Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2006

Poradnik: Sensible Soccer 2006

Redakcja GRYOnline.pl, 28 czerwca 2006, 22:09

Witam w nieoficjalnym poradniku do Sensible Soccer 2006. Jest to remake gry, która na początku lat dziewięćdziesiątych zadebiutowała na platformie Amiga, toteż nie należy spodziewać się rewolucji na miarę takich hitów, jak Pro Evolution Soccer czy FIFA.

Aktorzy w Need for Speed: Carbon
Aktorzy w Need for Speed: Carbon

eLKaeR, 28 czerwca 2006, 14:32

Moda na zatrudnianie znanych aktorów przy produkcji gry nie ominęła również Need for Speed: Carbon. Ekipa z Electronic Arts ujawniła właśnie listę osób, których głosy usłyszymy w najnowszej odsłonie słynnej wyścigowej serii. Wybrane użyczą także wirtualnym postaciom swojego wizerunku.

Z myślą o PSP powstaje kolejna część Ridge Racer oraz sequel gry pt. Exit

eLKaeR, 28 czerwca 2006, 14:05

Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili konsolę PlayStation Portable w początkowej fazie sprzedaży, zaopatrzyła się w grę pt. Ridge Racer. Właśnie dowiedzieliśmy się, iż korporacja Namco planuje wydanie kontynuacji tego hitu, czyli de facto kolejnej części serii, znanej głównie posiadaczom platform z rodziny PlayStation (chociaż np. Ridge Racer 6 zadedykowano systemowi Xbox 360).

Point Blank DS - kieszonkowe odrodzenie hitu sprzed lat
Point Blank DS - kieszonkowe odrodzenie hitu sprzed lat

Metatron, 28 czerwca 2006, 13:53

Niecałe dwa tygodnie temu Point Blank DS, kieszonkowa edycja hitu sprzed lat została wydana w Stanach Zjednoczonych. Obecnie wiemy też, że na Starym Kontynencie możemy spodziewać się tej gry jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Transfer postaci pomiędzy serwerami w World of Warcraft już możliwy

eLKaeR, 28 czerwca 2006, 13:05

Jak dotąd w świecie World of Warcraft obowiązywała zasada, że dana postać gracza przypisana jest do konkretnego serwera (realm). Ludzie z Blizzard Entertainment postanowili jednak umożliwić użytkownikom transfer bohaterów pomiędzy poszczególnymi sferami – wszystko po to, aby pozwolić entuzjastom WoW chociażby na nawiązywanie nowych kontaktów.

Systemowe jądro PSP stanęło otworem w przypadku firmware 2.50 i 2.60

eLKaeR, 28 czerwca 2006, 12:44

Korporacja Sony uaktualnia co pewien czas firmware konsoli PSP, uaktywniając jednocześnie nowe funkcje konsoli. Przy okazji jednak dalekowschodni koncern blokuje kolejne próby uruchamiania niezależnego software'u (tzw. homebrew). Nadzieją dla entuzjastów tego typu oprogramowania jest zapowiadany modchip lub ktoś, komu uda się złamać zabezpieczenia firmware. Taka osoba właśnie się znalazła.

Rockstar znowu w sądzie
Rockstar znowu w sądzie

Metatron, 28 czerwca 2006, 12:36

Rockstar Games Inc. i Take Two Interactive (seria GTA, Manhunt) muszą się chyba przyzwyczaić do ciągłego ciągania po sądach. Tym razem firmy pozwane zostały o nielegalne wykorzystanie w grze The Warriors wizerunku Rogera Hilla, aktora grającego rolę przywódcy gangu – Cyrusa, w filmowym pierwowzorze z lat siedemdziesiątych.

Anarchy Online ma już pięć lat
Anarchy Online ma już pięć lat

Krooliq, 28 czerwca 2006, 12:26

Gra MMOcRPG o nazwie Anarchy Online właśnie świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji wydawca programu, firma Funcom postanowiła zorganizować w nadchodzący weekend wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Ponadto wydawca zdecydował, że wszystkie opublikowane dotychczas rozszerzenia do omawianego tytułu będą udostępniane za darmo.

Zagraj w Zoo Tycoon 2: Photo Safari!
Zagraj w Zoo Tycoon 2: Photo Safari!

Vercetti, 28 czerwca 2006, 12:17

W ubiegłym miesiącu swoją premierę miała gra Zoo Tycoon 2: African Adventure, stanowiąca dodatek do znanej strategii czasu rzeczywistego. Aby uczcić to wydarzenie, jej wydawca, Microsoft Game Studios udostępnił w sieci klimatyczną mini-gierkę.

Zabawy w fotografa modelek w bikini z udziałem PSP
Zabawy w fotografa modelek w bikini z udziałem PSP

Metatron, 28 czerwca 2006, 11:37

Trzy słynne japońskie modelki (Risa Kudo, Aki Hoshino, Fumina Hara) uczestniczyły w powstawaniu wydanej na PSP przez Capcom gry Finder Love. Póki co produkcja trafiła na rynek japoński i nie ma żadnych informacji o wydaniu jej w innych krajach.

Titan Quest już jest
Titan Quest już jest

Krooliq, 28 czerwca 2006, 11:27

Koncern THQ poinformował, że debiutancka produkcja firmy Iron Lore, łącząca elementy charakterystyczne dla gier akcji i RPG, czyli gra o nazwie Titan Quest zadebiutowała wczoraj w zachodnich sklepach.

All Points Bulletin i Huxley z wirtualnymi reklamami
All Points Bulletin i Huxley z wirtualnymi reklamami

Vercetti, 28 czerwca 2006, 11:24

Firma Massive znana jest z tego, że profesjonalnie zajmuje się umieszczaniem wszelakich reklam w grach video. Przygotowane przez nią billboardy, ulotki i specjalne wygaszacze ekranu mogliśmy oglądać choćby w Anarchy Online albo ostatnim Splinter Cellu.

Micro Machines v4 w amerykańskich sklepach
Micro Machines v4 w amerykańskich sklepach

Krooliq, 28 czerwca 2006, 10:26

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych trafiła czwarta odsłona cyklu Micro Machines.

Siedmioletnia technologia w kontrolerze do PS3?
Siedmioletnia technologia w kontrolerze do PS3?

Vercetti, 28 czerwca 2006, 10:04

Na targach E3 Sony po raz pierwszy zaprezentowało światu nowy kontroler do swojej konsoli PlayStation 3. Gamepad, którym zastąpiono chłodno przyjęty bumerang, ma pewną właściwość, sprawiającą, że w Los Angeles okrzyknięto go konkurencją dla pilota Wii. Mowa oczywiście o sensorach ruchu, dzięki którym urządzenie sterujęce PS3 ma stać się niezwykle efektywną zabawką.

Koniec z Chaos League - czas na Blood Bowl!
Koniec z Chaos League - czas na Blood Bowl!

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2006, 09:55

Firma Games Workshop poinformowała wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że francuskie studio Cyanide przygotuje program rozrywkowy, który będzie komputerową adaptacją znanej gry planszowej – Blood Bowl.

Przyzwoite wyniki sprzedaży konsoli DS Lite na Wyspach Brytyjskich
Przyzwoite wyniki sprzedaży konsoli DS Lite na Wyspach Brytyjskich

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2006, 09:20

We wczorajszym podsumowaniu sprzedaży gier na rynku brytyjskim, wspomnieliśmy o dużym powodzeniu programów na konsolę Nintendo DS. Ta nagła popularność związana jest oczywiście z europejską premierą nowej wersji handhelda – DS Lite.

Edytor poziomów do Shadowgrounds już w tym tygodniu
Edytor poziomów do Shadowgrounds już w tym tygodniu

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2006, 08:40

Wygląda na to, że programiści z firmy Frozenbyte wreszcie uporali się ze stworzeniem edytora poziomów do gry Shadowgrounds. Oczekiwane przez fanów narzędzia do konstruowania nowych plansz pojawią się w Internecie jeszcze w tym tygodniu.

Ninety-Nine Nights nie będzie wymagać twardego dysku
Ninety-Nine Nights nie będzie wymagać twardego dysku

BK, 28 czerwca 2006, 06:59

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że gra Ninety-Nine Nights na konsolę Xbox 360 do uruchomienia będzie wymagać dysku twardego. Wiadomość taka pojawiła się na stronie Xbox.com i jak się okazuje, była to… zwykła pomyłka

DS Lite dla dziewczyn?
DS Lite dla dziewczyn?

BK, 28 czerwca 2006, 06:48

W marcu tego roku informowaliśmy Was o wprowadzeniu przez Nintendo na rynek nowej, różowej wersji konsoli Game Boy Advance SP. Miała być ona przeznaczona głównie dla przedstawicielek płci pięknej i pomysł najwyraźniej się sprawdził, bo według nowych plotek, wkrótce pojawi się również konsola DS Lite w tych samych kolorach.