Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2006

Myśli nieprzemyślane - Hszoncz w czcinie
Myśli nieprzemyślane - Hszoncz w czcinie

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2006, 18:46

Żeby coś wydrukować i mieć szansę, że zostanie to przeczytane przez człowieka, którego autor nie zna osobiście, to już trzeba było niezłą mieć pozycję w hierarchii kościelnej. Naprawdę niezłą, bo podówczas w zasadzie tylko Biblię drukowano...

NCSoft wyjaśnia nieścisłości związane z Auto Assault

Jiker, 30 czerwca 2006, 15:08

Firma NCSoft musiała w ostatnim czasie kilkukrotnie tłumaczyć się ze swych poczynań i odpierać różnego rodzaju zarzuty. Miały one nierzadko związek z grą MMO pt. Auto Assault.

We wrześniu zagramy w nowe przygody Garfielda
We wrześniu zagramy w nowe przygody Garfielda

Vercetti, 30 czerwca 2006, 15:02

Już wkrótce pewien leniwy, mający kłopoty z nadwagą, aczkolwiek niezwykle sympatyczny kocur, ponownie zawędruje do wirtualnego świata. Studio Game Factory ogłosiło, że pracuje nad platformówką o nazwie Garfield 2, przeznaczoną na PC, PS2, i NDS.

Virtual Console - formy płatności

Jiker, 30 czerwca 2006, 13:47

Niedawna hiszpańska prezentacja możliwości konsoli Nintendo Wii przyniosła nieoczekiwaną wypowiedź Nico Wegneza, dyrektora ds. marketingu hiszpańskiego oddziału firmy Nintendo. Dotyczy ona systemu punktów pre-paid, które przeznaczałoby się na dobra rozprowadzane za sprawą usługi Virtual Console.

Poprawki w Red Steel - ciąg dalszy

Jiker, 30 czerwca 2006, 13:06

Opisane kilka dni temu planowane zmiany w systemie sterowania w grze Red Steel nie wpłyną na datę jej wydania. Tego typu zapewnienie uzyskali redaktorzy serwisu 1UP, którzy postanowili skontaktować się z francuską siedzibą firmą UbiSoft.

Mario pokonany!

BK, 30 czerwca 2006, 12:50

Stało się. Gra New Super Mario Bros. w wersji na konsolę Nintendo DS, największy hit ostatnich tygodni w Japonii, w końcu opuściła pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w tym kraju.

Przypadkowi gracze nie tacy przypadkowi?

Metatron, 30 czerwca 2006, 12:48

Macrovision opublikowało wyniki badań dotyczących przypadkowych (nie-hardcore’owych) graczy. Złożyły się na nie odpowiedzi 789 konsumentów z całego świata, którzy korzystali z popularnych „webówek” udostępnianych przez sieć Macrovision's Trymedia network. Okazało się, że sporo z powszechnych opinii trzeba włożyć między bajki.

Stacked with Daniel Negreanu jesienią zadebiutuje w Europie
Stacked with Daniel Negreanu jesienią zadebiutuje w Europie

Vercetti, 30 czerwca 2006, 12:32

W swoim oświadczeniu prasowym brytyjski Eidos ujawnił, że zamierza sprowadzić na Stary Kontynent grę Stacked with Daniel Negreanu, która na razie dostępna jest jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, w wersji na PC, PS2 i PSP.

Kolejne nazwy związane z Wii
Kolejne nazwy związane z Wii

BK, 30 czerwca 2006, 12:30

Co jakiś czas informujemy Was o nowych nazwach zarejestrowanych przez Nintendo, które są związane z ich nową konsolą stacjonarną, Wii. Przyszedł czas na opublikowanie kolejnych.

Xbox 360 nie stanieje z powodu HD-DVD?
Xbox 360 nie stanieje z powodu HD-DVD?

BK, 30 czerwca 2006, 12:16

Od jakiegoś czasu trwają spekulacje na temat nowej ceny konsoli Xbox 360 i rzekomo szykowanej przez Microsoft obniżki, związanej ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą Playstation 3.

Wimbledonowa edycja dema gry Top Spin 2

Jiker, 30 czerwca 2006, 11:28

Wimbledon trwa w najlepsze. Agnieszka Radwańska jest już w trzeciej rundzie, Domachowska zakończyła zabawę na pierwszej, a Hiszpanie jak zwykle sobie nie radzą. Firma 2K Sports postanowiła sprawić w związku z tym wszystkim posiadaczom 360-tki, a zarazem fanom tenisa ziemnego, miłą niespodziankę.

Theseis na PS3 nie będzie, bo… być nie miało
Theseis na PS3 nie będzie, bo… być nie miało

Vercetti, 30 czerwca 2006, 11:20

W dniu wczorajszym mogliście przeczytać o decyzji studia Track7 Games, które postanowiło zarzucić prace nad przygodówką Theseis na PS3 ze względu na zbyt wysokie koszty takiego przedsięwzięcia. Jak się jednak okazało, fakty przedstawiają się zupełnie inaczej.

Super Dragon Ball Z w „złocie”
Super Dragon Ball Z w „złocie”

Vercetti, 30 czerwca 2006, 10:35

Atari poinformowało, że zakończono prace nad nową grą opartą na kultowym serialu anime. Przygotowywana przez świeżo założone studio Crafts & Meister bijatyka, Super Dragon Ball Z ukaże się wyłącznie na PlayStation 2 i trafi na Stary Kontynent już w lipcu.

Kup grę The Ship przed premierą i uzyskaj atrakcyjny rabat
Kup grę The Ship przed premierą i uzyskaj atrakcyjny rabat

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2006, 10:15

Firma Valve Corporation umożliwiła użytkownikom systemu elektronicznej dystrybucji Steam, przedpremierowy zakup gry The Ship. Zgodnie z dotychczasową tradycją, każdy kto zdecyduje się na uiszczenie opłaty przed oficjalnym debiutem programu, otrzyma korzystny rabat.

Czy doczekamy się gry Wesa Cravena?
Czy doczekamy się gry Wesa Cravena?

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2006, 09:36

Kilkukrotnie wspominaliśmy w naszym serwisie informacyjnym o wspólnym przedsięwzięciu koncernu Electronic Arts oraz popularnego reżysera Stevena Spielberga, z którego wkrótce wykluje się gra, przenosząca nas w czasy II wojny światowej. Okazuje się, że w ślady twórcy Szeregowca Ryana może pójść inny, znany filmowiec – Wes Craven.

Ubisoft otwiera studio w Bułgarii
Ubisoft otwiera studio w Bułgarii

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2006, 08:42

Koncern Ubisoft otworzył kolejne studio – tym razem wybór padł na Bułgarię. Na czele dwudziestojednoosobowego zespołu stanął Alexander-Ion Radu, który wcześniej dał się poznać jako doskonały fachowiec w sąsiedniej Rumunii. Nowy oddział UbiSoftu rozpocznie działalność od przygotowania kilku gier.