Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2006

Adriano na europejskiej okładce PES-a 6
Adriano na europejskiej okładce PES-a 6

Vercetti, 12 czerwca 2006, 20:24

Mundial zaczął się na dobre. W swoim inauguracyjnym meczu nasi piłkarze z trudem wywalczyli ostatnie miejsce w tabeli grupy A, jednak uwaga całego świata i tak skupia się na Brazylijczykach, którzy już jutro spotkaniem z Chorwacją rozpoczną drogę po szósty w historii tytuł mistrzów świata.

Poradnik: Neuro Hunter

Redakcja GRYOnline.pl, 12 czerwca 2006, 19:49

Neuro Hunter to gra pełna przygód, zagadek i czyhających na gracza niebezpieczeństw. Aby przez to wszystko przebrnąć, niekiedy trzeba zasięgnąć rady – po to właśnie powstał ten poradnik.

Szybkie i wściekłe Electronic Arts
Szybkie i wściekłe Electronic Arts

Vercetti, 12 czerwca 2006, 19:14

Nieco ponad dwa miesiące temu firma Namco Bandai zaanonsowała nowe wyścigi, oparte na trzeciej odsłonie popularnego filmu Szybcy i Wściekli. Zagadką pozostawało, kto zostanie europejskim wydawcą The Fast and the Furious: Tokyo Drift.

PlayStation 2 konkurencją dla ... Xboxa 360?

Elrond, 12 czerwca 2006, 16:35

Tytuł może wydawać się niedorzeczny, jednak jeśli porównamy wyniki sprzedaży obu konsol za ostatnie 7 miesięcy, okaże się, iż przez pół roku, dzięki spadkowi ceny do 129$, sprzedawano więcej egzemplarzy PS2 niż Xboxa 360. Wygląda więc na to, iż mimo spodziewanej niedługiej premiery swojej następczyni, PS2 trzyma się bardzo mocno na rynku.

Blizzard wycofuje oskarżenia w sprawie nieoficjalnego poradnika do World of Warcraft

Elrond, 12 czerwca 2006, 16:05

W marcu tego roku informowaliśmy Was o prawdziwej walce Dawida z Goliatem. W rolę tego pierwszego wcielił się Brian Kopp, autor nieoficjalnego poradnika do gry World of Warcraft, Goliatem zaś została firma Blizzard Entertainment, domagająca się zamknięcia aukcji w serwisie eBay, której przedmiotem był wspomniany poradnik.

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące trybu walki na arenie w SiN Episodes
Znamy pierwsze szczegóły dotyczące trybu walki na arenie w SiN Episodes

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 15:19

Może i Emergence – pierwsza odsłona gry SiN Episodes – nie jest najwybitniejszą strzelaniną, jaka ostatnio zadebiutowała na rynku, ale jej twórcy ze studia Ritual Entertainment intensywnie pracują, aby ten stan rzeczy zmienić. W przygotowaniu jest nie tylko nowa łatka eliminująca błędy, ale także darmowe rozszerzenia oraz oczywiście kolejny, drugi już epizod.

Będą otwarte testy wersji beta gry Battlefield 2142, a po nich nadejdzie demo
Będą otwarte testy wersji beta gry Battlefield 2142, a po nich nadejdzie demo

eLKaeR, 12 czerwca 2006, 13:05

Battlefield 2 niestety wymaga jeszcze szeregu poprawek, aby grało się zupełnie bezproblemowo. Być może dlatego ekipa z firmy Digital Illusions zamierza poddać swój następny produkt, czyli Battlefield 2142, drobiazgowym testom przedpremierowym. Właśnie dowiedzieliśmy się nieco więcej na ten temat – wszystko dzięki witrynie www.bf2142.com.

Sigonyth: Desert Eternity - prace wstrzymane
Sigonyth: Desert Eternity - prace wstrzymane

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 10:15

Smutne wieści płyną do nas z obozu New Desert. Autorzy gry MMO o nazwie Sigonyth: Desert Eternity, zostali zmuszeni do zawieszenia tego projektu. Głównym powodem tej decyzji jest brak pieniędzy na dalsze rozwijanie produkcji.

Mario ma monopol
Mario ma monopol

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 09:37

Monopoly – najpopularniejsza gra planszowa na świecie (według Księgi Rekordów Guinessa z 1999 roku, bawiło się nią ponad pół miliarda ludzi) – doczeka się specjalnej edycji, w której główna rolę odegrają bohaterowie gier produkowanych przez firmę Nintendo.

Premiera konsoli DS Lite w USA
Premiera konsoli DS Lite w USA

BK, 12 czerwca 2006, 09:11

W weekend na terenie Stanów Zjednoczonych oficjalnie zadebiutowała zgrabniejsza wersja przenośnej konsoli firmy Nintendo, czyli DS Lite. Setki fanów przybyło do sklepu Nintendo World Store w Nowym Jorku, aby nabyć swój egzemplarz w pierwszej kolejności.

Gry firmy 2K Sports doczekają się w przyszłości konwersji na Nintendo Wii
Gry firmy 2K Sports doczekają się w przyszłości konwersji na Nintendo Wii

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 09:07

Produkowane przez firmę 2K Sports programy o tematyce sportowej, będą przygotowywane w niedalekiej przyszłości również z myślą o Nintendo Wii. Na pierwszy ogień najprawdopodobniej pójdzie cykl Major League Baseball 2K, który w tej chwili wydawany jest na niemal wszystkie, liczące się konsole.

Znamy dokładną datę premiery gry Saint's Row
Znamy dokładną datę premiery gry Saint's Row

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 08:35

Koncern THQ zdradził oficjalną datę premiery Saint’s Row – przygodowej gry akcji, która pod wieloma względami przypomina produkty ze słynnej serii Grand Theft Auto.

Unreal Tournament 2007 dopiero w marcu przyszłego roku?
Unreal Tournament 2007 dopiero w marcu przyszłego roku?

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 08:18

Na łamach serwisu The Inquirer pojawiła się przedwczoraj informacja dotycząca premiery gry Unreal Tournament 2007. Według redaktorów magazynu, ten wielce oczekiwany produkt trafi na rynek dopiero w marcu 2007 roku.

Nintendo zapowiada kolejną grę z cyklu Brain Age
Nintendo zapowiada kolejną grę z cyklu Brain Age

BK, 12 czerwca 2006, 07:57

Seria Brain Age, należąca do ścisłej czołówki jeśli chodzi o najlepiej sprzedające się gry na konsolę Nintendo DS, już wkrótce doczeka się kolejnej odsłony. Firma Nintendo zapowiedziała wydanie Common Sense Training for Adults.

Znamy nazwiska dwóch osób, które wystąpią w Grand Theft Auto IV
Znamy nazwiska dwóch osób, które wystąpią w Grand Theft Auto IV

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 07:52

Okazuje się, że popularny serwis IMDb może służyć nie tylko miłośnikom filmu, ale również wielbicielom gier komputerowych. Na łamach wspomnianej witryny dokonano aktualizacji strony poświęconej czwartej odsłonie cyklu Grand Theft Auto i podano nazwiska dwóch osób, które podłożą głos bohaterom programu.

Ile gier zmieści się w spodniach?

BK, 12 czerwca 2006, 07:38

Desperacja niektórych fanów gier komputerowych jest doprawdy ogromna. Pewien mieszkaniec Stanów Zjednoczonych, będący zarazem posiadaczem przenośnej konsoli Playstation Portable, postanowił niedawno ukraść ze sklepu sieci Blockbuster zestaw gier…

Age of Mourning = Thrones of Chaos?
Age of Mourning = Thrones of Chaos?

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 07:08

Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w sierpniu 2003 roku. Po niemal dwóch latach od tamtych wydarzeń, wygląda na to, że gra Realms of Torment (przemianowana później na Mourning i Age of Mourning), po raz kolejny zmieniła nazwę – tym razem na Throne of Chaos.