Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 czerwca 2006

Myśli nieprzemyślane - Polski Heros
Myśli nieprzemyślane - Polski Heros

Redakcja GRYOnline.pl, 2 czerwca 2006, 19:09

Równo za tydzień premierę mieć będzie rodzima wersja piątej części Heroesów. Niepewny i drżący o jakość lokalizacji, zdecydowałem udać się na miejsce, by na własne ucho sprawdzić, czy polscy lektorzy nie zaprzepaszczą ducha oryginału.

Zapraszamy na Piłkarską Ruletkę!!!
Zapraszamy na Piłkarską Ruletkę!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 2 czerwca 2006, 17:20

Za tydzień, w Niemczech, rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Również i my chcemy dorzucić coś od siebie do tej jednej z największych imprez sportowych na naszej planecie – nazwa GOL zobowiązuje. Przygotowaliśmy więc dla Was kawał dobrej zabawy z nagrodami, czyli Piłkarską Ruletkę GOL-a.

Koniec konsoli DS w Japonii?

Elrond, 2 czerwca 2006, 16:30

W okolicach listopada na łamach naszego serwisu zamieściliśmy artykuł o początku końca konsoli Dual Screen. Artykuł proroczy, jak się okazuje, ponieważ Nintendo prawdopodobnie rozpoczyna wycofywanie swojej konsoli z produkcji. Zastąpić ją ma DS Lite.

Nietypowe kontrolery do Guitar Hero już w sprzedaży
Nietypowe kontrolery do Guitar Hero już w sprzedaży

Vercetti, 2 czerwca 2006, 14:46

Umuzykalnieni czytelnicy naszego serwisu zetknęli się zapewne z grą Guitar Hero, stworzoną przez studio Harmonix. Tym, co wyróżnia ją spośród innych pozycji na PlayStation 2, jest niecodzienny kontroler – gitara zaprojektowana przez profesjonalistów z firmy Gibson.

Lara Croft i Agent 47 trafią do kasyn
Lara Croft i Agent 47 trafią do kasyn

Krystian Smoszna, 2 czerwca 2006, 14:09

Interesujące wieści napływają z obozu Eidos Interactive. Z opublikowanego wczoraj oświadczenia prasowego wynika, że koncern zawarł porozumienie z firmą Microgaming, specjalizującą się w produkcji gier na automaty coin-op, wykorzystywane w... kasynach.

Specjalna odwykowa klinika graczowa

Rylak, 2 czerwca 2006, 12:50

Pewnie wielu z Was miało kontakt z osobami, które w mniejszym lub większym stopniu, uzależnione są od codziennego „bliskiego” kontaktu z ekranem czy to monitora czy telewizora, a także zauważyło, iż czynność ta negatywnie odbija się na ich życiu. Zjawisko to staje się coraz poważniejsze, o czym świadczy wieść o tym, że lada dzień zostanie otwarta, pierwsza w Europie, klinika dla osób uzależnionych od gier komputerowych!

Sześć nowych znaków towarowych korporacji Sega, a w tym cztery z rodziny Virtua

eLKaeR, 2 czerwca 2006, 12:32

Wyraz Virtua mogliśmy odnaleźć dotychczas w wielu rozmaitych produkcjach ze stajni Sega. Rzesze zwolenników zdążyły zaskarbić sobie już takie marki, jak Virtua Fighter, Virtua Cop etc. Wspomniana korporacja zarejestrowała właśnie w Japonii kilka zupełnie nowych znaków towarowych, wśród których prym wiodą nigdzie nie wzmiankowane dotąd pozycje z rodziny Virtua.

Jak prezentuje się Street Fighter na nowej konsoli Microsoftu?
Jak prezentuje się Street Fighter na nowej konsoli Microsoftu?

BK, 2 czerwca 2006, 12:30

Posiadacze konsoli Xbox 360 już niebawem będą mogli sprawdzić w akcji legendarną bijatykę firmy Capcom, Street Fighter 2: Hyper Fighting. Znajdzie się ona wśród starszych pozycji, dostępnych dzięki usłudze Xbox Live Arcade, a my przedstawiamy wam pierwsze obrazki z gry.

Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen
Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen

Elrond, 2 czerwca 2006, 12:25

Przedstawiciele europejskiego oddziału Conspiracy Entertainment poinformowali, iż firma ta podpisała umowę wydawniczą z węgierskim developerem, Zen Studios. Przedmiotem umowy jest gra Flipper Critters, skierowana do posiadaczy konsoli przenośnej, Dual Screen. Jak można domyślać się po tytule, jest to przedstawiciel popularnych "flipperów".

Phil Harrison broni Playstation 3
Phil Harrison broni Playstation 3

BK, 2 czerwca 2006, 09:50

Phil Harrison, stojący na czele europejskiego oddziału firmy Sony, postanowił odeprzeć zarzuty związane z Playstation 3. Chodzi tu o rzekomą kradzieży pomysłu dotyczącego kontrolera ich nowej konsoli. Stwierdził także, że PS3 w niedługim czasie może stać się „zabójcą” peceta.

Nowy dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion oficjalnie zapowiedziany
Nowy dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 2 czerwca 2006, 09:48

Głęboko w górach Valus, stanowiących granicę pomiędzy krainami Cyrodiil i Morrowind, ukryty jest daedryczny artefakt Mehrunes Razor, ostrze pozwalające zabijać przeciwników jednym uderzeniem. Odnalezienie tej broni będzie głównym celem misji w kolejnym płatnym dodatku do The Elder Scrolls IV: Oblivion, który już niedługo pojawi się w Internecie.

W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.5
W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.5

Elrond, 2 czerwca 2006, 09:31

Kontynuując nasz przegląd frakcji występujących w piątej części turowej strategii Heroes of Might and Magic, przenosimy się dzisiaj do dziedziny Śmierci, Necropolis. Wycinek wiedzy o miastach nieumarłych, przyswojony dzięki lekturze dzisiejszego odcinka, będziecie mogli skonfrontować z rzeczywistością już 8 czerwca, kiedy to na rynku ukaże się polska wersja gry.

Painkiller: Hell Wars - kolejne opóźnienie
Painkiller: Hell Wars - kolejne opóźnienie

Krystian Smoszna, 2 czerwca 2006, 09:15

Miała zadebiutować we wtorek, 30 maja bieżącego roku, jednak posiadacze konsoli Xbox będą musieli na nią poczekać. Painkiller: Hell Wars – konwersja pierwszoosobowej strzelaniny stworzonej przez polskie studio People Can Fly – zaliczyła kolejne opóźnienie.

Heart of Empire: Rome zalicza spore opóźnienie
Heart of Empire: Rome zalicza spore opóźnienie

Łukasz Malik, 2 czerwca 2006, 09:14

Amerykański wydawca Heart of Empire: Rome, firma Paradox Interactive poinformowała, że premiera gry została przesunięta na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Gotowy na Vistę czy nie? – oto jest pytanie
Gotowy na Vistę czy nie? – oto jest pytanie

Łosiu, 2 czerwca 2006, 08:40

Jesteś przerażony tym, że nadchodzi czas na zmianę systemu Windows? Czujesz niepewność związaną ze swoim komputerem? Nie wiesz czy podoła Viście? Z pomocą przychodzi Microsoft i specjalny program doradczy - Vista Upgrade Advisor. Tylko on prawdę Ci powie...