Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 czerwca 2006

Teen Titans na bis
Teen Titans na bis

eLKaeR, 11 czerwca 2006, 12:55

Edycję przygodowej gry akcji pt. Teen Titans, przeznaczoną dla konsol stacjonarnych PlayStation 2 i GameCube, wprowadził niedawno na rynek koncern THQ. Wersja kieszonkowa, dedykowana platformie Game Boy Advance, obecna jest natomiast w sklepach od października ubiegłego roku dzięki firmie Majesco Entertainment. Ta ostatnia zapowiedziała właśnie kontynuację przenośnego wariantu gry.

Capcom Puzzle World najpierw na Starym Kontynencie
Capcom Puzzle World najpierw na Starym Kontynencie

eLKaeR, 11 czerwca 2006, 12:12

Korporację Capcom znamy nie tylko za sprawą świetnych bijatyk (m.in. cykl Street Fighter), ale także dzięki grom logicznym. Kompilację tych ostatnich stanowić ma produkt pt. Capcom Puzzle World, szykowany wyłącznie z myślą o kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Właśnie ujawniono nieco szczegółów na temat terminu debiutu nadchodzącego zestawu.

Czyżbyśmy mieli się wkrótce doczekać niespodzianki od twórców Battlefield 2?

eLKaeR, 11 czerwca 2006, 11:44

Poirytowani entuzjaści Battlefield 2 wystosowali już nawet list otwarty do developerów owej gry w związku z ciągle niepoprawionymi błędami, potęgowanymi jeszcze przez ostatni patch 1.3. Tymczasem połączone sztaby Digital Illusions i Electronic Arts wydają się szykować pewną niespodziankę dla fanów.

Rome: Total War - Alexander juz za osiem dni w Sieci
Rome: Total War - Alexander juz za osiem dni w Sieci

eLKaeR, 11 czerwca 2006, 11:11

Najnowsze rozszerzenie gry Rome: Total War, noszące podtytuł Alexander, znajduje się już na ostatniej prostej przed swoim rynkowym debiutem. Jak dotąd wiedzieliśmy jedynie, że niniejszy produkt ukaże się w bliżej nieokreślonym dniu bieżącego miesiąca. Teraz znamy już precyzyjną datę premiery.

Final Fantasy XIII niczym Final Fantasy VII: Advent Children

eLKaeR, 11 czerwca 2006, 09:55

Pierwszy trailer, przedstawiający w akcji grę Final Fantasy XIII i udostępniony przez nas w dziale GOL Video (ewentualnie do pobrania – 9,4 MB), ukazuje nam przede wszystkim wyśmienitą oprawę wizualną. Według fachowców z firmy Square Enix cała grafika w "trzynastce" będzie generowana w czasie rzeczywistym i nie odbiegnie jakością od tej, widocznej w filmie Final Fantasy VII: Advent Children.

Kiedy dokładnie nastąpi premiera Stranglehold?
Kiedy dokładnie nastąpi premiera Stranglehold?

eLKaeR, 11 czerwca 2006, 09:32

Nowa gra akcji, powstająca pod patronatem słynnego reżysera nazwiskiem John Woo i zatytułowana Stranglehold, zmierza ku trzem platformom sprzętowym – komputerom osobistym klasy PC oraz konsolom PlayStation 3 i Xbox 360. Wprawdzie dotąd mówiło się, że premiera gotowego produktu nastąpi dopiero w 2007 roku, ale najświeższe wieści z Francji wydają się temu przeczyć.