Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2006, 11:27

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Titan Quest już jest

Koncern THQ poinformował, że debiutancka produkcja firmy Iron Lore, łącząca elementy charakterystyczne dla gier akcji i RPG, czyli gra o nazwie Titan Quest zadebiutowała wczoraj w zachodnich sklepach.

Koncern THQ poinformował, że debiutancka produkcja firmy Iron Lore, łącząca elementy charakterystyczne dla gier akcji i RPG, czyli gra o nazwie Titan Quest zadebiutowała wczoraj w zachodnich sklepach. Natomiast w naszym kraju omawiany tytuł, dzięki firmie CD Projekt, pojawi się już 13 lipca. Program ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej (z napisami), a jego sugerowana cena będzie wynosić 99,90 PLN.

Titan Quest już jest - ilustracja #1

 

Akcja Titan Quest przenosi nas w realia starożytnej Grecji oraz Egiptu, w czasy gdy tytułowi tytani uciekli ze swojego wieczystego więzienia, by siać spustoszenie na Ziemi. Oczywiście, naszym zadaniem jest ponowne uwięzienie śmiercionośnych, mitycznych tytanów.

Titan Quest już jest - ilustracja #2

 

Na koniec dodajmy, że omawiany program zdążył już zebrać bardzo dobre recenzje i oceny: Game Informer 8.25/10, IGN.com 8.1/10, PC Powerplay 91%, PC Zone 81%. A więcej informacji na jego temat znajdziecie na naszych łamach: