Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 czerwca 2006

Co słychać u Warrena Spectora?
Co słychać u Warrena Spectora?

Vercetti, 3 czerwca 2006, 17:13

Wielbicielom takich produkcji, jak Deus Ex czy Thief: Deadly Shadows, z pewnością nieobca jest postać Warrena Spectora, jednego z najbardziej znanych projektantów gier komputerowych. Jak wiadomo, półtora roku temu ów mężczyzna opuścił szeregi studia Ion Storm i założył własną firmę - Junction Point.

Grafika Wii „wierzchołkiem góry lodowej”
Grafika Wii „wierzchołkiem góry lodowej”

Vercetti, 3 czerwca 2006, 15:54

Majowe targi E3 zakończyły się niespodziewanym sukcesem koncernu Nintendo, który dzięki rewolucyjnemu kontrolerowi do konsoli Wii udowodnił, że przy zastosowaniu dużej dozy pomysłowości oprawa wizualna gier schodzi na dalszy plan.

O wstecznej kompatybilności i akcesoriach do X360 słów kilka
O wstecznej kompatybilności i akcesoriach do X360 słów kilka

Vercetti, 3 czerwca 2006, 14:29

Bez przeszłości nie ma przyszłości. Tak – zdawałoby się – błahe stwierdzenie powinno trafić do serc pracowników Microsoftu, którzy odpowiadają za wsteczną kompatybilność next-gena X360. Ostatnio Peter Moore, jeden z czołowych reprezentantów „małomiękkiego” stwierdził, że należy skończyć z przystosowywaniem starszych gier do możliwości drugiego Xboxa.

W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.6
W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.6

Elrond, 3 czerwca 2006, 14:00

Fani czekający niecierpliwie na pojawienie się polskiej wersji piątej części popularnej strategii w kilmatach fantasy, Heroes of Might and Magic, mogą już odliczać na palcach dni do jej premiery, która będzie miała miejsce 8 czerwca tego roku. My natomiast, kontynuując cykl przybliżający Wam frakcje występujące w grze, prezentujemy dzisiaj ostatnią nację, Sylvan.

Table Tennis – demo już wkrótce
Table Tennis – demo już wkrótce

Vercetti, 3 czerwca 2006, 11:48

Rockstar Games podało do wiadomości, że już niebawem usługa Xbox Live Marketplace wzbogaci się o nowy plik. Będzie nim wersja demonstracyjna gry Table Tennis, nowej symulacji ping ponga, przygotowanej przez ojców serii Grand Theft Auto i Midnight Club.

Age of Conan na kartach komiksu
Age of Conan na kartach komiksu

Vercetti, 3 czerwca 2006, 10:36

Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was, że FunCom zamierza rozwijać swoje zainteresowanie prozą Roberta E. Howarda, czego dowodem jest przedłużenie licencji na używanie wszystkiego, co związane z Conanem z Cymerii aż do 2018 r. Okazuje się, że plany norweskich developerów mają jeszcze szerszy zakres.

Patch do Obliviona w przyszłym tygodniu
Patch do Obliviona w przyszłym tygodniu

Vercetti, 3 czerwca 2006, 09:22

Od premiery gry The Elder Scrolls IV: Oblivion minęło już kilka miesięcy, a jej producent, Bethesda Softworks ciągle nie udostępnił w sieci łatki z prawdziwego zdarzenia, która usunęłaby większość irytujących bugów popularnego RPG.