Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 czerwca 2006

Bohaterowie gier UbiSoftu wystąpią w Super Smash Bros. Brawl?
Bohaterowie gier UbiSoftu wystąpią w Super Smash Bros. Brawl?

BK, 18 czerwca 2006, 16:25

Kontynuacja gry Super Smash Bros. Meele, tym razem o podtytule Brawl, od jakiegoś czasu tworzona jest z myślą o konsoli Nintendo Wii. Wciąż nie znamy imion wszystkich bohaterów, którzy pojawią się w tej nietypowej bijatyce.

Jak wygląda Mawasunda?
Jak wygląda Mawasunda?

BK, 18 czerwca 2006, 16:03

Firma Taito zaprezentowała najnowsze screenshoty z ich kolejnej gry przeznaczonej dla przenośnej konsoli Nintendo DS. Tytuł tej produkcji to Mawasunda! Jak prezentuje się ona na dwóch ekranach DS-a?

Hideo Kojima ocenia konsole nowej generacji
Hideo Kojima ocenia konsole nowej generacji

BK, 18 czerwca 2006, 15:25

Hideo Kojima, który zasłynął głównie jako twórca serii Metal Gear Solid, podzielił się ze światem swoimi przemyśleniami na temat konsol nowej generacji. Aby wyrazić, co myśli o każdej z nich, użył ciekawego porównania…

Co nowego w temacie Ghost Recon: Advanced Warfighter na PC?
Co nowego w temacie Ghost Recon: Advanced Warfighter na PC?

eLKaeR, 18 czerwca 2006, 12:12

Tylko dziewięć dni dzieli nas od polskiej premiery pecetowej wersji Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter – firma Cenega Poland udostępni produkt w formie całkowicie zlokalizowanej za 99,90 PLN. Tymczasem korporacja Ubisoft Entertainment zapowiedziała właśnie kilka niespodzianek dla fanów niniejszej gry.

Developing Grand Raid Offroad wstrzymano, aby poświęcić się czemu innemu

eLKaeR, 18 czerwca 2006, 11:11

Już wkrótce francuskie studio Asobo ukończy pracę nad grą dla PC i PS2, opartą na kanwie nadchodzącego filmu animowanego pt. Garfield's A Tail of Two Kitties (polska nazwa brzmi Garfield 2). Developerzy z Bordeaux realizowali dotąd także jeszcze jeden projekt elektroniczno-rozrywkowy, czyli wyścigi samochodów terenowych Grand Raid Offroad. Plany uległy jednakże zmianie.

Pełnowartościowa konsola Nintendo 64 jako urządzenie mobilne
Pełnowartościowa konsola Nintendo 64 jako urządzenie mobilne

eLKaeR, 18 czerwca 2006, 10:44

Pamiętna konsola Nintendo 64 została usunięta w cień wraz z pojawieniem się na rynku systemu GameCube, który z kolei będzie zastąpiony wkrótce przez Wii. Jednakże nadal można spotkać rzesze entuzjastów wspomnianej 64-bitowej platformy z 1996 roku. Jeden z takich fanów przygotował właśnie interesującą przeróbkę ukochanej konsoli, nazwaną L64.