Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 czerwca 2006

BlizzCon 2006 - mało prawdopodobny?

Elrond, 13 czerwca 2006, 18:58

Mimo, iż zeszłoroczna impreza pod nazwą BlizzCon była bardzo udana, wygląda na to, iż twórcy m.in. Diablo czy World of Warcraft, nie zamierzają zrobić "powtórki z rozrywki". Z jednej strony jest to zła wiadomość dla fanów produktów firmy, którzy mogli z bliska obejrzeć nad czym pracują pracownicy Blizzarda.

Kolejne plotki na temat ułomności PlayStation 3

Elrond, 13 czerwca 2006, 18:34

Gracze, którzy zamierzają kupić konsolę nowej generacji markowaną przez Sony, PlayStation 3, naprawdę muszą mieć nerwy ze stali. Ze wszystkich stron bowiem napływają kolejne, niepokojące wieści na temat "ułomności" tego sprzętu. Oczywiście, jak na razie są to tylko plotki, jednak jeśli nawet połowa z nich okaże się prawdą, to przyszłość PS3 maluje się w czarnych barwach.

Rozpoczęto zapisy na zamknięte beta testy Hero Online

Elrond, 13 czerwca 2006, 18:04

Jeśli jesteście miłośnikami dalekowschodnich MMORPGów, i Waszą uwagę przykuła pozycja zatytułowana Hero Online, być może zainteresuje Was fakt rozpoczęcia zapisów na zamknięte beta testy tej gry. Jeśli macie zamiar wypróbować ten tytuł przed jego premierą, zapraszam do odwiedzin oficjalnej strony testów. Te rozpoczną się 15 czerwca.

Ken Kutaragi o e-dystrybucji

Jiker, 13 czerwca 2006, 16:08

Ken Kutaragi, prezes Sony Computer Entertainment, kontynuuje swą politykę przekazywania informacji za pośrednictwem wywiadów udzielonych japońskiemu magazynowi PC Watch. W zeszłym tygodniu potwierdzał ostatnie wypowiedzi Phila Harrisona, dzisiaj z kolei wdał się w dyskusję o e-dystrybucji.

Hyde Park: Mission Impossible 3

Redakcja GRYOnline.pl, 13 czerwca 2006, 15:13

„Ethan Hunt wraca w kolejnej już – trzeciej – części Mission Impossible. Tym razem jako instruktor przyszłych agentów stawi czoła jednemu z najgroźniejszych przestępców na świecie, Owenowi Davianowi.”

Odlotowe Agentki znowu w akcji
Odlotowe Agentki znowu w akcji

Vercetti, 13 czerwca 2006, 15:05

Młodsi czytelnicy naszego serwisu podczas swoich przygód z telewizją mogli natknąć się na serial animowany pt. Odlotowe Agentki. Perypetie trzech uroczych dziewcząt w ubiegłym roku zainteresowały koncern Atari, który wypuścił na GBA grę Totally Spies!. Sukces produkcji okazał się wprost proporcjonalny do popularności kreskówki.

Micro Machines v4 ozłocone

Jiker, 13 czerwca 2006, 14:09

Brytyjskie Codemasters ogłosiło, że produkowana przez nich (we współpracy z firmą Supersonic Software, znaną m.in. z serii Mashed) gra Micro Machines v4 uzyskała status „gold” i powędrowała do tłoczni. Premiera najnowszej edycji słynnej serii gier wyścigowych nastąpi 30 czerwca 2006 roku.

EMPiK - Top Lista nr 23 (13/06/06)

Elrond, 13 czerwca 2006, 14:01

Po raz kolejny prezentujemy Wam 10 najlepiej sprzedających się gier na PeCety oraz konsolę PS2 - EMPiKową Top Listę. Powstała ona w oparciu o dane nadesłane z 78 salonów tej sieci, za okres od 5.06.2006 do 11.06.2006.

Piłkarska Ruletka wchodzi na obroty!
Piłkarska Ruletka wchodzi na obroty!

Redakcja GRYOnline.pl, 13 czerwca 2006, 13:58

Piłkarska Ruletka GOL-a kręci się w najlepsze. Wiadomo już, że nikt z grających nie zdobędzie kompletu punktów, a tym samym wyrównują się szanse dla później przybyłych uczestników zabawy.

Wsteczna kompatybliność Xboxa 360 ulega ciągłej poprawie

Jiker, 13 czerwca 2006, 13:49

Nie w 12, lecz w 20 nowych pozycji będą mogli zagrać właściciele konsoli Xbox 360 po zapowiedzianej na przyszły tydzień aktualizacji oprogramowania związanego z uruchamianiem gier wydanych na pierwszego Xboxa.

Powstanie kontynuacji The Ship jest możliwe

eLKaeR, 13 czerwca 2006, 12:55

Dopiero za około miesiąc rozpocznie się elektroniczna dystrybucja ciekawie zapowiadającej się gry pt. The Ship, traktującej o rywalizacji zabójców na pokładzie luksusowego liniowca, ale developerzy już teraz myślą o przyszłości. Ostateczne decyzje zostaną podjęte jednak we wrześniu bieżącego roku, ponieważ wtedy wystartuje klasyczna sprzedaż produktu w sklepach.

Zaprojektowany przez Ciebie tatuaż może znaleźć się w Mercenaries 2: World in Flames
Zaprojektowany przez Ciebie tatuaż może znaleźć się w Mercenaries 2: World in Flames

eLKaeR, 13 czerwca 2006, 12:32

Tak, jak pierwsza część serii Mercenaries była jedną z najlepszych gier Anno Domini 2005 dla PS2 i XBX, tak epizod drugi o podtytule World in Flames ma szansę powtórzyć ten sukces w przyszłości na platformie PS3 i X360. Ludzie z Pandemic Studios doprowadzają właśnie powoli do końca specjalny konkurs dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na premierę nadchodzącego produktu.

Rise & Fall: Civilizations at War debiutuje na rynku
Rise & Fall: Civilizations at War debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2006, 11:49

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, koncern Midway opublikował dziś na amerykańskim rynku nową grę strategiczną firmy Stainless Steel Studios, zatytułowaną Rise & Fall: Civilizations at War.

Darkstar One najpierw zadebiutuje w Internecie
Darkstar One najpierw zadebiutuje w Internecie

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2006, 11:14

Nie musimy czekać do sierpnia, aby zagrać w anglojęzyczną wersję nowego produktu studia Ascaron Software, zatytułowanego Darkstar One. Firma doszło bowiem do porozumienia z brytyjskim serwisem Metaboli: Games on Demand – świadczącym usługi w dziedzinie elektronicznej dystrybucji gier, co zaowocuje wcześniejszym wydaniem programu.

Bomberman zmierza na Nintendo Wii
Bomberman zmierza na Nintendo Wii

BK, 13 czerwca 2006, 10:49

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam screenshoty z gry Bomberman: Act Zero w wersji na Xboxa 360. Fakt, że twórcy gry zdecydowali się stworzyć coś o wiele bardziej mrocznego niż to, co znamy z poprzednich odsłon serii, nie spodobało się części naszych Czytelników.

Rockstar tworzy nową grę na PSP
Rockstar tworzy nową grę na PSP

BK, 13 czerwca 2006, 10:08

Przenośna konsola Playstation Portable, której posiadacze już od jakiegoś czasu mogą nabyć grę Grand Theft Auto: Liberty City Stories stworzoną przez Rockstar Games, już wkrótce doczeka się kolejnego tytułu opracowanego przez tą znaną firmę.

Demo Pro Cycling Manager 2006 już w najbliższy piątek
Demo Pro Cycling Manager 2006 już w najbliższy piątek

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2006, 09:27

Przedstawiciele francuskiego studia Cyanide poinformowali wczoraj, że szykują się do opublikowania oficjalnego demo gry Pro Cycling Manager 2006. Wersja pokazowa programu będzie dostępna przed premierą pełnej edycji, którą wyznaczono na 30 czerwca 2006 roku.

Pierwsze screeny z Project Hacker na Nintendo DS
Pierwsze screeny z Project Hacker na Nintendo DS

BK, 13 czerwca 2006, 09:25

W kwietniu tego roku informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad grą Project Hacker – nietypową przygodówką, przeznaczoną na przenośną konsolę Nintendo DS. Dziś prezentujemy pierwsze obrazki, dzięki którym możecie przyjrzeć się jej w akcji.

Uwe Boll będzie bić się ze swoimi krytykami!
Uwe Boll będzie bić się ze swoimi krytykami!

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2006, 09:00

Krytycy Uwe Bolla, którzy najchętniej spuściliby niemieckiemu reżyserowi solidne manto, mają okazję przejść od słów do czynów. Już we wrześniu umożliwi to główny zainteresowany i jeszcze za to zapłaci. Wybitny twórca filmów zaprasza wszystkich chętnych na pojedynek bokserski, który odbędzie się na planie obrazu o nazwie Postal. Nie, to nie żart...

Twórcy Darwinii rozmawiają o przeniesieniu swoich gier na konsole nowej generacji
Twórcy Darwinii rozmawiają o przeniesieniu swoich gier na konsole nowej generacji

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2006, 07:55

Vicky Arundel – spec od marketingu w brytyjskiej firmie Introversion Software – zdradził redaktorom serwisu Eurogamer, że jego studio prowadzi rozmowy z koncernami Microsoft oraz Sony Computer Entertainment dotyczące przeniesienia wyprodukowanych przez nich gier na konsole.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (13/06/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (13/06/06)

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2006, 07:28

Piłka nożna rządzi Wielką Brytanią – chciałoby się rzec po przestudiowaniu wyników sprzedaży gier komputerowych na Wyspach. Oficjalna gra Mistrzostw Świata – 2006 FIFA World Cup – powróciła na fotel lidera rankingu bestsellerów, spychając nowe przygody Agenta 47 na drugie miejsce.