Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2006

Poradnik: Keepsake

Redakcja GRYOnline.pl, 17 lipca 2006, 17:10

Witaj drogi Graczu w poradniku do gry przygodowej Keepsake. Jeżeli świat magii, smoków i trudnych zagadek to twój chleb powszedni, będziesz się czuł jak w niebie.

Eidos wychodzi z dołka

Vercetti, 17 lipca 2006, 15:17

Problemy finansowe jednego z najbardziej zasłużonych wydawców na świecie w ubiegłym roku zmusiły firmę Eidos Interactive do oddania się pod skrzydła grupy SCi. Okazuje się, że było to zbawienne posunięcie, bo niedoszły bankrut pod nowymi rządami zaczął odzyskiwać kondycję.

EMPiK - Top Lista nr 28 (17/07/06)

Krooliq, 17 lipca 2006, 13:57

Jeśli interesuje Was, jakie gry w ostatnim tygodniu najczęściej kupowali posiadacze PC oraz konsoli PS2, to zapraszamy do przejrzenia EMPiKowej listy TOP 10. Powstała ona w oparciu o dane zebrane w okresie od 10.07.2006 do 16.07.2006 w 78 salonach tej sieci.

Deus Ex 3? Czemu nie?

Vercetti, 17 lipca 2006, 13:42

Fani połączeń strzelanek z gatunkiem RPG pamiętają zapewne obie odsłony serii Deus Ex, za produkcją których stał nieistniejący już team Ion Storm, dowodzony przez Warrena Spectora. Projektant ten w wywiadzie dla magazynu PC Zone stwierdził, że jego cichym marzeniem jest stworzenie trzeciej odsłony kultowej gry.

S.T.A.L.K.E.R. ominie Games Convention
S.T.A.L.K.E.R. ominie Games Convention

Vercetti, 17 lipca 2006, 12:35

Choć wielu spodziewało się, że FPS ukraińskiego studia GSC Game World zaszczyci swą obecnością dziennikarzy, którzy pojawią się na targach Games Convention, to nadzieję rozwiała dzisiaj wiadomość, jaka pojawiła się na łamach fanowskiej strony Oblivion-Lost.com.

Sam i Max ruszą do boju w październiku
Sam i Max ruszą do boju w październiku

Vercetti, 17 lipca 2006, 12:10

Według wiadomości, jakie podają przedstawiciele studia Telltale Games, ich nowa przygodówka, nosząca tytuł Sam & Max, wydana zostanie w kilku odcinkach (podobnie, jak Bone – poprzednie dzieło amerykańskiej firmy), z których pierwszy trafi na rynek w październiku bieżącego roku.

DS Lite z psującymi się zawiasami
DS Lite z psującymi się zawiasami

Krooliq, 17 lipca 2006, 10:55

Najnowsze cacko Nintendo ma wadę – aktualnie światowe serwisy i fora obiegają doniesienia użytkowników DS Lite, z których dowiadujemy się, że w konsolce dość szybko psują się zawiasy.

Zmiany w trybie multiplayer gry Quake 4
Zmiany w trybie multiplayer gry Quake 4

Krystian Smoszna, 17 lipca 2006, 09:37

Na początku sierpnia odbędzie się w amerykańskim mieście Dallas jedenasta edycja turnieju QuakeCon. Tuż przed imprezą firma id Software opublikuje kolejną edycję łaty Point Release do gry Quake 4 (oznaczoną liczbą 1.3), która w znaczący sposób wpłynie na zmagania w trybie multiplayer.

X360 w Japonii: Microsoft oddaje pole walki?

Metatron, 17 lipca 2006, 08:52

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że konsolom Microsoftu niezbyt dobrze się wiedzie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Do tej pory firma Billa Gatesa twardo utrzymywała, że kłopoty są przejściowe i wciąż ma szansę odnieść sukces na tym najważniejszym dla świata gier rynku. Obecnie jednak sam dyrektor japońskiego oddziału Microsoftu Darren Huston przyznaje, że „sytuacja X360 w Japonii nie jest pewna”

Zagraj w Dream Pinball 3D i zgarnij 10 tysięcy dolarów w konkursie Two Worlds
Zagraj w Dream Pinball 3D i zgarnij 10 tysięcy dolarów w konkursie Two Worlds

Krystian Smoszna, 17 lipca 2006, 08:43

Dziesięć tysięcy dolarów – tyle pieniędzy można wygrać w nowym konkursie zorganizowanym przez firmę ZUZZEX Entertainment, który związany jest z grami Two Worlds oraz Dream Pinball 3D.

Gangsterskie klimaty na wesoło, czyli Evil Days of Luckless John
Gangsterskie klimaty na wesoło, czyli Evil Days of Luckless John

Metatron, 17 lipca 2006, 08:01

Fani przygodówek, dobrego humoru, komiksów i „Ojca Chrzestnego” powinni zainteresować się powstającą za naszą południową granicą grą Evil Days of Luckless John. Jest to nowa nazwa czeskiego projektu znanego dotąd jako Raiders of the Lost Casino.

Trwają prace nad nową łatą do gry Titan Quest
Trwają prace nad nową łatą do gry Titan Quest

Krystian Smoszna, 17 lipca 2006, 07:51

Łata do Titan Quest, którą na początku lipca opublikowała firma Iron Lore Entertainment, nie usunęła wszystkich błędów, na które narzekają użytkownicy programu. Twórcy gry zdają sobie sprawę z licznych niedoróbek i nieustannie poprawiają swój produkt. Efekty ich prac będziemy podziwiać już niebawem.