Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl czerwiec 2006

Oficjalna sieciowa strona Need for Speed: Carbon już działa

eLKaeR, 27 czerwca 2006, 14:14

Na temat Need for Speed: Carbon zdążyliśmy już napisać trzykrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu dni. Dziś chcielibyśmy nawiązać do tego zagadnienia po raz kolejny, ponieważ korporacja Electronic Arts uruchomiła oficjalną internetową stronę niniejszego tytułu. Na razie owa witryna nie jest zbyt rozbudowana, aczkolwiek zawiera pewne interesujące treści.

W Call of Duty 3 poprowadzimy do boju Polaków!
W Call of Duty 3 poprowadzimy do boju Polaków!

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2006, 08:01

W najnowszym, lipcowym numerze czasopisma Electronic Gaming Monthly, pojawił się artykuł, który powinien zainteresować wszystkich miłośników programów z serii Call of Duty. Przedstawiono w nim informacje, które uchylają rąbka tajemnicy o trzeciej odsłonie cyklu pierwszoosobowych strzelanin.

Need for Speed: Carbon - pierwsze konkretne informacje

eLKaeR, 17 czerwca 2006, 11:23

Chociaż o Need for Speed: Carbon dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w trakcie minionych targów E3 2006, ale dopiero teraz mamy dla Was garść konkretnych informacji na temat niniejszego tytułu. Źródłem świeżych danych jest najnowszy numer Official PlayStation 2 Magazine oraz Game Informer. Oba magazyny skupiły się na wersji dla PS3 i X360, aczkolwiek gra zmierza też ku PS2, XBX, PSP, NDS i Wii.

Football Manager 2007 – pierwsze szczegóły
Football Manager 2007 – pierwsze szczegóły

Vercetti, 8 czerwca 2006, 16:10

Sports Interactive to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o produkcję piłkarskich managerów. Zespół ten od wielu lat tworzy gry, które przynoszą fanom łaciatej wielką radość. Na dzień przed mundialem w Niemczech współpracujący z Segą team ujawnił pierwsze szczegóły na temat nadchodzącego Football Managera 2007.

Odlotowe Agentki znowu w akcji
Odlotowe Agentki znowu w akcji

Vercetti, 13 czerwca 2006, 15:05

Młodsi czytelnicy naszego serwisu podczas swoich przygód z telewizją mogli natknąć się na serial animowany pt. Odlotowe Agentki. Perypetie trzech uroczych dziewcząt w ubiegłym roku zainteresowały koncern Atari, który wypuścił na GBA grę Totally Spies!. Sukces produkcji okazał się wprost proporcjonalny do popularności kreskówki.

Pokemon Diamond i Pearl - nowe informacje
Pokemon Diamond i Pearl - nowe informacje

Jiker, 15 czerwca 2006, 12:43

Japoński magazyn Coro Coro ujawnił kilka nowych faktów dotyczących najnowszych gier z serii Pokemon (Diamond i Pearl), przygotowywanych na przenośną konsolę Nintendo DS.

W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.6
W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.6

Elrond, 3 czerwca 2006, 14:00

Fani czekający niecierpliwie na pojawienie się polskiej wersji piątej części popularnej strategii w kilmatach fantasy, Heroes of Might and Magic, mogą już odliczać na palcach dni do jej premiery, która będzie miała miejsce 8 czerwca tego roku. My natomiast, kontynuując cykl przybliżający Wam frakcje występujące w grze, prezentujemy dzisiaj ostatnią nację, Sylvan.

Myśli nieprzemyślane - Fallout 3
Myśli nieprzemyślane - Fallout 3

Redakcja GRYOnline.pl, 9 czerwca 2006, 17:00

Fallout 3 nie musi rywalizować z konkurencją technicznymi wodotryskami rodem z laboratoriów wojskowych, nie to stanowiło o jego sile blisko 10 lat temu, niemniej tak się stanie – ale to niejako przy okazji.

Poradnik: Heroes of Might & Magic V

Redakcja GRYOnline.pl, 26 czerwca 2006, 19:08

Sześć kampanii, trzydzieści misji. Nie można rozpocząć następnej, nie ukończywszy poprzedniej, ponieważ wszystkie kampanie łączy następstwo zdarzeń. Przed graczem zawiła, pełna dramatyzmu opowieść o miłości i władzy. Co jest rzadkością w świecie gier, poszczególne wątki rzadko kończą się tu dobrze, ale warto zagrać, bo jest ciekawie.

Pierwsze screenshoty z Need for Speed: Carbon, ukazujące grafikę z PS3 i X360

eLKaeR, 22 czerwca 2006, 13:05

W ubiegłą sobotę przedstawiliśmy Szanownym Czytelnikom pierwsze konkretne informacje, dotyczące nadchodzącej gry o nazwie Need for Speed: Carbon. Natomiast dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam debiutanckie zrzuty ekranowe, ukazujące wygląd oprawy wizualnej w najświeższej odsłonie "Potrzeby Prędkości". Wszystkie obrazki pochodzą z konsol nowej generacji (PS3 i X360), więc mają rozdzielczość HD.

Electronic Arts ma w zanadrzu kolejną grę na kanwie Władcy Pierścieni

eLKaeR, 29 czerwca 2006, 12:32

Posiadacze PeCetów grają już w The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II (Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II), a użytkownicy konsol Xbox 360 uczynią to już wkrótce (premiera konwersji w nadchodzącym miesiącu). Na tym jednak nie koniec planów korporacji Electronic Arts, związanych ze słynną trylogią Tolkiena.

W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.4
W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.4

Elrond, 1 czerwca 2006, 09:29

Trzy dni temu zainaugurowaliśmy cykl newsów poświęconych najnowszej części turowej gry strategicznej osadzonej w klimatach fantasy, Heroes of Might and Magic. Zgodnie z założeniem codziennie prezentujemy Wam kolejną frakcję obecną w grze - pokrótce opisaliśmy już więc Academy, Dungen i Haven. Dzisiaj pora na Inferno.

W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.5
W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.5

Elrond, 2 czerwca 2006, 09:31

Kontynuując nasz przegląd frakcji występujących w piątej części turowej strategii Heroes of Might and Magic, przenosimy się dzisiaj do dziedziny Śmierci, Necropolis. Wycinek wiedzy o miastach nieumarłych, przyswojony dzięki lekturze dzisiejszego odcinka, będziecie mogli skonfrontować z rzeczywistością już 8 czerwca, kiedy to na rynku ukaże się polska wersja gry.

Aktorzy w Need for Speed: Carbon
Aktorzy w Need for Speed: Carbon

eLKaeR, 28 czerwca 2006, 14:32

Moda na zatrudnianie znanych aktorów przy produkcji gry nie ominęła również Need for Speed: Carbon. Ekipa z Electronic Arts ujawniła właśnie listę osób, których głosy usłyszymy w najnowszej odsłonie słynnej wyścigowej serii. Wybrane użyczą także wirtualnym postaciom swojego wizerunku.

Zobacz najgorsze nazwy gier w historii!

Vercetti, 23 czerwca 2006, 14:42

Głupie tytuły to przypadłość, na którą cierpią nie tylko dzieła literackie czy filmy, lecz w ostatnich latach także gry video. Nie chodzi tu wyłącznie o kolejne cyfry w nazwach nowych produkcji, lecz także o sam sens, jaki miał być zawarty w paru słowach, opisujących dzieła, które wyjeżdżają z tłoczni.

Porozumienie w sprawie moda Hot Coffee

Elrond, 9 czerwca 2006, 15:28

Z pewnością jednym z bardziej komentowanych wydarzeń w branżowym świecie growym zeszłego roku, była sprawa moda Hot Coffee, który "demoralizował" użytkowników gry Grand Theft Auto: San Andreas. Oj, oberwało się wtedy firmom Rockstar i Take-Two Interactive od wszelkiej maści obrońców moralności i wychowywania młodzieży amerykańskiej w cnocie. Jednak wygląda na to, iż "gorąca kawa" ma swój finał.

Znamy nazwiska dwóch osób, które wystąpią w Grand Theft Auto IV
Znamy nazwiska dwóch osób, które wystąpią w Grand Theft Auto IV

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 07:52

Okazuje się, że popularny serwis IMDb może służyć nie tylko miłośnikom filmu, ale również wielbicielom gier komputerowych. Na łamach wspomnianej witryny dokonano aktualizacji strony poświęconej czwartej odsłonie cyklu Grand Theft Auto i podano nazwiska dwóch osób, które podłożą głos bohaterom programu.

Half-Life 2: Episode Two zadebiutuje na rynku zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami
Half-Life 2: Episode Two zadebiutuje na rynku zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2006, 12:04

Sporo zamieszania wywołał najnowszy numer renomowanego czasopisma PC Gamer, w którym pojawił się artykuł poświęcony drugiemu rozszerzeniu gry Half-Life 2. Redaktorzy magazynu zakomunikowali, że nowe przygody Gordona Freemana zadebiutują dopiero na początku przyszłego roku, a nie przed świętami Bożego Narodzenia, jak pierwotnie planowano.

Super Dragon Ball Z w „złocie”
Super Dragon Ball Z w „złocie”

Vercetti, 30 czerwca 2006, 10:35

Atari poinformowało, że zakończono prace nad nową grą opartą na kultowym serialu anime. Przygotowywana przez świeżo założone studio Crafts & Meister bijatyka, Super Dragon Ball Z ukaże się wyłącznie na PlayStation 2 i trafi na Stary Kontynent już w lipcu.

Zagraj w Zoo Tycoon 2: Photo Safari!
Zagraj w Zoo Tycoon 2: Photo Safari!

Vercetti, 28 czerwca 2006, 12:17

W ubiegłym miesiącu swoją premierę miała gra Zoo Tycoon 2: African Adventure, stanowiąca dodatek do znanej strategii czasu rzeczywistego. Aby uczcić to wydarzenie, jej wydawca, Microsoft Game Studios udostępnił w sieci klimatyczną mini-gierkę.