Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 czerwca 2006

Poradnik: The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt

Redakcja GRYOnline.pl, 20 czerwca 2006, 18:24

Jeśli tu zaglądasz, to znaczy, że najprawdopodobniej masz problem z ukończeniem gry. Niniejszy poradnik przeprowadzi Cię przez całą grę od początku do końca. Musisz jednak wiedzieć o tym, że gra nie jest do końca liniowa i kolejność wykonywania wszystkich zadań opisanych tutaj wcale nie musi pokrywać się z kolejnością obraną przez Ciebie.

Hyde Park: Battlefield 2 - polska scena

Redakcja GRYOnline.pl, 20 czerwca 2006, 16:37

„Czy EA podąża właściwą ścieżką i czy idzie graczom na rękę. O tym, jak i o polskiej scenie Battlefielda 2 rozmawiałem z członkiem klanu „default.|” – LipTonem.”

Spielberg reżyserem filmu World of Warcraft? Raczej nie

Piotr Doroń, 20 czerwca 2006, 15:33

Kilka godzin temu przekazaliśmy Wam informację, według której reżyserem filmu na podstawie gry World of Warcraft miał być sam Steven Spielberg. Jak się okazało była to jedynie zwykła plotka.

Remake King's Quest III: To Heir is Human już dostępny
Remake King's Quest III: To Heir is Human już dostępny

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 14:52

Po długim oczekiwaniu, w Internecie pojawił się wreszcie remake gry przygodowej King’s Quest III: To Heir is Human, którą dwadzieścia lat temu opublikowała na rynku firma Sierra On-Line. Przygotowany przez studio Infamous Adventures program charakteryzuje się nie tylko lepszą grafiką ale także zmienionym interfejsem użytkownika.

Zostań testerem PlayStation 3!

Piotr Doroń, 20 czerwca 2006, 14:42

Chciałbyś zostać testerem oprogramowania tworzonego na potrzeby najnowszej konsoli Sony, PS3? Wielka Brytania, Hiszpania i Irlandia są zbyt normalne, za mało egzotyczne? Niestraszne Ci układy w firmach i sushi o poranku? Ta oferta jest dla Ciebie!

Interplay odchodzi w niebyt

Maciej Myrcha, 20 czerwca 2006, 14:14

Znany gigant branży elektronicznej, firma Interplay, od kilku lat znajduje się, obrazowo mówiąc, na huśtawce finansowej. Niestety, wygląda na to, iż jeden jej koniec zaczął przeważać, i to ten ciągnący firmę ku finansowej tragedii. Najnowszy raport o kondycji Interplay mówi wszystko - firma znajduje się w opłakanej sytuacji.

EA nie będzie jedynym wydawcą gier poświęconych NHL

Piotr Doroń, 20 czerwca 2006, 14:00

W grudniu zeszłego roku przedstawiliśmy Wam iście szatańskie wizje związane ze sprzedażą licencji na rozgrywki amerykańskiej ligi hokeja na lodzie, czyli NHL. Wygląda na to, że wszystko skończyło się ze wszech miar pozytywnie.

Afterfall - polska produkcja napędzana profesjonalnym silnikiem

Daniel Kazek, 20 czerwca 2006, 12:45

Polska grupa developerska Intoxicate Interactive, poinformowała o podpisaniu umowy z firmą Unigine Corp. Układ przewiduje wykorzystanie silnika Unigine przez rodzimego producenta w ambitnym projekcie o nazwie Afterfall.

Typuj wynik meczu Polska-Kostaryka z Cenega Poland. Zdobądź atrakcyjne nagrody

Cenega Press Release, 20 czerwca 2006, 12:35

Z okazji trzeciego, ostatniego meczu polskiej reprezentacji na mundialu firma Cenega Poland przygotowała super konkurs dla prawdziwych fanów futbolu. Nasza zabawa jest prosta!

Sukces Dual Screen Lite w USA

Maciej Myrcha, 20 czerwca 2006, 12:15

Tak jak można się było spodziewać, nowa wersja konsoli Dual Screen, Lite, odniosła w USA sukces. Przedstawiciele Nintendo twierdzą, iż w ciągu dwóch dni od premiery urządzenia, sprzedano ponad 136,500 konsol. Liczba ta porównywalna jest z wynikiem osiągniętym przez swojego poprzednika, o którym obecnie można już mówić w kategorii "retro".

Następne gry fabularne z popularnej serii, rozwijanej przez korporację Namco

Radosław Grabowski, 20 czerwca 2006, 11:55

Już późną jesienią Anno Domini 2006 powinna ukazać się na Zachodzie przetłumaczona na język angielski wersja Tales of the Abyss dla PS2 – edycja japońska pojawiła się u schyłku ubiegłego roku. Na tym jednak nie koniec rozwoju słynnej serii z gatunku cRPG, bowiem ludzie z Namco planują jeszcze wydanie Tales of Tempest dla Nintendo DS oraz trzech zapowiedzianych właśnie gier.

Nintendo rejestruje nowe nazwy
Nintendo rejestruje nowe nazwy

Bartłomiej Kossakowski, 20 czerwca 2006, 11:53

Kilka razy informowaliśmy Was o ciekawych nazwach i domenach internetowych zarejestrowanych przez firmę Nintendo, a związanych z ich nową konsolą Wii, której premiera przewidziana jest na czwarty kwartał tego roku.

Kozacy II: Bitwa o Europę podbijają Stany Zjednoczone
Kozacy II: Bitwa o Europę podbijają Stany Zjednoczone

Daniel Kazek, 20 czerwca 2006, 11:40

Amerykański oddział firmy CDV Software, poinformował za pośrednictwem notki prasowej o premierze Kozacy II: Bitwa o Europę na tamtejszym rynku. Oznacza to, że po ponad roku oczekiwania, samodzielny dodatek do popularnej strategii nareszcie znalazł się w sklepach.

PlayStation 3 w Europie za równowartość 1,000$?!

Maciej Myrcha, 20 czerwca 2006, 11:12

Gracze wyczekujący z utęsknieniem na pojawienie się najnowszego dziecka firmy Sony, konsoli PlayStation 3, mogą już powoli gromadzić fundusze. Jednak zanim to zrobią, proponuję wziąć jakieś leki na uspokojenie - brytyjski serwis Play.com oferuje bowiem zestaw, w skład którego wchodzi PS3 z 60GB dyskiem twardym oraz 3 gry za "jedyne" 549 funtów brytyjskich, czyli nieco ponad 1,000$.

Inwazja nazistów odwołana w wyniku wstrzymania developingu Das Reich 2005

Radosław Grabowski, 20 czerwca 2006, 11:11

Kinomanom nazwa Reich kojarzy się zapewne z mocno przeciętnym filmem polskim, którego budżet oscylował prawdopodobnie w granicach ceny Mercedesa SL500, używanego przez dwójkę głównych bohaterów. Z kolei część graczy rozpoznaje pewnikiem tytuł Das Reich 2005, czyli projekt niemieckiej firmy JOYLABS. Właśnie dowiedzieliśmy się, że developing został niestety wstrzymany.

Mercury również w wersji na Nintendo Wii
Mercury również w wersji na Nintendo Wii

Bartłomiej Kossakowski, 20 czerwca 2006, 11:10

Mercury, jedna z ciekawszych gier logicznych ostatnich miesięcy, doczeka się już niebawem drugiej części przeznaczonyej dla przenośnej konsoli Playstation Portable. Jak się okazuje, kolejne jej odsłony pojawią się prawdopodobnie również na Nintendo Wii.

Czy Steven Spielberg wyreżyseruje film World of Warcraft?
Czy Steven Spielberg wyreżyseruje film World of Warcraft?

Bartłomiej Kossakowski, 20 czerwca 2006, 10:59

Po informacjach na temat udziału Petera Jacksona w produkcji filmu na podstawie gry Halo nie powinno już nikogo dziwić, że wielcy twórcy filmowi są coraz bardziej zainteresowani branżą elektronicznej rozrywki. A jednak, najnowsze plotki mogą być uznane za zaskakujące: w produkcję filmu tworzonego w oparciu o grę World of Warcraft ponoć zamieszany jest sam Steven Spielberg!

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (20/06/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (20/06/06)

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 09:50

Brytyjczycy oszaleli na punkcie wirtualnego futbolu. Aż pięć spośród siedmiu gier o tematyce piłkarskiej znalazło się w dziesiątce najlepiej sprzedających się programów rozrywkowych na Wyspach. Na pierwszym miejscu - niezmiennie - oficjalna gra Mistrzostw Świata, czyli 2006 FIFA World Cup.

Prace nad Soul Calibur IV rozpoczęte
Prace nad Soul Calibur IV rozpoczęte

Bartłomiej Kossakowski, 20 czerwca 2006, 09:19

Choć biorąc pod uwagę sukces poprzednich części serii Soul Calibur można było spodziewać się kolejnej jej odsłony, dopiero teraz mamy pewność - prace nad Soul Calibur IV trwają. Informację na ten temat podał jeden z pracowników Namco Bandai.

Czy twórcy Ojca Chrzestnego tworzą System Shock 3?

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 09:09

W najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiła się informacja dotycząca trzeciej odsłony legendarnego cyklu System Shock. Według redaktorów czasopisma, program jest produkowany przez koncern Electronic Arts.

Cykl Guild Wars bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych
Cykl Guild Wars bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 08:50

Choć grom z cyklu Guild Wars daleko do spektakularnego sukcesu World of WarCraft, programy produkowane przez firmę ArenaNet sprzedają się znakomicie. Według rankingu przeprowadzonego przez organizację NPD, w samych tylko Stanach Zjednoczonych seria znalazła ponad dwa miliony nabywców.

Human Head Studios pracuje nad nowymi mapami do gry Prey
Human Head Studios pracuje nad nowymi mapami do gry Prey

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 08:19

Mimo, że gra Prey nie zadebiutowała jeszcze na rynku, twórcy tego programu wzięli się już za produkcję interesujących dodatków w postaci nowych map do trybu multiplayer. O rozpoczęciu prac nad kolejnymi arenami do walki w sieci, poinformował wczoraj Chris Rhinehart z firmy Human Head Studios, która jest odpowiedzialna za powstanie tej długo oczekiwanej produkcji.

Call of Duty 3 wykorzysta unikatowe właściwości kontrolera Nintendo Wii
Call of Duty 3 wykorzysta unikatowe właściwości kontrolera Nintendo Wii

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 07:58

Sam Nouriani z koncernu Activision, który nadzoruje prace nad trzecią odsłoną cyklu Call of Duty, zapowiedział, że gra produkowana przez firmę Treyarch wykorzysta rewolucyjne właściwości kontrolera do konsoli Nintendo Wii.

Pierwsze informacje dotyczące przedsprzedaży gry Enemy Territory: Quake Wars
Pierwsze informacje dotyczące przedsprzedaży gry Enemy Territory: Quake Wars

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 07:56

Przedstawiciele koncernu Activision zdradzili pierwsze szczegóły na temat przedsprzedaży gry Enemy Territory: Quake Wars w Internecie. Użytkownicy, którzy wyrażą zainteresowanie ruszającą niebawem promocją, mogą liczyć na kilka interesujących udogodnień.