Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 lipca 2006, 18:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

W poradniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące stylów walki, broni białej i palnej oraz umiejętności, które możesz zdobyć podczas przechodzenia gry. Dotyczy to obu postaci: Dantego i Vergila.

„Poradnik został napisany do gry Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition na PC. Całość została opisana w Normal Mode, jednak radzę początkującym zacząć od łatwiejszego trybu (musisz trzy razy zginać w normalnym trybie, żeby go odblokować). W poradniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące stylów walki, broni białej i palnej oraz umiejętności, które możesz zdobyć podczas przechodzenia gry. Dotyczy to obu postaci: Dantego i Vergila (w przypadku drugiej postaci, w opisie przejścia, skupiłem się już tylko na najważniejszych rzeczach). Zanim przejdziesz do opisu misji, przeczytaj przynajmniej dział „Podstawy”. Walka z normalnymi demonami została przedstawiona powierzchownie gdyż nie jest ona specjalnie trudna (chociaż zdarzają się wyjątki, o których przeczytasz potem). Szczególny nacisk został położony na walkę z bossami. Znajdziesz w nich opis ataków, których możesz spodziewać się od wroga jak również strategie na unik i sposób na unicestwienie. Żeby było łatwiej w misjach wykorzystuję styl Trickster i przyjmuję, że będziesz cały czas go używać. Kiedy przejdziesz grę za jego pomocą i poznasz zasady rządzące walką czy to ze zwykłymi przeciwnikami czy to z tymi mocniejszymi, sam już będziesz wiedział jak najlepiej wykorzystać pozostałe style. Mam nadzieję, że czytając wszystko poniżej znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, które nasunie Ci się podczas przechodzenia gry.” - „WLQ”

Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.