Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 czerwca 2006

EMPiK - Top Lista nr 24 (19/06/06)

Elrond, 19 czerwca 2006, 23:20

Po raz kolejny prezentujemy Wam 10 najlepiej sprzedających się gier na PeCety oraz konsolę PS2 - EMPiKową Top Listę. Powstała ona w oparciu o dane nadesłane z 78 salonów tej sieci, za okres od 12.06.2006 do 18.06.2006.

Lumines w wersji PS3? Niewykluczone.

Elrond, 19 czerwca 2006, 15:34

Odwiedzający tegoroczne targi E3 wśród wystawianych tam tytułów mogli podziwiać m.in. kolejne odsłony popularnej gry logicznej, Lumines, dostępnej dotychczas wyłącznie na konsoli przenośnej PSP. Wygląda jednak na to, iż Lumines pojawić się może również i na konsoli stacjonarnej - swojej większej siostrze, PS3.

Nacho Libre na podwójnym ekranie

Elrond, 19 czerwca 2006, 15:21

Jesienią tego roku posiadacze konsoli przenośnej Nintendo Dual Screen będą mieli okazję pobawienia się w pierwszy tytuł prezentujący popularne zapasy zwane wrestlingiem, przeznaczony właśnie na to urządzenie. Wiadomość taką przekazali przedstawiciele firmy Majesco, która wspomnianą grę komputerową stworzy na kanwie komedii Nacho Libre.

Ułomności PlayStation 3? To wierutne bzdury!

Elrond, 19 czerwca 2006, 14:37

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu zagościła wiadomość na temat możliwych "cięć" sprzętowych najnowszego dziecka Sony, PlayStation 3. Tak jak można było przypuszczać, "rewelacje" magazynu Kotaku okazały się tylko i wyłącznie plotkami, o czym poinformowali przedstawiciele koncernu z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Mapy do Rise of Nations: Rise of Legends prosto od producenta
Mapy do Rise of Nations: Rise of Legends prosto od producenta

Thorwalian, 19 czerwca 2006, 12:39

Interesującą wiadomość mamy dla wszystkich użytkowników Rise of Nations: Rise of Legends, szczególnie tych zapatrzonych w rozgrywkę multiplayer. Firma Big Huge Games, postanowiła wspomóc zainteresowanych jej produktem ułatwiając zdobywanie nowych map.

Oficjalna strona Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Oficjalna strona Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Thorwalian, 19 czerwca 2006, 11:15

Koncern Ubisoft poinformował, o powołaniu do życia odmienionej witryny poświęconej Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent. Oznacza to, wyczekiwana przez wielu najnowsza odsłona cyklu, wreszcie na poważnie zadebiutowała w sieci.

Będą zmiany w budowie kontrolera Nintendo Wii?
Będą zmiany w budowie kontrolera Nintendo Wii?

BK, 19 czerwca 2006, 10:25

Słynny kontroler przeznaczony dla konsoli Nintendo Wii może jeszcze zmienić swój wygląd. Przypominające pilota urządzenie, które mogliśmy ostatnio podziwiać podczas targów E3, prawdopodobnie doczeka się zmian jeśli chodzi o liczbę przycisków.

Niespodzianki dla fanów Day of Defeat: Source

eLKaeR, 19 czerwca 2006, 10:23

Bitwy w realiach II Wojny Światowej, toczone w ramach Day of Defeat: Source, trwają w najlepsze w sieciach lokalnych i Internecie. Ludzie z firmy Valve chcą, aby fani owej gry byli zadowoleni, a zatem szykują właśnie kilka niespodzianek. Pozostało nam jeszcze dziewięć dni oczekiwania na pojawienie się tych ostatnich w Sieci.

Battlefield 2 - słów kilka o nowym patchu i dodatkowej mapie
Battlefield 2 - słów kilka o nowym patchu i dodatkowej mapie

Thorwalian, 19 czerwca 2006, 09:59

To co wcześniej pozostawało w sferze spekulacji, znalazło już swoje potwierdzenie w formalnej zapowiedzi. Digital Illusions do spółki z Electronic Arts, poinformowali że pracują obecnie nad dodatkową mapą do Battlefielda 2, zatytułowaną Road to Jalalabad.

Po Gears of War przyjdzie czas na sequel

eLKaeR, 19 czerwca 2006, 09:55

Wzrok wielu zwolenników gier z gatunku FPS, a w szczególności tych będących zarazem posiadaczami konsol Xbox 360, skupiony jest teraz na projekcie o nazwie Gears of War. Odpowiada za niego korporacja Epic Games, chcąca w ten sposób zademonstrować ogromne możliwości silnika Unreal Engine trzeciej generacji. Reprezentujący ową firmę Cliff Bleszinski wypowiedział się na temat przyszłości.

Xbox 360 dla opornych
Xbox 360 dla opornych

BK, 19 czerwca 2006, 09:50

Część z naszych Czytelników być może zetknęła się z serią książek „dla opornych”, prezentujących wybrane zagadnienia związane z działaniem komputera. Poradniki zawierające instrukcje „krok po kroku” cieszą się sporym zainteresowaniem, ale mało kto spodziewał się chyba, że powstanie podobna książka poświęcona… konsoli Xbox 360!

Zobacz czternastominutowy zapis gry Crysis!
Zobacz czternastominutowy zapis gry Crysis!

Krystian Smoszna, 19 czerwca 2006, 09:32

6 czerwca 2006 roku, na łamach serwisu Google Video pojawił się interesujący film, w którym Michael Khaimzon z firmy Crytek prezentuje w akcji wielce oczekiwany produkt o nazwie Crysis.

Nowe gry z serii Mega Man zmierzają na konsole Nintendo
Nowe gry z serii Mega Man zmierzają na konsole Nintendo

BK, 19 czerwca 2006, 09:22

Wielkimi krokami zbliża się dwudziesta rocznica ukazania się pierwszej gry z serii Mega Man. Z tej okazji firma Capcom przygotowuje dla fanów miłą niespodziankę – całkowicie nową grę, której akcja toczyć się będzie w nieznanym dotąd świecie.

Powstanie kolejny film z Conanem w roli głównej
Powstanie kolejny film z Conanem w roli głównej

Krystian Smoszna, 19 czerwca 2006, 09:10

Wytwórnia Warner Bros. przymierza się do produkcji kolejnego filmu z Conanem w roli głównej. Z takiego obrotu sprawy zadowolone są firmy Paradox Entertainment oraz – przede wszystkim – Funcom, która zagwarantowała sobie prawa do gier MMO, bazujących na prozie Roberta E. Howarda do 2023 roku.

Nie daj się nabrać na beta-testy gry Half-Life 2: Episode Two
Nie daj się nabrać na beta-testy gry Half-Life 2: Episode Two

Krystian Smoszna, 19 czerwca 2006, 08:27

„Gratulacje! Zostałeś wybrany do uczestnictwa w beta-testach naszej gry Half-Life 2: Episode Two” – oto treść listu elektronicznego, który od niedawna trafia do skrzynek pocztowych przypadkowych ludzi. Informacja ta nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i służy wyłącznie do zbierania danych o kontach użytkowników usługi Steam.