnować z opisywania ataków specjalnych Stubbsa, przeciwników oraz pojazdów – wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w dobrze przygotowanej instrukcji.

EMPiK - Top Lista nr 25 (27/06/06)

Krooliq, 27 czerwca 2006, 16:11

Jak co tydzień, zapraszamy Was do przejrzenia EMPiKowej listy TOP 10, czyli zestawienia najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 19.06.2006 do 25.06.2006 w 78 salonach tej sieci.

Film prezentujący demo gry God Of War II

Jiker, 27 czerwca 2006, 15:06

Czy zainteresowały Was krótkie filmy i bardzo ładne screenshoty prezentujące grę God of War II, przedstawione w trakcie targów E3? Jeśli tak, mamy dla Was prawdziwą gratkę. Film prezentujący demo owej gry, pochodzący oczywiście z tej samej imprezy.

Howard Stringer broni PS3

Jiker, 27 czerwca 2006, 14:32

Prezes koncernu Sony, Howard Stringer, postanowił zabrać głos w sprawie negatywnych głosów odnośnie ceny konsoli PS3. Przyznał jednocześnie, że strategia cenowa obrana przez prowadzoną przez niego firmę jest dosyć ryzykowna. Mimo wszystko jest pewny, że nowa konsola Sony po raz kolejny osiągnie status najlepiej sprzedającego się sprzętu w nadciągającej wojnie konsolowej.

Oficjalna sieciowa strona Need for Speed: Carbon już działa

eLKaeR, 27 czerwca 2006, 14:14

Na temat Need for Speed: Carbon zdążyliśmy już napisać trzykrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu dni. Dziś chcielibyśmy nawiązać do tego zagadnienia po raz kolejny, ponieważ korporacja Electronic Arts uruchomiła oficjalną internetową stronę niniejszego tytułu. Na razie owa witryna nie jest zbyt rozbudowana, aczkolwiek zawiera pewne interesujące treści.

15 Xboxów tygodniowo, czyli co tam w Japonii słychać

Metatron, 27 czerwca 2006, 13:59

Oto wyniki sprzedaży konsol i gier na nie w Japonii za trzeci tydzień czerwca (12-18). Listę sporządziła instytucja Media Create zajmująca się ekonomiczną analizą japońskiego sektora rozrywki.

Xbox Live Arcade bez Internetu
Xbox Live Arcade bez Internetu

eLKaeR, 27 czerwca 2006, 12:55

Dzięki Internetowi posiadacze konsoli Xbox 360 mogą za pośrednictwem Xbox Live Arcade uzyskać dostęp do szeregu interesujących i niezbyt skomplikowanych gier. Korporacja Microsoft myśli jednak też o ludziach, nie podłączonych do globalnej Sieci. Właśnie dla takich osób szykowany jest specjalny zestaw o nazwie Xbox Live Arcade Unplugged.

Australijczycy nie pograją we
Australijczycy nie pograją we "Wściekłe psy"

Metatron, 27 czerwca 2006, 12:25

Office of Film and Literature Classification (OFLC), organizacja zajmująca się przydzielaniem wydawanych w Australii filmów, gier i książek do odpowiedniej kategorii wiekowej, odmówiła przyznania ratingu zmierzającej na PC, Xboxa i PS2 grze Reservoir Dogs.

„Gorąca Kawa” jeszcze nie ostygła

Krooliq, 27 czerwca 2006, 12:14

Niespełna trzy tygodnie temu informowaliśmy Was, że Federalna Komisja Handlu, która na wniosek Senatu prowadziła dochodzenie w sprawie moda do Grand Theft Auto: San Andreas o nazwie Hot Coffee, poinformowała o zawarciu ugody z Rockstar oraz Take-Two Interactive. I wydawałoby się, że „Gorąca Kawa” wreszcie ostygnie i zakończy się wielomiesięczna nagonka na twórców gry. Nic bardziej mylnego.

EA zaopiekuje się Dark Age of Camelot, będzie dodatek
EA zaopiekuje się Dark Age of Camelot, będzie dodatek

Thorwalian, 27 czerwca 2006, 10:49

Kiedy tydzień temu zamieściliśmy wiadomość o wchłonięciu przez Electronic Arts firmy Mythic Entertainment, wielu graczy obawiało się jak to wpłynie na działalność uznanego developera. Jednego jednak możemy być pewni - społeczność Dark Age of Camelot może spać spokojnie.

Kolejna gra na X360 wymaga twardego dysku
Kolejna gra na X360 wymaga twardego dysku

Metatron, 27 czerwca 2006, 10:45

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie Xboxa, nowy slasher na X360, Ninety-Nine Nights, wymaga twardego dysku. Co za tym idzie – posiadacze wersji core znowu mogą poczuć się oszukani. To już kolejna gra (po Final Fantasy XI i Football Manager 2006), którą cieszyć się będą tylko właściciele Xboxa 360 Premium.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (27/06/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (27/06/06)

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2006, 10:29

Koniec z dominacją gier podejmujących tematykę piłki nożnej na Wyspach Brytyjskich. Oficjalna gra Mistrzostw Świata w Niemczech, czyli 2006 FIFA World Cup, musiała ustąpić miejsca popularnej serii Grand Theft Auto, a dokładniej najnowszej jej odsłonie – Liberty City Stories.

Test Drive Unlimited - porcja nowych obrazków z wersji PC
Test Drive Unlimited - porcja nowych obrazków z wersji PC

Krooliq, 27 czerwca 2006, 10:19

Wszystkich wirtualnych kierowców oczekujących na premierę dobrze zapowiadających się wyścigów samochodowych pt. Test Drive Unlimited zapewne zainteresuje poniższa publikacja. Korporacja Atari właśnie opublikowała porcję nowych obrazków prezentujących wspomniany tytuł w akcji.

Trwają prace nad nieoficjalnym trybem multiplayer do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion
Trwają prace nad nieoficjalnym trybem multiplayer do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2006, 09:55

Jeden z fanów gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, ukrywający się pod pseudonimem The Ferret, postanowił przygotować chyba najciekawszą spośród wszystkich modyfikacji, jakie można wykorzystać w wyżej wspomnianym tytule. Chodzi tu oczywiście o tryb multiplayer, który pozwala przemierzać krainę Cyrodiil w towarzystwie innych graczy.

Nie będzie obniżki cen Xboxa 360?

Metatron, 27 czerwca 2006, 09:42

Wciąż pojawiają się w sieci informacje, według których główną bronią Microsoftu w walce o dominacje na polu konsol nowej generacji będzie zbiegająca się w czasie z premierą PS3 obniżka ceny Xboxa360 oraz wydanie oczekiwanego przez wielu Halo 3.

Wideload Games pracuje nad kolejnymi grami
Wideload Games pracuje nad kolejnymi grami

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2006, 08:40

Dowodzona przez Aleksandra Seropiana firma Wideload Games, intensywnie pracuje nad kolejnymi projektami. Taką oto informacją uraczyli nas redaktorzy magazynu Gamasutra, którzy postanowili sprawdzić, co ciekawego słychać u twórców gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse.

Kengo Zero zmierza na Xboxa 360
Kengo Zero zmierza na Xboxa 360

BK, 27 czerwca 2006, 07:04

Kengo Zero będzie kolejną już, obok Dynasty Warriors 5: Empires i Ninety-Nine Nights, grą na konsolę Xbox 360, w której naszym głównym zadaniem będzie wymachiwanie wielkimi mieczami. Znamy jej datę premiery, prezentujemy też pierwsze obrazki.

Jak prezentuje się Fatal Inertia na PS3?
Jak prezentuje się Fatal Inertia na PS3?

BK, 27 czerwca 2006, 06:52

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na premierę gry Fatal Inertia – powinna pojawić się ona w sklepach wraz z konsolą Playstation 3 (czyli w przypadku Europy, 17 listopada tego roku).