Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 czerwca 2006

Poradnik: SiN Episodes: Emergence

Redakcja GRYOnline.pl, 21 czerwca 2006, 18:30

Oddaję w Wasze ręce poradnik do pierwszej części gry SiN Episodes, zatytułowanej Emergence. Oprócz drobiazgowej solucji, okraszonej dużą liczbą zdjęć, znajdziecie tutaj również odrębną, pełną listę wszystkich ukrytych lokacji, opis broni oraz kilka poród ogólnych, związanych z najistotniejszymi aspektami rozgrywki: działaniem mutagenów, leczeniem i walką.

Real World Golf 2007 w produkcji
Real World Golf 2007 w produkcji

Vercetti, 21 czerwca 2006, 16:03

W ubiegłym roku na rynku ukazała się nietypowa, bo wykorzystująca kontroler o nazwie Gametrak, gra Real World Golf. Tytuł został entuzjastycznie przyjęty wśród maniaków nowinek technicznych, ale nie przekonał do siebie szerszego grona odbiorców. Najwyraźniej jednak nie przeszkadza to jego twórcom, ekipie Mad Catz, w pracach nad sequelem produktu, oznaczonym numerkiem 2007.

Czy Forza Motorsport 2 zdetronizuje swojego wielkiego poprzednika?
Czy Forza Motorsport 2 zdetronizuje swojego wielkiego poprzednika?

Jiker, 21 czerwca 2006, 15:53

Pierwsza część gry wyścigowej pod tytułem Forza Motorsport z miejsca okrzyknieta została jedną z najlepszych gier na konsolę Microsoft Xbox. Czy druga część, zapowiedziana już na Xboxa 360, zdobędzie podobną pozycję?

Assassin's Creed - nowe informacje
Assassin's Creed - nowe informacje

Jiker, 21 czerwca 2006, 15:18

Redaktorzy amerykańskiej wersji Official PlayStation Magazin uzyskali dostęp do kilku szalenie interesujących informacji, dotyczących nextgenowej pozycji francuskiego UbiSoft o tytule Assassin’s Creed.

Bunt Graczek! Bojkot konkursu piękności!

Łosiu, 21 czerwca 2006, 15:06

Niektórzy z was zapewne słyszeli o konkursie piękności organizowanym przez World Series of Video Games, który, a jakżeby inaczej, to ma wyłonić Miss WSVG roku 2006. Inicjatywa, wydawać by się mogło popularna i mało kontrowersyjna, wywołała ostry sprzeciw dwóch kobiecych klanów US Frag Dolls i Pandora's Mighty Soldiers.

Moc GameCube'a nadal niewykorzystana

Jiker, 21 czerwca 2006, 14:51

W trakcie najnowszego Q&A przeprowadzonego przez firmę Nintendo poruszonych zostało kilka bardzo ciekawych kwestii. Odpowiedzi udzielali m.in. Satoru Iwata oraz Shigeru Miyamoto.

Immersion prezentuje nową wersję kontrolera

Elrond, 21 czerwca 2006, 13:42

Firma Immersion Corporation powinna być doskonale znana graczom, chociażby z racji stworzenia technologii force feedback wykorzystanej w kontrolerach do gier. Zresztą spór o nielegalne jej wykorzystanie przez Sony w m.in. Dual Shockach toczył się miesiącami, a rezultat jest taki, iż kontrolery do PS3 nie "zadrżą" nam w dłoniach. Teraz Immersion także przygotowało się do nowej generacji konsol

Mythic Entertainment w rękach Electronic Arts

Thorwalian, 21 czerwca 2006, 11:38

Jeden z gigantów branży, koncern Electronic Arts, poinformował wczoraj o przejęciu amerykańskiego studia Mythic Entertainment. Developer występować będzie pod szyldem EA Mythic i skoncentruje się na tym, co potrafi robić najlepiej, czyli produkcji gier z gatunku MMOcRPG.

Kradzież sporej partii DS Lite potwierdzona

Elrond, 21 czerwca 2006, 11:06

Kilka dni temu przedstawiciele Nintendo w rozmowie z redaktorami serwisu GamesIndustry.biz potwierdzili pogłoski o kradzieży sporej partii konsol DS Lite, które przeznaczone były na rynek brytyjski. Odmówili jednak podania wartości skradzionego transportu, szacowanej według plotek na 1.84 miliona Euro, stwierdzając jedynie, że "pewna ilość DS Lite w wersji White została skradziona w Hong Kongu".

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - kolejna łata w drodze
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - kolejna łata w drodze

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2006, 10:41

Mimo, że koncern Electronic Arts pracuje już nad kolejną strategią czasu rzeczywistego, programiści nie zamierzają zostawić na pastwę losu użytkowników Władcy Pierścieni: Bitwy o Śródziemie II. Mike Verdu, który w obu projektach pełni rolę producenta wykonawczego, zapewnił, że już niebawem pojawi się kolejna łata do programu opartego o twórczość J.R.R. Tolkiena.

PlayStation 2 to konsola!

Łosiu, 21 czerwca 2006, 10:16

Całkiem niedawno prezes Sony Computer Entertainment ogłosił całemu światu, że konsola PS3 to po prostu komputer marki Sony. Nie muszę tu mówić, iż wywołało to niemałe zamieszanie pośród fanów marki PlayStation. Wspominam o tym, ponieważ również w przypadku popularnej „czarnuli” firma Sony, tym razem przed sądem, domagała się uznania jej za komputer. Niestety nie udało się i jak ogłosił to w zeszłym tygodniu sędzia Chadwick, PS2, w świetle prawa, jest konsolą.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars również w wersji na Xbox 360?
Command & Conquer 3: Tiberium Wars również w wersji na Xbox 360?

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2006, 09:24

Interesujących rzeczy możemy dowiedzieć się po wysłuchaniu najnowszej, pięćdziesiątej szóstej audycji Gaming Steve. Jej autor utrzymuje, że Command & Conquer 3: Tiberium Wars – najnowsza odsłona legendarnej serii gier wojennych rozgrywanych w czasie rzeczywistym – doczeka się konwersji na konsolę Xbox 360.

Panzer Command: Operation Winter Storm w „złocie”
Panzer Command: Operation Winter Storm w „złocie”

Krooliq, 21 czerwca 2006, 08:09

Firmy Matrix Games oraz Koios Works poinformowały, że taktyczna gra wojenna osadzona w realiach II wojny światowej, czyli Panzer Command: Operation Winter Storm uzyskała właśnie „złoty” status.

Prey w
Prey w "złocie" - prace zakończone!

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2006, 08:02

Jest rok 1995. Po zakończeniu prac nad pierwszoosobową strzelaniną o nazwie Rise of the Triad, firma 3D Realms Entertainment decyduje się na stworzenie nowej gry. Produkcja programu rusza w lipcu, a liderem zespołu zostaje Tom Hall – były członek studia id Software. Prey – opowieść o walce Indianina Tommy’ego z kosmitami – ukaże się jednak dopiero po jedenastu latach.

Pikachu nauczy cię pisać
Pikachu nauczy cię pisać

BK, 21 czerwca 2006, 07:23

Nintendo we współpracy z firmą Biglobe tworzy program, który ma pomóc w nauce pisania na komputerze. Nauczycielem będzie w nim uwielbiany przez część społeczeństwa i znienawidzony przez niektórych żółty stworek o imieniu Pikachu.

Sukces filmu Final Fantasy VII: Advent Children
Sukces filmu Final Fantasy VII: Advent Children

BK, 21 czerwca 2006, 07:19

Najnowsze dane na temat sprzedaży filmu Final Fantasy VII: Advent Children potwierdzają finansowy sukces przedsięwzięcia. Na całym świecie rozeszło się już ponad dwa miliony kopii.

Heavenly Sword: poznajcie Nariko
Heavenly Sword: poznajcie Nariko

BK, 21 czerwca 2006, 07:05

Zaprezentowana podczas tegorocznej edycji targów E3 gra Heavenly Sword jest w tej chwili jedną z najbardziej oczekiwanych pozycji przeznaczonych dla konsoli Playstation 3. Poza niesamowitą grafiką uwagę graczy zwróciła również główna bohaterka – Nariko.