Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2006, 12:25

autor: Elrond

Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen

Przedstawiciele europejskiego oddziału Conspiracy Entertainment poinformowali, iż firma ta podpisała umowę wydawniczą z węgierskim developerem, Zen Studios. Przedmiotem umowy jest gra Flipper Critters, skierowana do posiadaczy konsoli przenośnej, Dual Screen. Jak można domyślać się po tytule, jest to przedstawiciel popularnych "flipperów".

Przedstawiciele europejskiego oddziału Conspiracy Entertainment poinformowali, iż firma ta podpisała umowę wydawniczą z węgierskim developerem, Zen Studios. Przedmiotem umowy jest gra Flipper Critters, skierowana do posiadaczy konsoli przenośnej, Dual Screen. Jak można domyślać się po tytule, jest to przedstawiciel popularnych "flipperów", a według słów swoich twórców oferować będzie najszybszą, najzabawniejszą i najbardziej kolorową rozgrywkę tego typu, dostępno na DS.

Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen - ilustracja #1

Flipper Critters przeniesie nas do bajkowego świata fantasy, pełnego dziwnych postaci, niebezpiecznych misji i całego szeregu wymagających mini gier. Rozgrywka toczyć się będzie w przeróżnych otoczeniach i lokacja, począwszy od miast, poprzez doliny, obwarowane zamki a nawet powierzchnię Księżyca. Oczywiście wszędzie pełno będzie znany z flipperów elementów, takich jak rampy, bumpery, bramkni itp.

Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen - ilustracja #2

Wspomniane wyżej mini gry mają wykorzystywać cały dostępny potencjał drzemiący w konsoli Dual Screen, w tym oczywiście ekran dotykowy. Będziemy mieli także możliwość interakcji z napotkanymi postaciami, które zaoferować mogą nam swoją pomoc, zadania do wykonania czy pomocne zaklęcia. Gracz będzie mógł także dowolnie poruszać się po całym świecie, osobiście decydując, którą jego część zamierza zwiedzić bądź też, które misje wykona w danym momencie. Flipper Critters oferuje także możliwość gry wieloosobowej, dzięki WiFi.

Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen - ilustracja #3

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Flipper Critters dla posiadaczy Dual Screen - ilustracja #4