Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl lipiec 2006

Haulin' nową grą z cyklu 18 Wheels of Steel
Haulin' nową grą z cyklu 18 Wheels of Steel

Krystian Smoszna, 18 lipca 2006, 08:33

Firma SCS Software pracuje nad kolejną edycją 18 Wheels of Steel. Do takiego wniosku prowadzą odwiedziny oficjalnej strony firmy SCS Software, gdzie opublikowane pierwsze obrazki z nowej odsłony tego cyklu.

Zamiast Colin McRae Rally 2007 będzie (także na PC) DIRT: Colin McRae Off-Road
Zamiast Colin McRae Rally 2007 będzie (także na PC) DIRT: Colin McRae Off-Road

eLKaeR, 20 lipca 2006, 05:44

Posiadacze PeCetów i fani rajdów samochodowych zarazem mogą odetchnąć z ulgą – bowiem, wbrew dotychczasowym doniesieniom, nową grę, firmowaną przez Colina McRae, będzie można uruchomić też na komputerze osobistym. Ekipa z Codemasters Software zrezygnowała jednak z tradycyjnego nazewnictwa, a zatem zamiast Colin McRae Rally 2007 na rynku pojawi się produkt pt. DIRT: Colin McRae Off-Road.

Kolejny niezbyt prawdziwy screen z GTA IV
Kolejny niezbyt prawdziwy screen z GTA IV

Jiker, 9 lipca 2006, 20:07

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądać będzie czwarta, next-genowa część serii Grand Theft Auto. Nieco światła na całą sytuację rzuciła informacja o tym, że gra zostanie stworzona w oparciu o silnik RAGE, użyty już w Table Tennis (X360).

Virtua Tennis 3 również na PC i PSP
Virtua Tennis 3 również na PC i PSP

Krystian Smoszna, 7 lipca 2006, 08:29

Przedstawiciele koncernu SEGA poinformowali wczoraj, że najnowsza, trzecia odsłona cyklu Virtua Tennis (znana również pod nazwą Power Smash) doczeka się konwersji na kolejne platformy sprzętowe: PC oraz PlayStation Portable (PSP).

Zagraj w demo The Settlers II: 10th Anniversary!
Zagraj w demo The Settlers II: 10th Anniversary!

Krystian Smoszna, 5 lipca 2006, 08:47

Macie ochotę na powrót do przeszłości? Jeśli tak, to umożliwi Wam to koncern Ubisoft, który opublikował wczoraj grywalną wersję demo nowej edycji hitu sprzed lat – gry The Settlers II: 10th Anniversary.

Dwie nowe mapy do Heroes of Might & Magic V w drodze
Dwie nowe mapy do Heroes of Might & Magic V w drodze

Krystian Smoszna, 5 lipca 2006, 10:03

Jeszcze w tym miesiącu koncern Ubisoft opublikuje dwie nowe mapy do gry Heroes of Might & Magic V. W ten oto sposób wydawca zrobi ukłon w stronę fanów programu. Producent ostatniej odsłony kultowego cyklu – firma Nival Interactive – nie popisał się bowiem w tej kwestii, implementując niewielką liczbę scenariuszy i nie umieszczając w grze edytora.

Myśli nieprzemyślane - Znowu nowy komputer?
Myśli nieprzemyślane - Znowu nowy komputer?

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lipca 2006, 18:42

Intel kontratakuje, miażdży z siłą wodospadu, wygrywa konkurencję na szybkość z AMD o kilka długości, czyli dzieje się coś, czego nie doświadczyliśmy od dobrych pięciu-siedmiu lat, lekko licząc: znowu będziemy kupować do gier pecety z procesorami Intela.

Poradnik: True Crime: New York City

Redakcja GRYOnline.pl, 12 lipca 2006, 21:06

Znajdziesz w nim porady dotyczące sterowania (to jest piętą achillesową gry), a także solucję, opis przejścia wszystkich misji głównego nurtu fabularnego (wraz z dwoma zakończeniami), zadań pobocznych oraz misji bonusowej. Trafisz tu również na dokładne wskazówki jak odnaleźć w mieście bonusy - 10 par butów Pumy.

O grze Crysis i jej wymaganiach sprzętowych słów kilka
O grze Crysis i jej wymaganiach sprzętowych słów kilka

Krystian Smoszna, 24 lipca 2006, 09:02

Wszystkich wielbicieli produktów ze studia Crytek z pewnością zainteresują wymagania sprzętowe nowej gry o nazwie Crysis, które ostatnio pojawiły się na stronie Crysis Online.

Call of Duty 3 - nowe screeny i filmy
Call of Duty 3 - nowe screeny i filmy

Jiker, 11 lipca 2006, 15:30

Każda wiadomość poświęcona Call of Duty 3 wzbudza wielkie emocje wśród graczy. Wiedzą o tym pracownicy Treyarch, producenta gry, którzy zaprezentowali właśnie światu szereg nowych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną trzeciej części słynnej serii. Wśród nich można się również natknać na pierwsze, dobre jakościowo screeny z wersji powstającej na konsolę Nintendo Wii.

Kolejna łata do Star Wars: Empire at War w drodze
Kolejna łata do Star Wars: Empire at War w drodze

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 08:59

Sympatycy gry Star Wars: Empire at War otrzymają już wkrótce kolejną łatę, oznaczoną liczbą 1.05. O pracach nad poprawką poinformowali przedstawiciele firmy Petroglyph, skupiający w swych szeregach byłych pracowników słynnego Westwood Studios.

Gothic 3 – premiera 13 października?
Gothic 3 – premiera 13 października?

Krooliq, 25 lipca 2006, 11:37

Gothic 3 zadebiutuje 13 października – taka oto wieść obiega właśnie społeczność graczy oraz światowe serwisy poświęcone branży elektronicznej, łącznie ze stroną World of Gothic.

Poradnik: Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

Redakcja GRYOnline.pl, 24 lipca 2006, 18:17

W poradniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące stylów walki, broni białej i palnej oraz umiejętności, które możesz zdobyć podczas przechodzenia gry. Dotyczy to obu postaci: Dantego i Vergila.

Call of Duty 3 - zobacz zapis rozgrywki!
Call of Duty 3 - zobacz zapis rozgrywki!

Krystian Smoszna, 4 lipca 2006, 07:57

Popularny serwis 1Up rozpoczął publikowanie ekskluzywnych materiałów dotyczących trzeciej odsłony cyklu Call of Duty, przygotowywanej przez firmę Treyarch z myślą o konsolach obecnej i następnej generacji. Fanów tej strzelaniny z pewnością zainteresuje materiał filmowy, który pozwala zobaczyć, jak program prezentuje się w akcji.

Disciples II i Jagged Alliance 2 dostępne przez Steam
Disciples II i Jagged Alliance 2 dostępne przez Steam

Vercetti, 13 lipca 2006, 13:22

Jak podała dzisiaj firma Strategy First, jej dwa klasyczne tytuły za sprawą platformy Steam, wynalazku studia Valve, są już gotowe do pobierania. Mowa tu oczywiście o złotych edycjach strategii Disciples II oraz Jagged Alliance 2.

Heroes of Might & Magic jako MMOcRPG?!

Łosiu, 31 lipca 2006, 13:26

Doszły do nas właśnie zaskakujące informacje związane z przyszłością marki HoM&M. Otóż, korporacja UbiSoft prowadzi rozmowy z chińską firmą TQ Digital Entertainment, dotyczące stworzenia sieciowej wersji Herosów.

The Sims 2: Glamour Life Stuff w produkcji
The Sims 2: Glamour Life Stuff w produkcji

Vercetti, 16 lipca 2006, 12:55

Zamiłowanie Electronic Arts do wydawania kolejnych dodatków do The Sims przeniosło się także na drugą odsłonę jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Amerykański koncern pracuje już nad następnym add-onem do swojego „symulatora” ludzkiego życia. Dodatek będzie nosić nazwę The Sims 2: Glamour Life Stuff.

Sprawdź jak gra Prey wyglądała w 1998 roku
Sprawdź jak gra Prey wyglądała w 1998 roku

Krystian Smoszna, 25 lipca 2006, 10:12

Wraz z pojawieniem się pierwszego filmu prezentującego możliwości nowej gry o nazwie Portal, użytkownicy Internetu rozpoczęli zażartą dyskusję na temat kopiowania cudzych pomysłów przez członków firmy Valve. Chodzi oczywiście o porównania do gry Prey, w której wykorzystano system interaktywnych wrót do przenoszenia się pomiędzy niektórymi lokacjami.

Porcja obrazków z Tekken 6
Porcja obrazków z Tekken 6

Krooliq, 5 lipca 2006, 09:32

O powstawaniu kolejnej odsłony serii Tekken, oznaczonej numerem 6, po raz pierwszy informowaliśmy pod koniec kwietnia bieżącego roku. Dziś natomiast mamy dla Was porcję obrazków, prezentujących nadchodzącą kontynuację w akcji.

Poradnik: Tony Hawk’s American Wastealand

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lipca 2006, 19:55

ony Hawk’s American Wastealand to sequel Tony Hawk’s Underground 2. Zmieniono mechanikę gry. Teraz nie ma doładowań przy zmianie poziomów. Możesz jeździć dowoli po całym Los Angeles, nie tylko na deskorolce, ale też rowerze.