Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2006, 10:35

autor: Vercetti

Super Dragon Ball Z w „złocie”

Atari poinformowało, że zakończono prace nad nową grą opartą na kultowym serialu anime. Przygotowywana przez świeżo założone studio Crafts & Meister bijatyka, Super Dragon Ball Z ukaże się wyłącznie na PlayStation 2 i trafi na Stary Kontynent już w lipcu.

Atari poinformowało, że zakończono prace nad nową grą opartą na kultowym serialu anime. Przygotowana przez świeżo założone studio Crafts & Meister bijatyka, Super Dragon Ball Z ukaże się wyłącznie na PlayStation 2 i trafi na Stary Kontynent już w lipcu.

Za produkcję tytułu odpowiada m.in. Noritaka Funamizu, jeden z ojców Street Fightera II. Przy okazji podano do wiadomości, że od maja 2002 na całym świecie udało się sprzedać ponad dziesięć milionów egzemplarzy gier z logiem DBZ, a pozycji tych było całkiem sporo, bo około 25.

Super Dragon Ball Z w „złocie” - ilustracja #1

Ukończone dzisiaj mordobicie ma przynieść fanom serii dziesiątki godzin spędzonych przed PS2. Super Dragon Ball Z zawierać będzie 18 postaci (w tym 5 bonusowych) znanych ze szklanego ekranu. W grze wystąpią m.in. Goku, Gohan i Vegeta. Wszyscy bohaterowie charakteryzować się będą właściwym dla siebie wachlarzem ruchów, dzięki czemu dane nam będzie przetestować nowe combosy – zarówno w walkach toczonych na lądzie, jak i w powietrzu.